>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu + reklamówkę gadżetów Unibet!!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Unibet

SUPER PROMOCJA: ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100ZŁ! PLUS...
REKLAMÓWKA GADŻETÓW OD UNIBET !!



Po długiej przerwie firma Unibet znów oferuje bonus na zakłady bukmacherskie! Tym razem znakomity zakład bez ryzyka, aż do 100pln! Nie zwlekaj z jego wykorzystaniem, gdyż nie wiadomo jak długo promocja będzie trwała!! Teraz też możliwość wygrania reklamówkę pełną gadżetów firmy Unibet!!
Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Unibet ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Unibet&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na Unibet

3. Zagraj pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 100zł!
W razie przegranej dostaniesz zwrot wartości swojej pierwszej stawki, od 1 aż do 100 złotych.

Nie zwlekaj!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;
4. Chcesz wygrać reklamówkę pełną gadżetów Unibet? Zarejestruj się w październiku, wpłać depozyt min 10zł i wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] W tytule wpisz &quot;gadzety Unibet&quot;, w treści wpisując swoje dane i kwotę depozytu oraz datę założenia konta. Oferta tylko dla nowych graczy w Unibet, zarejestrowanych ze specjalnego linku.

Promocja tylko dla nowych użytkowników, którzy dokonają depozytu za pomocą karty lub przelewu. Można także wpłacić środki w 15 minut klikając &quot;Przelewy 24&quot;.

Reklamówka gadżetów wygląda tak:

W skład reklamówki wchodzi:
- koszulka unibet polo: http://www.img2.fbstat.com/MO/gadzety/newgadzet/koszulka_unibet_polo.JPG
- czapeczka Unibet: http://www.img2.fbstat.com/MO/gadzety/newgadzet/czapka_unibet.JPG
- talia kart: http://www.img2.fbstat.com/MO/gadzety/newgadzet/karty_unibet1.JPG
- smycz: http://www.img2.fbstat.com/MO/gadzety/newgadzet/smycz_unibet.JPG
- cukierki miętowe firmy &quot;Unibet&quot;
- naszywki Unibet



Regulamin:

Oferta obejmuje zarówno zakłady tradycyjne jak i zakłady LIVE.
To jest oferta tylko dla nowych graczy zarejestrowanych na polskiej stronie Unibet* (Aby uzyskać zakład bez ryzyka, musisz zarejstrować się klikając w tenlink)

Unibet zastrzega sobie prawo do cofnięcia bonusa osobom, które będą próbowały nadużywać promocji.

Zwrot, który otrzymasz w przypadku przegrania swojego pierwszego zakładu podlega warunkom trzykrotnego obrotu w zakładach bukmacherskich lub w lobby gier.

Aby wykonać wymagany obrót należy wnieść zakład po kursie 1.6 lub wyższym.
Musisz mieć 18 lat lub więcej aby móc założyć konto w Unibet.


Zasady
Zakład bez ryzyka jest dostępny po zarejstrowaniu się z tego linku.
Oferta skierowana tylko dla nowych graczy.
Jeśli posiadasz już konto w Unibet, oferta nie jest dla Ciebie, a próba uzyskania bonusu będzie traktowana jako nadłużycie, co może spowodować zamknięcie konta.
Zwrot za zakład musi być obrócony 3-krotnie na zakładach sportowych (min kurs 1.6)
Posiadanie wielu kont jest niezgodne z regulaminem i prowadzi do trwałego zakazu korzystania z usług Unibet.

Stary temat o promocji 100PLN na darmowy zakład + orginalna koszulka CF Valencia
Stary temat o promocji 100PLN na darmowy zakład
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Zarejestrowalem sie przed chwila w Unibet z tego linku, ale nigdzie nie widze informacji na temat dostepnosci bonusu dlateg troche obawiam sie i nie wplacilem jeszcze srodkow na konto. Powinienem miec gdzies tam te informacje czy bonus dostane samoczynnie po wplacie kasy i obstawieniu mojej stowki na zaklady (dowolny kupon, prawda?)?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
to jest zakład bez ryzyka, nie żaden bonus. Wpłacasz, grasz za 100 zł, jak wejdzie wygrywasz, jak nie wejdzie dostajesz zwrot całej stawki.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja aktualna, ale należy się zarejestrować z promocyjnego linku. W innym wypadku bonus nie zostanie dopisany. Przed wejściem najlepiej wyczyścić ciasteczka.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jesli przegram to 100zl moge odrazu wyplacic na konto czy musze grac za ta wplacone 100zl?
-Edit juz doczytalem 3 razy trzeba obrocic
jeszcze jedno pytanie ,kazdy dostaje taka torbe gadzetow , czy tylko wybrani?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przeczytaj regulamin. Wpłacasz 100zł i za tą kwotę puszczasz zakład. Wygrywasz - ok, możesz wypłacić lub grać dalej. Przegrywasz - dostajesz bonus, czyli zwrot 100zł - musisz to obrócić 3 x 1.60, żeby móc wypłacić.
 
M 0

mardrak

Użytkownik
A ja zapytam trochę inaczej. Włacam 100 zł i gram trzy kupony np. po 33 zł. Wygrywam dajmy na to kupon pierwszy i drugi, a trzeci przegrywam. Czy w takij sytuacji też dostaję zwrot za ten przegrany kupon?
 
E 24

eliotddz

Użytkownik
Ja mam pytanko czy gdzieś na koncie gracza jest zaznaczony ten bonus? Chodzi mi o to, że właśnie zarejestrowałem się, wpłaciłem 100 zł i nie było żadnej wzmianki o tym, że jakakolwiek promocja została aktywowana. Czy tak ma być? Chciałbym się upewnić czy na 100% ta promocja mnie obowiązuje... Z góry dzięki, pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zawsze tak jest.
Najlepiej dla pewności wcześniej wyczyścić ciasteczka, później wejść przez promocyjny link na stronę główną Unibet i się zarejestrować.
Będziecie zakwalifikowani do promocji.
 
Do góry Bottom