>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Proxy / Vkontakte

sawas 27

sawas

Użytkownik
Zapewne są osoby na forum, które mają kolegów/koleżanki/rodzinę w Rosji czy nawet całym byłym ZSRR (gł. Białoruś i Ukraina). Odpowiednikiem &quot;naszej-klasy&quot; czy bardziej &quot;fotki&quot; jest u nich m.in. serwis Vkontakte.ru . Są inne, np. Odnoklassniki, ale mnie interesuje tylko Vkontakte.
Admini z tego serwisu (ponoć z racji wielu ataków ze strony polskich użytkowników) zablokowali niektóre adresy IP, w tym mój 77.253.xxxx
Żeby wejść na Vkontakte muszę korzystać z bramek proxy - najczęściej używam adresów z tej strony: http://www.samair.ru/proxy/ . Nie znam się na tym - jedynie tyle, co wyczytałem w necie próbując rozwiązać ten problem. Więc szukam takiego adresu wśród tych proxy, który jest niezablokowany na Vkontakte po czym mogę w miarę normalnie korzystać z tego serwisu, ale gdy chcę wejść z tego samego proxy na drugi dzień to już oczywiście nic nie działa..
No więc zwracam się do kogoś, kto jest bardziej obeznany w tym temacie - jak obejść te ruskie zabezpieczenia? Jakieś dobre, trwałe proxy czy coś, nie wiem..
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
malo z******ch ryjow masz na fotce?
malo z******ch ryjow masz na fotce?
leże .... ahahah
sorry za OT ale nie mogłem :mrgreen:
malo z******ch ryjow masz na fotce?
A wiesz, że tym zdaniem mogłeś obrazić kogoś bardzo mi bliskiego? Pomyśl trochę zanim cokolwiek napiszesz..
Kiedyś korzystałem z sieci TOR aby mieć dostęp do amerykańkich serwisów, może tobie też pomoże, poczytaj tu: http://www.torproject.org/index.html.pl
Spróbuję ;) Dzięki ????
Witam
Chce wyplacic kase z expekta sposobem karta kredytowa/debetowa. Tym samym sposobem wplacalem kase.
Na 1 stronie tego tematu pisze ze: &quot;minimalna kwota wypłaty tym sposobem to 4zł&quot;
Natomiast mi podczas wyplaty pisze : &quot;Minimalna kwota wypłaty na kartę wynosi 50.00 PLN&quot;
hmmmm sory ze post pod postem ale moze jest to spowodowane tym ze jest to moja 1 wyplata??
 
M 0

meloniq

Użytkownik
vKontakte Problem
Też posiadam paru znajomych z za wschodniej granicy i natknąłem się na ten sam problem, a mianowicie blokowanie mojej klasy IP... z pomocą przyszło proxy;)

Na moim blogu jest opis krok po kroku jak ustawić Firefox&#39;a do łączenia się przez serwer proxy - to dla tych co wciąż maja problem z przeglądaniem vKontakte;)

vKontakte - Jak ominąć filtr za pomocą proxy
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nigdy tam nie wchodziłem , patrzę i blok :d
Jak chcesz to obejść to mozzila firefox , w google proxy4free/page1
Wypierasz z listy i w mozzilli w narzędziach , opcje , zaawansowane i tam dalej wpisujesz ip , port i działa.
Najlepiej ruskie ip to wtedy Cię nie zblokują ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie działają niektóre opcje na niektórych ramkach. Trzeba dobrze trafić, najlepiej mieć coś sprawdzonego ;)
 
Do góry Bottom