>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Wcześniejsza promocja zniknęła z głównej strony. Chyba ją odwołali, widocznie nie mogą równolegle funkcjonować 2 promocje z zakładem bez ryzyka. W tej wcześniejszej był zakład bez ryzyka do 5 euro na eliminacje euro 2012 rozgrywane 2,3 i 6 września. Widzę jednak, że na eurobasket jest korzystniejsza do 10 euro. Mimo wszystko szkoda że nie pamiętam kodu na euro 2012 bez ryzyka, to bym spróbował czy promocja działa.
Kod promocji na freebeta na euro jest EURO2012SEP.
Ja dodałem sobie tę stronę do ulubionych i ona wciąż jest, tylko nie ma linka na stronie głównej. Ale zawsze można zapytać suportu
 
M 0

mjablonski2

Użytkownik
Dzięki. Tak zrobiłem i potwierdzam: piszą że kod już zarejestrowany, btw, wpisałem oba kody także chyba obie promocje są aktywne ????
EUROBASKETRISK
EURO2012SEP
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
ja tam dziś aktywowałem eurobasketa i postawiłem,
a w piątek obskoczę ten 2gi jak nie oddadzą automatycznie za niego to się będziemy kłócić ???? , nie ma nigdzie oficjalnego komunikatu, że odwołano czy coś ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzisiaj zadałem pytanie do supportu tobet:
&quot;Witam wcześniej na stronie była promocja EURO2012SEP , teraz jest aktualnie EUROBASKETRISK. Czy EURO2012SEP jest nadal ważną promocją? Czy mogę skorzystać z tych dwóch promocji?&quot;
I dostałem odpowiedź:
&quot;Witamy serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną ważna jest promocja na EuroBasket.
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc.
Miłego dnia!
Z poważaniem/Regards,
Kamil
Customer Support&quot;
 
P 0

piwko_7

Użytkownik
Można stawiać zakłady zwykłe i na żywo oraz mieszać je na kuponie z innymi wydarzeniami sportowymi.
Jeżeli nie siądzie to inne wydarzenie sportowe to czy otrzymam zwrot ?
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Dzisiaj zadałem to samo pytanie supportowi i dostałem taka odpowiedź:
Witamy serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że przegrany musi być zakład na EuroBasket, abyśmy mogli zakredytować zwrot.


W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc.
Miłego dnia!

Z poważaniem/Regards,
Kamil
Customer Support
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dzisiaj zadałem to samo pytanie supportowi i dostałem taka odpowiedź:

Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że przegrany musi być zakład na EuroBasket, abyśmy mogli zakredytować zwrot.


W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc.
Miłego dnia!

Z poważaniem/Regards,
Kamil
Customer Support
Co do ostatniej promocji na Premier League pisali niby to samo, a mi nie wszedł inny mecz z ligi polskiej i dostałem zwrot, więc myślę, że tu będzie podobnie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sugerujcie się regulaminem, a regulamin eurobasketrisk mówi jasno że można łączyć inne zakłady, tu nie ma wątpliwości. Dla pewności moja dzisiejsza odpowiedź w tym temacie od pana Kamila :) :

Witamy serdecznie, Uprzejmie informujemy, że oczywiście zakłady można łączyć. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości chętnie zaoferujemy naszą pomoc Powodzenia! Z poważaniem/Regards, Kamil Customer Support &lt;/pre&gt;
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Regulamin co innego , support co innego ????
Myślałem, że jeżeli można łączyć na kuponie różne zdarzenia to nie ma znaczenia które nie wejdzie. Support jednak napisał co innego więc dla spokoju skleiłem kupon z samego eurobasketu bo oferta na dzisiaj jest w miare bogata.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sugerujcie się regulaminem, a regulamin eurobasketrisk mówi jasno że można łączyć inne zakłady, tu nie ma wątpliwości.
Dokładnie, regulamin rzecz święta ;)

1. Zaloguj się na swoje konto
Kliknij przycisk „Wpłata” na górze strony, a następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i wpisz w pustym polu słowo: EUROBASKETRISK


Tu chyba wszystko jasne.

2. Postaw zakład
Możesz postawić kupon kombinowany, zawierający zakłady zwykłe i na żywo, pod warunkiem, że co najmniej jeden zakład będzie dotyczył EuroBasketu 2011.


Tu jest napisane wyraźnie, że może być zakład kombinowany, czyli krótko mówiąc akumulowany, składający się z kilku zdarzeń pod warunkiem, że jedno z nich dotyczy Euro Basketu.

3. Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, zwrócimy Ci postawione pieniądze do €10!

Wniosek z tego płynie taki, że zwrot otrzymamy za pierwszy przegrany zakład, a nie przegrany typ z Euro Basketu. Bo przecież przez słowo zakład rozumiem także dubla składającego się z meczu Euro Basketu i tenisa. Więc jeśli ten kupon będzie przegrany, mamy zwrot, nie ważne, które zdarzenie okaże się przegrane.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
ale czasem są problemy z automatycznym zwrotem(ja 2 razu póki co musiałem się upominać do supportu o zwrot) a wtedy mogą powiedzieć, że zwrotu nie będzie bo nie został spełniony warunek...;/
 
K 0

kruger08

Użytkownik
witam jestem nowy i nie bardzo rozumiem, wpisałem kod od euro basketu i na moim koncie pojawiło się &lt;table class=&quot;transactions_table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;dark &quot;&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;transaction&quot;&gt; Risk free bet &lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10,00 PLN&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;czyli mogę obstawić za to 10PLN czy o co chodzi? wcześniej (przed kodem) stawiałem 10zl na euro basket wiec to jest ten zwrot?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
witam jestem nowy i nie bardzo rozumiem, wpisałem kod od euro basketu i na moim koncie pojawiło się &lt;table class=&quot;transactions_table&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;dark&quot;&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;transaction&quot;&gt; Risk free bet &lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;10,00 PLN&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;czyli mogę obstawić za to 10PLN czy o co chodzi? wcześniej (przed kodem) stawiałem 10zl na euro basket wiec to jest ten zwrot?
Jeżeli ten kupon co wcześniej postawiłeś za 10zł okazal się nietrafiony to te dopisane 10zł co Ci dopisali to jest już Twój zwrot więc już wykorzystałeś ofertę i zakładu ze zwrotem nie masz do dyspozycji.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Supportem u nich się nie ma co sugerować w 100%
Piszę do nich czy mogę otrzymać jakiś bonus od depozytu. Dostaję odpowiedź i do tego kod. Wpłacam kasę, wpisuję kod, kasy nie ma. Wyjaśniam i dostaję informację, że oferta nie jest skierowana do mnie i że to pomyłka.
W takim razie chcę wypłaty, a oni mi piszą, że muszę obrót zrobić, bo inaczej będzie opłata 4% ale tego, że jestem wprowadzony w błąd to już nie uwzględnią.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Dzisiaj otrzymałem maila:
Masz niewiele czasu na odebranie 5 darmowych rund!

Witaj Maciej!

Masz okazję zagrać za darmo na naszym slocie Boom Brothers!

Pospiesz się, darmowe rundy można odebrać tylko do końca 2 września.

» Kliknij tutaj, aby odebrać 5 darmowych rund Boom Brothers!
Po wejściu na wskazany link zakręciłem 5 razy, gdzie okazało się, że za każdym razem pobierało z mojego konta... 10 zł! Napisałem już do Supportu, żeby mi zwrócili tą kwotę bo zostałem oszukany. Czekam na odpowiedź.
 
Do góry Bottom