>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje alkoholowe - temat informacyjny.

neoppl 18

neoppl

Użytkownik
pił ktoś nowe piwo jabłkowe ?
zajebiście przyjemny napój , na gorące dni , do wypicia w 10 sek.
55% soku , 45% alko , a i tak 4.5% ;)
w podobnym stylu LECH shandy
50% piwa 50% lemoniady
niestety tylko 2,6% ale tak samo orzezwia fajnie ????
bylo w carrefourze po 2,39 butla ale chyba juz sie promo skonczyla
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
próbowany dzisiaj Lech Shandy, zajebisty
idealny na gorące dni, zmrożony smakuje wyśmienicie.
Pije teraz to Somersby i bardzo smaczne, jak dla mnie zjada Reddsa.
nie słyszałem, nowość jakaś ?
gdzie dostępna i po ile ?

Lech Shandy i Somersby tylko jabłkowe ?
btw pijam tylko jabłkowe, ew czarny Redds (żurawinowy), który również daje radę.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
próbowany dzisiaj Lech Shandy, zajebisty
idealny na gorące dni, zmrożony smakuje wyśmienicie.



nie słyszałem, nowość jakaś ?
gdzie dostępna i po ile ?


Lech Shandy i Somersby tylko jabłkowe ?
btw pijam tylko jabłkowe, ew czarny Redds (żurawinowy), który również daje radę.
Tak Bam , nowe , nazwa Somersby , tylko jabłkowe jest.

Redds przy tym piwie nie istnieje , a gdzie kupić ? loteria trochę , w jednych sklepach pod dostatkiem a w innych nawet o tym nie słyszeli.

Spróbuje tego Lecha też tylko 2.5% to trochę mało a Somersby ma &quot;aż&quot; 4.5 %

rewelacyjny napój na upalne dni.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Co do orzeźwiających w gorące dni to:
Plum Malina - 1 miejsce zdecydowanie.
Plum jabłko - 2. miejsce.
Plum śliwka - 3 miejsce :!:
Świetne soczki (4%). We Wro w ABC, Lewiatanie po 2.80 :]
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Z tego co piłem to co do lecha shandy to szkoda kasy. Jest to zwyczajny radler, tzn. wymieszane 50% piwa lech premium z 50% lemoniady. Już lepiej kupić sobie zwykłego lecha premium + do tego sprite. I sami robimy z 1-go lecha premium 2 radlery (50% piwa 50% sprite). Cenowo o wiele lepiej to wychodzi, a i ze spritem lepiej smakuje niż z tą jakąś lemoniadą (raz piłem). Co do sommersby o którym także tutaj pisano, to z tego co czytałem to jest on ponoć podobny w smaku do cydru. Także jest to trochę coś innego niż lech shandy. Ale sam jeszcze nie piłem. Jakoś cenowo nie mogę się przekonać, ok. 4,30zł za sztukę u mnie. Acha a jak już się skusicie na somersby, to wybierajcie puszkę. Cena ta sama, ale puszka ma 500ml a butelka 400ml. A tak w ogóle to polecam leżajsk pszeniczne z biedronki, dobra pszenica w niewygórowanej cenie ok. 2,70 PLN.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
wyprzedają teraz tego Żywca Bock, mama mi kupiła, za 1,99+butelka, także cena podobna jak Kasztelan, polecane za taką cenę.
W carrefourze jak zwykle ciekawe promocje piwne, za 14 6-pak Lecha.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Super promocja była w zeszły weekend w Carfie: Ośmiopak Carlsberga za 13,50. Teraz warto skorzystać z oferty Lidla. Duża butla (0,65) za 2,22.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
proszę mi tutaj nie psuć dobrego imienia Tatry ,która jest dobrym piwkiem i nie ma co jej porównywać do sikaczy
 
Do góry Bottom