>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Propozycje i sugestie.

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na pewno będą jakieś zmiany trzeba tylko czekać cierpliwie. Wszystko zależy od Moderatorów jak dalej potoczą się losy walkowerów itd.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
dograjmy faze grupową do końca po prostu ???? potem w fazie play off bedzie juz wszystko pieknie i cudnie ???? jesteśmy juz w 12 wiec jeszcze te 6 kolejek i po problemie z dziećmi, walkowerami i brakiem profesjonalizmu.
 
zany 0

zany

Użytkownik
dograjmy faze grupową do końca po prostu ???? potem w fazie play off bedzie juz wszystko pieknie i cudnie ???? jesteśmy juz w 12 wiec jeszcze te 6 kolejek i po problemie z dziećmi, walkowerami i brakiem profesjonalizmu.

Jestem tego samego zdania, dograjmy do końca, a te nagrody które przepadły mozna by bylo jakoś &quot;wkleić&quot; w faze play off.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Błąd w tabeli Grupy B, Praworęczni usunięci z konkursu ... trzeba poznieniać wyniki na walkowery ???? Np zespoł Lamery powinień miec 21 pkt a nie 18 pkt ...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Jeszcze tylko 5 kolejek i koniec fazy grupowej ... wreszcie koniec dzieciarni ...

Skoro zbliża sie faza play proponuje:

Następujące zasady losowania fazy play off.

Losowanie 1/8 finału wg. koszyków

1 koszyk -&gt; zespoly z 1 miejsc w swoich ligach
2 koszyk -&gt; zespoly z 2 miejsc w swoich ligach
3 koszyk -&gt; zespoly z 3 miejsc w swoich ligach
4 koszyk -&gt; zespoly z 4 miejsc w swoich ligach

Losowanie 1/8 przebiega w dwóch etapach:

1.Losowanie koszyka 1 z koszykiem 4
2 Losowanie koszyka 2 z koszykiem 3

uzyskujemy przez to 8 par 1/8

każda para otrzymuje numer od 1 do 8

i następuje losowanie 1/4

Np.

1-7 I
2-5 II
4-3 III
6-8 IV

Każda z par otrzymuje odpowiednią cyfre rzymską.

Po czym następuje losowanie 1/2.

Np.

I-III
II-IV

Ekipy, które wygrają swoje pojedynki zagrają w wielkim finale, natomiast przegrani półfinałow w meczu o 3 miejsce .

PS. Wg mnie jest to najbardziej sprawiedliwy system losowania ????
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
ciekawe ale czy zostanie zastosowane to nie wiem :-D najważniejsze ze jest do 2-3 wygranych pojedynków (chyba dwóch) to spowoduje ze przypadkowych wygranych nie bedzie :-D
EDIT TED: Do 3 ????
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
dla mnie moze nawet trwać do września ... byle by sie skończyła dzieciarnia i podniósł poziom rozgrywek ... a bedzie dobrze ???? nic wiecej do szcześcia nie trzeba ...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety tego najbardziej wszyscy się obawiali znów tych walkowerów trzeba będzie wymyśleć coś aby takie drużyny nie miały miejsca w żadnych konkursach to zaniża poziom rozgrywek a wręcz zniechęca do dalszej zabawy. Ale za pewne znajdzie się jakieś rozwiązanie trzeba czekać.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
ciekawe ale czy zostanie zastosowane to nie wiem :-D najważniejsze ze jest do 2-3 wygranych pojedynków (chyba dwóch) to spowoduje ze przypadkowych wygranych nie bedzie :-D

EDIT TED: Do 3 ????
Do 3 wygranych, hmm...
A może ktoś mi powiedzieć, jak będą traktowane remisy? ;)
 
zany 0

zany

Użytkownik
Może by tak zrobić nagrodę dla tych drużyn ktore mają największą średnią bramek na mecz (oczywiście nie wliczając walkowerów) i dodatkowo dla strzelca który równiez by miał ten współczynnik największy. Co wy na to?
 
zany 0

zany

Użytkownik
Pytanie do Modów i Adminów zajmujących się tym konkursem;
Czy są już jakieś wstępne postanowienia odnosnie tych nagród które przepadły??
 
daxx 0

daxx

Użytkownik
moja propozyce:
1.wycofanie nagrody za zdobyte bramki zewzgledu na walkowery ktore zawsze daja 3 bramki a w roznych grupach jest rozna liczba wykluczonych druzyn chyba ze wyliczac srednia liczbe bramek na mecz nie liczac walkowerow.
2.Przywrocenie nagrody za zwyciestwo w lidze gdyz walkowery nie maja bezposredniego wplywu na to miejsce bo rywalizacja o zwyciestwo i tak toczy sie miedzy druzynami ktore zostaly


pozdrawiam Daxx
 
Do góry Bottom