>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Przelew bankowy - pierwsza wpłata

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Najłatwiejsza metoda zadzwoń i spytaj co się stało i co ewentualnie się może stać. Powinien mieć kopię przelewu czyli co wpisał gdzie i jak.
 
Z 0

zdolowany_slazok

Użytkownik
Dostałem od bwin e-maila,takiej treści:

Szanowny Panie S....!
Dziękujemy za Pana e - mail.

Uprzejmie informujemy, że próbował Pan wpłacać środki na konto bwin za pomocą metody Online Banking. Oznacza to, że wpłata przekazywana jest z Pana konta bankowego do konta bwin za pośrednictwem serwisu MoneyBookers. Aby dokonywać wpłat tą metodą należy posiadać konto MoneyBookers lub zarejestrować nowe konto podczas pierwszej wpłaty.
Po sprawdzeniu Pana transakcji możemy potwierdzić, iż to Moneybookers odmówiło dokonania płatności. Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji na ten temat. Prosimy bardzo skontaktować się z Moneybookers (http://www.moneybookers.com) w celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat.
Przykro nam, że nie możemy udzielić bardziej szczegółowych informacji.
Prosimy zapoznać się również z innymi oferowanymi przez nas możliwościami wpłat. W tym celu, po zalogowaniu do Pana konta użytkownika należy wybrać opcję Wpłaty.
Przykro nam z powodu wszelkich niedogodności.
W przypadku dalszych pytań i wątpliwości pozostajemy do Pana dyspozycji!
 
C 0

crac

Użytkownik
Czy może być jakiś problem jeżeli wysłałem z konta Taty pieniądze na bwin?

Pieniądze wysłałem w poniedziałek (22.12) i nadal nie ma. Rozumiem ,że święta to może być opóźnienie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Człowieku, w pierwszym temacie w tym dziale wielokrotnie padała odpowiedź na to pytanie. Trochę więcej samodzielności, bo nie zawsze Tata będzie mógł przelać pieniądze.
 
L 0

lifanek

Użytkownik
@zdolowany_slazok
Najpierw piszesz ze brat Ci robi przelew z konta do bwin za pomoca przelewy24 a teraz piszesz ze dostales list od moneybookers?
nie bylo to przypadkiem tak:
konto bracika===(przelewy24)&gt;&gt;&gt;moneybookers===(odmowa-mail)&gt;&gt; bwin ??
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie rozumiem jaki to problem założyć sobie konto w banku, cały czas sie pojawiają osoby które pytają czy się nie nikt nie będzie czepiał jeżeli przeleje kasę z czyjegoś konta. Zrozumcie ludzie że zawsze się mogą czepiać bo to są podejrzane transakcje i później się kończy zawieszeniem konta.
 
S 0

szymonbobry

Użytkownik
Wysłałem we wtorek pieniądze przez poczte nadal ich nie ma, napisać do supportu?
Nawet gdybym zrobil literówke w nazwie odbiorcy to i tak głownie chodzi o ich numer konta.
Pierwszy raz przesyłałem poczta i w 4 dni wg mnie powinno dojsc..
 
G 0

g1a

Użytkownik
napiszcie dokładnie jak trzeba wypełnić przelew bankowy żeby pieniądze wpłacone doszły bez problemów na moje konto w bwin albo zróbcie skan poprawnie wypełnionego przelewu. prosze o to bo chciałem wpłacić sobie 100 zł a nie chciałbym żeby mi to przepadło
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP

Nic trudnego. Tytułem wpisujesz swój numer. Wszystko masz napisane jak próbujesz wpłacić...
 
G 0

g1a

Użytkownik
jeśli np wpłace przez przelew bankowy 100 zł to czy na koncie bwin będę miał tyle samo czy bank potraci jakąś prowizje jeśli tak to ile dokładnie. chciałem wpłacić z PKO S.A.
 
Do góry Bottom