>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Przelew karta kredytowa

R 7

raczek

Użytkownik
Mam pyt. czy to jest bezpieczne?
Podaje sie wszystkie dane. Oni moga to pozniej wykorzystac aby pobrac pieniadze
I mam pytanie. Numer karty kredytowej to jest to na przodzie czy to jakis numer ktory posiadacz musi pamietac?
 
G 0

goleo

Użytkownik
Jesli bukmacher jest bezpieczny to tak. Ja osobiscie nigdy sie nie spotkalem z oszustwem. Tak to jest numer na karcie.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
numer karty to to co na przodzie, do weryfikacji uzywasz kodu CVV czyli pewnych cyfr na odwrocie karty (mala czcionka)

w GameBookers placilem kilka razy karta - za 2 i kolejnym razem wybieralem tylko ze chce placic ta sama karta co poprzednio (za 1. razem wpisalem wszystkie dane) i tylko wpisywalem ten kod CVV bez podawania kolejnych danych;
podoba mi sie jeszcze to ze nie pobieraja prowizji od wplat (bwin pobiera :p )
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Nie potrafilem wplacic karta i wplacilem na poczcie ????
No trudno poczekam pare dni.
no to gratuluje ???? za 1,5 tygodnia zaczniesz ;p najlepiej z moneybookers wpłacać pieniądze, albo jak nie masz MB to konta bankowego poprzez internet ;) pozdrawiam
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Oni nawet pozwalają jako jeden z nielicznych buków dokonać wpłaty kartą debetową-a to nie jest to samo co KREDYTOWA!

Ale nie ma tak łatwo-trzeba wypełnić własnoręcznie oświadczenie.
Ja taki i taki zamieszkały tu i tu oświadczam ze zezwalam na dokonywanie transakcji przez firmę GB Ltd z siedzibą tu i tu o numerze karty takiej i takiej wydanej przez bank taki i taki, ważnej do dnia takiego i takiego. Data i wyraźny podpis, skanujecie im to i wysyłacie.

Polski support to odczytuje i wysyła kopię tego do banku i bank zezwala na płacenie kartą DEBETOWĄ (ma ja 90% studentów) i nie potrzeba robić sobie karty kredytowej-która jest sporo droższa (ubezpieczenia +opłaty i zobowiązania)

????

GB-your partner in bussines
 
S 0

sphinx82

Użytkownik
Jest to chyba jedyny buk, u którego można płacić kartą przedpłacona i za to ich lubie ???? . Posiadam eKartę VISA w ING Banku i jak narazie 3 razy wpłacałem i zero problemów.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
M4ciek to się ciesz bo po 3 latach zobaczysz jakie będą opłaty. TO samo było z TP przez 6 miechów za 1zł hahahaha a potem ile 80zł hahaha a kto ma radiówkę to non stop płaci 50zł i nie ma żadnego limitu ściągnięć plików ????

A wracając do dyskusji o płatnościach kartą. O ile wiem to jeszcze nie było skarg o to że GB użył nielegalnie karty kredytowej lub debetowej (przecież składamy deklarację)
a po 2 zobaczcie że oni zawsze łapią IP i to łapią nie to IP zmienne lecz to IP stałe-jak dla mnie najbezpieczniejszy buk w tej chwili ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
...no i nie biorą (na 100% w przypadku kredytówki) kosztów manipulacyjnych (BWIN o ile pamiętam przy wpłacie rzędu 130 PLN zabrał 2.6 PLN)

po 3 latach to mam nadzieje że mnie w tym kraju już nie będzie i ta kredytówka będzie zbędna, co nie zmienia faktu że normalna jej cena w mBanku (bez promocji) rozkłada się na circa 4 PLN miesięcznie

w GB obracałem już kartą kilkakrotnie i potwierdzam że mój rachunek nie zanotował żadnych wycieków ponad to o czym wiem ???? :wink:
 
Do góry Bottom