>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet

rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Puściłem zakład przez tel., ale używając domowego wi-fi. Mam nadzieję, że nie będzie problemu przez to, że do tej akcji nie podkradałem internetu sąsiadowi.
spokojnie ;) ja zrobiłem tak samo i zwrot dostałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 13

txc

Użytkownik
Czy ktos ma rowniez problemy z pobraniem aplikacji na swoj telefon? Mam LG Swift. Nie ma go wprawdzie na liscie, ale nie ma tez nokii 6220c na ktorej kiedys mialem ta aplikacje. Ma kto moze bezposredni link do aplikacji? (domyslam sie, ze rozszerzenie bedzie .jar) Pytalem supportu, czy mozna zawrzec zaklad przez telefon wchodzac na strone mobile.tobet.com. Odpowiedz byla negatywna. Zeby zalapac sie na zwrot, zaklad musi byc zawarty przez aplikacje :|
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ma ktoś telefon z dotykowym ekranem i puszczał zakład? Ja mam nokie 5230 i w ostatnim polu przy wyborze stawki nie mogę jej wpisać. Klikam na środek krzyżaka i nie przenosi mnie do ekranu z wpisywaniem stawki. Czy to dlatego, że obecnie mam 0zł na koncie?
 
T 13

txc

Użytkownik
Mi support odpisal, ze tylko przez aplikacje tobet mobile. Zaklad zlozony przez ta stronke, nawet przez telefon nie bierze udzialu w promocji.
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
Mi support odpisal, ze tylko przez aplikacje tobet mobile. Zaklad zlozony przez ta stronke, nawet przez telefon nie bierze udzialu w promocji.
support nie powie Ci nigdy ze mozna bo wtedy nikt by tej ich aplikacji nie ruszal, zwrot na 100% pewny jak posatwisz przez stronke ktora podalem, zreszta u wiekszosci bukmacherow tak jest ze nie trzeba nic pobierac, wystarczy zagrac przez mobile.nazwafirmy.com i jest ok ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Szkoda, że nie przeczytałem tych odpowiedzi wcześniej. Myślałem, że tylko przez telefon można obstawiać. Niestety na dotykowej noki 5230 za chiny nie mogłem wpisać stawki na końcu zakładu. Zalogować się wcześniej poprzez hasło lub pin to bez problemu mogłem. Ale wpisać stawki nie dało rady. No i z promocji nie skorzystałem :-( A także na motoroli K1 i LG KU250 nie dało rady grać (aplikacja nie działała). Tak swoją drogą to mogli by popracować nad nową wersją tobet mobile, żeby działało poprawnie z telefonami z dotykowymi ekranami.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Szkoda, że nie przeczytałem tych odpowiedzi wcześniej. Myślałem, że tylko przez telefon można obstawiać. Niestety na dotykowej noki 5230 za chiny nie mogłem wpisać stawki na końcu zakładu. Zalogować się wcześniej poprzez hasło lub pin to bez problemu mogłem. Ale wpisać stawki nie dało rady. No i z promocji nie skorzystałem :-( A także na motoroli K1 i LG KU250 nie dało rady grać (aplikacja nie działała). Tak swoją drogą to mogli by popracować nad nową wersją tobet mobile, żeby działało poprawnie z telefonami z dotykowymi ekranami.
też tak miałem za pierwszym razem, na szczeście potem ktoś rzucił temat że przez neta też sie da za pośrednictwem tej strony tobet mobile, a wtedy tyle sie męczyłem :?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Weź udział w nowej promocji obrotowej na Tobet! Jedna podstawowa zmiana w edycji letniej - na wykonanie obrotu dajemy aż 2 miesiące!
Każdy gracz, który w okresie od 1 czerwca do 31 lipca 2011 wykona na zakładach odpowiedni obrót automatycznie kwalifikuje do nagród rzeczowych! Pierwsza nagroda - przyznana zostaje już po wykonaniu obrotu ponad 4000PLN!
Tabela nagród:
komplet rakiet plażowych &gt; 4000 PLN
koszulka Tobet &quot;Pinup girls col.&quot;&gt; 8 000 PLN
komplet do gry w boule + koszulka&gt; 16 000 PLN
mini zestaw do beachsooccera + koszulka &gt; 24 000 PLN
Radio przenośne Sony ICF-B01 z generatorem prądu+ koszulka&gt; 40 000 PLN
Odtwarzacz DVD PHILIPS PD7040 + koszulka &gt; 80 000PLN
Mikrowieża Sony CMT-CPZ3 +koszulka &gt; 160 000 PLN
Playstation 3 SLIM 320GB + Kontroler ruchu + koszulka &gt; 240 000 PLN
Zintegrowany zestaw kina domowego 3.1 Sony RHT-G550+koszulka&gt; 340.000 PLN
Ekspres do kawy Krups EA 8000 + koszulka &gt; 400.000 PLN
LED SMART TV Samsung 3D &quot;37 + koszulka &gt;500.000 PLN
Do obrotu liczą się wszystkie kupony wygrane i przegrane, także postawione w zakładce LIVE.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Weź udział w nowej promocji obrotowej na Tobet! Jedna podstawowa zmiana w edycji letniej - na wykonanie obrotu dajemy aż 2 miesiące!
Każdy gracz, który w okresie od 1 czerwca do 31 lipca 2011 wykona na zakładach odpowiedni obrót automatycznie kwalifikuje do nagród rzeczowych! Pierwsza nagroda - przyznana zostaje już po wykonaniu obrotu ponad 4000PLN!
Tabela nagród:
komplet rakiet plażowych &gt; 4000 PLN
koszulka Tobet &quot;Pinup girls col.&quot;&gt; 8 000 PLN
komplet do gry w boule + koszulka&gt; 16 000 PLN
mini zestaw do beachsooccera + koszulka &gt; 24 000 PLN
Radio przenośne Sony ICF-B01 z generatorem prądu+ koszulka&gt; 40 000 PLN
Odtwarzacz DVD PHILIPS PD7040 + koszulka &gt; 80 000PLN
Mikrowieża Sony CMT-CPZ3 +koszulka &gt; 160 000 PLN
Playstation 3 SLIM 320GB + Kontroler ruchu + koszulka &gt; 240 000 PLN
Zintegrowany zestaw kina domowego 3.1 Sony RHT-G550+koszulka&gt; 340.000 PLN
Ekspres do kawy Krups EA 8000 + koszulka &gt; 400.000 PLN
LED SMART TV Samsung 3D &quot;37 + koszulka &gt;500.000 PLN
Do obrotu liczą się wszystkie kupony wygrane i przegrane, także postawione w zakładce LIVE.
Nareszcie normalna promocja ???? szkoda że obrót taki wygórowany ale jednak coś tam zawsze się złapie
 
S 0

somecka

Użytkownik
Bonus sportowy 50%
Nowa opcja wpłaty kartą kredytową to doskonały sposób na szybkie przekazanie środków na konto w dowolnej chwili! Jeśli skorzystasz teraz z tej możliwości, otrzymasz od nas w prezencie 50% wpłaconej sumy na grę w dziale zakładów sportowych. Maksymalna kwota bonusu wynosi aż 400 PLN! Aby wziąć udział w promocji, otwórz aplikację komórkową Tobet Mobile i podczas dokonywania wpłaty wpisz w odpowiednim polu kod promocyjny 100Mobile (Moje konto &gt; Kod promocyjny)

ta promocja jest dla wszystkich ??? bo znowu wchodze w regulamin i jest tam napisane że bonus rejestracyjny
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
3 sposoby na ożywienie Twojego smartfonu!
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Skorzystaj z nowych możliwości stawiania zakładów przez swój smartfon! Rozszerzyliśmy Tobet Mobile o nowe opcje, działające na wszystkich smartfonach i obejmujące między innymi bezpieczne wpłaty kartą kredytową, wyszukiwarkę i filtr czasowy. Aby uzyskać dostęp do aplikacji, wystarczy wpisać mobile.tobet.com w pasku adresu internetowego swojego telefonu.
Otwórz Tobet Mobile na swoim smartfonie i weź udział w naszych promocjach!
Bonus sportowy 50%
Nowa opcja wpłaty kartą kredytową to doskonały sposób na szybkie przekazanie środków na konto w dowolnej chwili! Jeśli skorzystasz teraz z tej możliwości, otrzymasz od nas w prezencie 50% wpłaconej sumy na grę w dziale zakładów sportowych. Maksymalna kwota bonusu wynosi aż 400 PLN! Aby wziąć udział w promocji, otwórz aplikację komórkową Tobet Mobile i podczas dokonywania wpłaty wpisz w odpowiednim polu kod promocyjny 100Mobile (Moje konto &gt; Kod promocyjny)
Kliknij tutaj, aby dokonać wpłaty i odebrać bonus 50%.
4 zakłady za cenę 2
Postaw 2 zakłady, a otrzymasz za darmo kolejne 2, każdy o tej samej wartości co niższy z dwóch pierwszych zakładów. Maksymalna stawka zakładu wynosi 40 PLN. Skorzystaj z podwójnej szansy na wygraną! Aby wziąć udział w promocji, otwórz aplikację komórkową Tobet Mobile i podczas dokonywania wpłaty wpisz w odpowiednim polu kod promocyjny mobile2bet (Moje konto &gt; Kod promocyjny).
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!
Specjalna loteria wimbledońska z wielkimi nagrodami
Postaw co najmniej 5 zakładów po minimalnej stawce 8 PLN podczas trwania Wimbledonu (22.06.2011 - 03.07.2011), a weźmiesz udział w loterii ze wspaniałymi nagrodami m.in wycieczka na mecz Premier League i iPhone4! Każdy z pięciu kuponów musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie dotyczące Wimbledonu.
Kliknij tutaj, aby postawić 5 lub więcej zakładów i wziąć udział w loterii.
 
Do góry Bottom