>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Winmasters: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
W 84

winmasters

Użytkownik
W jaki sposób mogę się dowiedzieć jaki już obrót zrobiłem tego waszego bonusu?


W chwili obecnej na stronie nie mamy zakładki, gdzie można sprawdzić postęp w obrocie bonusem.
Można jedynie w historii zakładów zliczyć spełniające wymogi zakłady.

Zawsze możesz zapytać support, a oni najszybciej jak to możliwe sprawdzą i podadzą dokładną kwotę brakującą do pełnego obrotu bonusem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia FC Sunderland - FC Everton po najwyższych kursach na winmasters!


FC Sunderland - FC Everton

12/09/2016 21:00​


Oczywiście dziś poniedziałek.....zatem zapraszamy również na darmowe spiny. Dziś na grę Pimped ;)
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia PSG - Arsenal Londyn po najwyższych kursach oraz z marżą 0% na winmasters!




W środę o 20:45 Legia Warszawa podejmie Borussię Dortmund w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Czy po 20 latach przerwy mistrzowie Polski poradzą sobie z mocnym wicemistrzem Niemiec? Przed 4 laty Borussia dotarła do finału, jak spisze się przy Łazienkowskiej?
Obstawiaj Ligę Mistrzów 2016/2017 po najwyższych kursach na winmasters!​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% Osmanlispor FK - Steaua Bukareszt po najwyższych kursach na winmasters!

Osmanlispor FK - Steaua Bukareszt

15/09/2016 21:05​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% CD Alaves - Deportivo La Coruna po najwyższych kursach na winmasters!

CD Alaves - Deportivo La Coruna

19/09/2016 20:45​



Dziś również Fajniedziałek z Free spinami sprawdź ofertę na stronie.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% FC Barcelona - Atletico Madryt po najwyższych kursach na winmasters!

FC Barcelona - Atletico Madryt

21/09/2016 22:00​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% Real Betis Balompie - FC Malaga po najwyższych kursach na winmasters

Real Betis Balompie - FC Malaga

23/09/2016 20:45​


Fajne piątki, z darmowymi spinami już dziś znajdziecie na naszej stronie !!!
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% Arsenal Londyn - Chelsea Londyn po najwyższych kursach na winmasters!

Arsenal Londyn - Chelsea Londyn

24/09/2016 18:30​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% FC Burnley - FC Watford po najwyższych kursach na winmasters!

FC Burnley - Watford FC

26/09/2016 21:00​



Sprawdź również Fajniedziałki z free spinami!!! :grin::grin::grin:
 
W 84

winmasters

Użytkownik
We wtorkowy wieczór Legia Warszawa po raz drugi zaprezentuje się w Lidze Mistrzów grając na wyjeździe ze Sportingiem Lizbona. Czy po druzgocącej porażce z Borussią 0:6 przy Łazienkowskiej mistrzowie Polski mają jeszcze jakiekolwiek szanse na awans z grupy? Obstawiaj Ligę Mistrzów 2016/2017 po najwyższych kursach na winmasters!

Sporting CP - Legia Warszawa

27/09/2016 20:45​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% Atletico Madryt - Bayern Monachiumt po najwyższych kursach na winmasters!

Atletico Madryt - Bayern Monachium

28/09/2016 20:45
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% Steaua Bukareszt - FC Villarreal po najwyższych kursach na winmasters!

Steaua Bukareszt - FC Villarreal

29/09/2016 19:00​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Piątkowe Noce od teraz na winmasters z 5 spinami ZA DARMO!​




Mecz dnia z marżą 0% FC Everton - Crystal Palace po najwyższych kursach na winmasters!

FC Everton - Crystal Palace

30/09/2016 21:00​
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Darmowe spiny czas rozdać!!! Pamiętajcie 18:00 bądźcie razem z nami na winmasters​



Mecz dnia z marżą 0% VfB Stuttgart - Greuther Furth po najwyższych kursach na winmasters!

VfB Stuttgart - Greuther Furth

03/10/2016 20:15​
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Witam, chciałbym opisac sytuacje związaną z winmasters. Skorzystałem tydzien temu z darmowych spinów. Pieniądze postanowiłem obracac na zakładach sportowych i tak udało mi się przez tydzien wygrac 287,01 pln. Pieniądze nadal znajdowały się w saldzie bonusowym więc postanowiłem napisac do supportu, aby dowiedziec się czy pozostało mi coś do obrotu, ewentualnie czy muszę dokonac depozytu ? W odpowiedzi dowiedziałem się że skorzystałem już z free spinów 3 krotnie a nie dokonałem depozytu więc moje środki zostają skasowane. Szkoda bo nie miałem świadomości jakie są dokładne warunki tego bonusu, a w menu użytkownika nigdzie nie mogłem znalezc informacji na ten temat...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom