>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promocja weekendowa

S 0

successor

Użytkownik
W ten weekend na expekcie jest promocja :
Nadchodzący weekend przyniesie nam sporo piłkarskich emocji w całej Europie. My wybraliśmy dla Ciebie najlepsze mecze. Wystarczy tylko, że wytypujesz dwa z nich i złożysz zakłady na jednym kuponie. Jeśli przegrasz pierwszy taki kupon - my oddamy Ci stawkę aż do 40 PLN (10€).

Jeśli przegrasz pierwszy taki kupon, składający się z dwóch zakładów z oferty poniżej, my zwrócimy Ci stawkę, do 40 PLN (10€).
A jeżeli wygrałbym to te pieniądze , które wygrałem będę one wpłacone w postaci bonusu , który będę musiał obrócić czy nie ?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ale w tej promocji mozna zagrac na kuponie te mecze co oni dali tzn Manu chelsea its czy mozna dac np tylko Manu bayern i np WIsle jeszcze?
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Czytam tak te Wasze posty odnośnie tej promocji i sam zbaraniałem.
Według mnie można wziąć mecze z listy która znajduje się pod linkiem ,,
Złóż swój podwójny kupon tutaj&quot; bo z treści informacji tak wygląda. Napisałem do supportu ale nic jeszcze nie odpowiedzieli.
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
i jak jest w końcu z tą promocja? dotyczy ona meczy znajdujących się pod linkiem &quot;złóż swój podwójny kupon tutaj&quot; czy to tylko te 4 mecze co podane są na głównej stronie promocji?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Bayern München v Leverkusen
FC Inter v Juventus
Manchester United v Liverpool
Chelsea v Arsenal


Nie sądzę, żeby spotkania typu Blackburn - Wigan czy Atalanta - Catania były &#39;najlepsze&#39;.
 
S 0

successor

Użytkownik
Dostałem zwrot w związku z tą promocją . Teraz jeszcze czekam czy znajdę się w gronie 100 osób za mecz Real - Valencia i dostanę 80 zł ( liczę , ze dostanę, ponieważ jak tylko pojawił się zakład to obstawiłem ( co chwilę odswiezałem )... a może ktoś z was dostał już te 80 zł ??
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
moja sytuacja tak samo wyglada ???? tez dostalem 40 złzwrotu, trzeba to obrócic 5 razy :/

ciekawe jak z tym 80 zł będzie
 
V 0

vabank2

Użytkownik
jednak dotyczyło to tylko tych czterech meczy, bo mi nie przyznali bonusa. troszeczke nie za dobrze sie zachowali bo dając link &quot;złóż swoj podwójny zkład tutaj&quot; wprowadzili w błąd wiele osob, bo wiem ze nie tylko ja tak sie dałem &quot;nabrać&quot;. Ale cóż, trzeba grać dalej i nie płakać;)
 
Do góry Bottom