>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

U 4

ukasz

Użytkownik
Czyli wpłacam 160 pln i automatycznie dostaję dodatkowe 80 pln? Wie ktoś może jaki czas na obrót?
 
other 60

other

Użytkownik
Jeżeli wpłaciłem dziś to też mnie obejmuje ta promocja, niby tam napisane jest do 1.03, ale czy włącznie? Jak tak to po jakim czasie wam dodawali do konta?
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Czyli wpłacam 160 pln i automatycznie dostaję dodatkowe 80 pln? Wie ktoś może jaki czas na obrót?
O ile nie zostało podane inaczej w niniejszym dokumencie lub regulaminie danej oferty bonusowej, użytkownik musi najpierw postawić wpłatę własną, a dopiero po niej bonus. Tobet zastrzega sobie prawo do usunięcia kwoty bonusu z konta użytkownika (łącznie z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych), jeśli wymóg obrócenia bonusu nie zostanie spełniony w ciągu 60 dni od otrzymania bonusu.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Jeżeli wpłaciłem dziś to też mnie obejmuje ta promocja, niby tam napisane jest do 1.03, ale czy włącznie? Jak tak to po jakim czasie wam dodawali do konta?
Oferta ważna jest do dziś włącznie ...tak jak Davey Watt wspominał bonus dopisują bardzo szybko ...
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Regulamin promocji &quot;Ekstrakasa za piątaka &quot;

Aktualna „Ekstrakasa za piątaka” obejmuje spotkania 17. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy i obejmuje następujące wygrane dodatkowe:
1000 PLN za prawidłowe wytypowanie wszystkich rezultatów spotkań 17. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.
100 PLN za prawidłowe wytypowanie rezultatów 7 z 8 spotkań 17. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

1. Promocja „Ekstrakasa za piątaka” rozpoczyna się w chwili wystawienia kursów na najbliższą kolejkę ligi objętej promocją.
2. Promocja adresowana jest do wszystkich zarejestrowanych oraz nowych użytkowników Tobet.com
3. Aby skorzystać z promocji należy posiadać konto w Tobet.com oraz środki na tym koncie, w kwocie wystarczającej do zawarcia zakładu promocyjnego (5PLN).
4. Aby wziąć udział w promocji, uczestnik zawiera zakład w wysokości minimum 5 PLN, obejmujący wszystkie mecze w kolejce objętej promocją.
5. Kupon biorący udział w promocji nie może zawierać innych zakładów niż przewidziane w promocji.
6. Kupon powinien zawierać jedynie rezultaty meczów, za które rozumie się wyniki: 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości). Obstawienie podwójnej szansy powoduje, że kupon jest nieważny.
W przypadku jeśli akumulowany kurs kuponu przewyższa 3000 możliwe jest użycie w 1 spotkaniu zakładu na podwójną szansę, pod warunkiem że łaczny kurs kuponu bedzie nie niższy niż 2000. Takie kupony wciaż bedą brały udział w konkursie.
7. W wypadku wygranej, uczestnik otrzymuje wygraną kursową oraz dodatkowo wygraną dodatkową pod warunkiem, że trafi wszystkie rezultaty.
8. Możliwość otrzymania dodatkowej wygranej dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu postawionego przez uczestnika promocji (rozstrzyga data przyjęcia zakładu).
9. Otrzymaną wygraną można wykorzystać w dowolny sposób.
10. Promocja jest ważna tylko dla jednej rejestracji w ramach jednego domostwa, 1 IP adresu i 1 osoby (1 numer konta bankowego lub konta Neteller / Moneybookers, 1 numer karty kredytowej).
11. Tobet.com zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany niniejszej promocji albo do zmiany jej warunków bez uprzedniego powiadomienia.
12. W przypadku wykorzystania niniejszej oferty w złym celu Tobet.com zastrzega sobie prawo do odmówienia wejścia na strony internetowe Tobet.com tym klientom lub grupie klientów, których uzna za stosowne.
13. Oprócz wyżej podanych warunków niniejsza oferta podlega Ogólnym Warunkom zawierania zakładów w serwisie internetowym Tobet.com.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Biathlonowe MŚ na żywo bez ryzyka


Jeśli połączenie jazdy na nartach ze strzelaniem wydaje Ci się niebezpieczne, nie ryzykuj i zostaw to zawodowcom. Sam zaś usiądź wygodnie przed telewizorem i postaw zakład na żywo bez ryzyka na mistrzostwa świata w biathlonie, które odbywają się w dniach 3-13 marca w Chanty-Mansyjsku.
Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład na żywo (LiveBet) postawiony na mistrzostwa świata w biathlonie, zwrócimy Ci postawione pieniądze, do kwoty 20 PLN!
Oferta obejmuje wyłącznie zakłady na żywo postawione na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji komórkowej Tobet Mobile. Uwzględniane są również kupony kombinowane postawione w dziale LiveBet, zawierające dowolne zakłady zwykłe i na żywo, pod warunkiem, że na kuponie znajdzie się co najmniej jeden zakład na żywo na MŚ w biathlonie.
Aby wziąć udział w promocji, kliknij jeden z przycisków po prawej: „Zarejestruj się za darmo” (nowi użytkownicy) lub „Logowanie” (zarejestrowani użytkownicy). Zostaniesz wtedy automatycznie oznaczony jako uczestnik promocji.

 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Dostał już może ktoś nagrodę za obrót wykonany w styczniu? Jakoś specjalnie nie zależy mi na myszce czy innym bezużytecznym gadżecie, ale skoro była promocja to nie podoba mi się, że mnie olewają.
ja dostałem pendrive wczoraj ???? 8gb toshiba
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak samo pendrive&#39;a, ma ktoś może tą tabele z nagrodami która od jakiego obrotu?
 
G 0

guma91

Użytkownik
możecie mi pomóc gdzie mogę znaleść MŚ w Biathlonie? bo szukałem już kilka razy i nigdzie nie mogę znaleść takiego zakładu aby obejmował on promocje..
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; width=&quot;20&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;1&quot;&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;100%&quot; align=&quot;left&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Wytypuj dokładny wynik meczu Barcelona - Arsenal &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;table width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;img style=&quot;display: block;&quot; alt=&quot;&quot; width=&quot;1&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;5&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Hej XXX
Dzisiaj czeka nas jeden z hitów fazy pucharowej Ligi Mistrzów: o godz. 20:45 na Camp Nou FC Barcelona podejmie londyński Arsenal! Mecz zapowiada się jako wielki spektakl: obie drużyny grają widowiskowy futbol, a Katalończycy muszą odrobić straty ze spotkania wyjazdowego, które przegrali 2:1.
Mamy dla Was z tej okazji specjalną ofertę: jeśli mecz Barcelona - Arsenal zakończy się bezbramkowym remisem (0:0), zwrócimy pieniądze za przegrane zakłady na dokładny wynik. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 40 PLN!
Stawiając zakład na dokładny wynik, musisz wytypować bramkowy rezultat spotkania.
Aby wziąć udział w promocji, wykonaj następujące kroki:
1. Zaloguj się na swoje konto.
2. Kliknij przycisk ?Wpłata&quot; na górze strony, następnie wejdź do zakładki ?Kod promocyjny&quot; i wpisz w pustym polu słowo EXACT.
3. Postaw zakład ?Dokładny wynik&quot; na dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną i Arsenalem. Jeśli przegrasz zakład, a mecz zakończy się wynikiem 0:0, otrzymasz zwrot stawki, do kwoty 40 PLN.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
tak samo pendrive&#39;a, ma ktoś może tą tabele z nagrodami która od jakiego obrotu?
  • pendrive 8GB &gt; 5000 PLN
  • mysz Logitech Wireless M195&gt; 12 000 PLN
  • zestaw Logitech Mark 120 &gt; 25 000 PLN
  • kamera Logitech C910 HD&gt;50 000 PLN
  • Dysk przenośny Seagate 750GB &gt; 100 000 PLN
  • xBox Kinect lub deska snowboardowa &gt; 250 000PLN
  • iPad 32 GB lub iPhone4 16GB &gt; 400 000PLN
  • iPad 64 GB lub iPhone 4 32 GB &gt; 500 000 PLN

W kwietniu będzie kolejna edycja.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
  • pendrive 8GB &gt; 5000 PLN
  • mysz Logitech Wireless M195&gt; 12 000 PLN
  • zestaw Logitech Mark 120 &gt; 25 000 PLN
  • kamera Logitech C910 HD&gt;50 000 PLN
  • Dysk przenośny Seagate 750GB &gt; 100 000 PLN
  • xBox Kinect lub deska snowboardowa &gt; 250 000PLN
  • iPad 32 GB lub iPhone4 16GB &gt; 400 000PLN
  • iPad 64 GB lub iPhone 4 32 GB &gt; 500 000 PLN

W kwietniu będzie kolejna edycja.
To oznacza, że wystarczy postawić np 5000 i dostaje się pendrive&#39;a czy liczy się kurs, typy muszą być trafne itp?
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
To oznacza, że wystarczy postawić np 5000 i dostaje się pendrive&#39;a czy liczy się kurs, typy muszą być trafne itp?
liczy się za ile obstawisz ... ogolnie przez cały miesiac są sumowane wkłady jakie dajesz na kupony i potem wygrywasz .
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
  • pendrive 8GB &gt; 5000 PLN
  • mysz Logitech Wireless M195&gt; 12 000 PLN
  • zestaw Logitech Mark 120 &gt; 25 000 PLN
  • kamera Logitech C910 HD&gt;50 000 PLN
  • Dysk przenośny Seagate 750GB &gt; 100 000 PLN
  • xBox Kinect lub deska snowboardowa &gt; 250 000PLN
  • iPad 32 GB lub iPhone4 16GB &gt; 400 000PLN
  • iPad 64 GB lub iPhone 4 32 GB &gt; 500 000 PLN

W kwietniu będzie kolejna edycja.
bardziej proponuje wiadomo że kwot nie zmniejszycie ale jakieś ciekawsze nagrody bo wiadomo ze ipada raczej nikt nie zgarnął i nie mam pojecia po co takie cos figuruje w nagrodach
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
bardziej proponuje wiadomo że kwot nie zmniejszycie ale jakieś ciekawsze nagrody bo wiadomo ze ipada raczej nikt nie zgarnął i nie mam pojecia po co takie cos figuruje w nagrodach
Liczył się tzw. obrót środków na koncie w miesiącu. Nie miało znaczenia czy postawił ktoś 50x100PLN czy 5x1000PLN aby otrzymać pendriva.
W styczniu były osoby, które przekroczyły dwa najwyższe progi.
 
Do góry Bottom