>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Promocja w WilliamHill - dodatkowy freebet 10 euro + 25E z promocji powitalnej!

santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
nie mogę się zarejestrować z linku, strona &quot;mignie&quot; tylko i nic więcej ???? Chciałbym skorzystać z tej promocji ????
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Może ktoś miał podobny problem: założyłem konto, wpisałem kod promo, wpłaciłem 10euro, postawiłem całość na zakład, następnie chciałem skorzystać z freebetu - dodałem zakład, na dole zaznaczyłem, że chcę skorzystać z darmowego zakładu, jako stawkę podałem 10 euro i po przegranym zakładzie powrotu pieniążków nie widać. Pisałem już maila do nich, ale zero odzewu..
edit: po prostu ten buk to parodia, po opisie sytuacji dostałem e-mail zwrotny, że mój bonus już widnieje na koncie, po czym ja piszę, że się nie zrozumieliśmy i ponownie opisuje co jest nie tak. Dostaje kolejnego maila, zawierającego to samo co w pierwszym.. Masakra. NIE POLECAM.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Właśnie zostały zaksięgowane kolejne freebety na Waszych kontach.
Pozostały ostatnie 5 szans za zgarnięcie 10e freebet!
 
K 2,4K

kcz18

Użytkownik
To ja się upewnię: chcąc skorzystać z freebetów 25 i 10 euro, muszę zarejestrować się z linka promcyjnego i następnie wpłacić 25(?) euro i zawrzeć kupon z dwoma typami(? - czy mogą to być 2 zakłady po 1 typie?). Po rozliczeniu tych zakładów otrzymuję freebet tak?
 
Do góry Bottom