>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu + org. koszulka CF VALENCIA !!

Status
Zamknięty.
T 4

talented

Użytkownik
Klikam =====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ&lt;===== i przenosi mnie na tronę główną. To tak powinno wyglądać? Cisteczka usunąłem. Powinienem się nie przejmwać i zwyczajnie teraz kliknąć na stronie unibetu: &quot;Zarejestruj się teraz!&quot; i dokonać rejestracji?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wpłata przez moneybookers kwalifikuje do otrzymania zakładu bez ryzyka.
Jeśli chodzi o koszulkę limit został zmniejszony z 150zł na 100zł. Wystarczy albo za łączną kwotę 100zł zagrać albo zakład bez ryzyka za 100zł i już możecie zgłaszać się do losowania.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
W tym mailu, jeśli chodzi o dane to po prostu swoje dane kontaktowe (adres) czy numer konta na Unibecie w przypadku zakładu za 100zł jednorazowo zakończonego na +? Bo nie jest podane o jakie dane tutaj chodzi.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
Uwaga! nie chcą mi uznać zwrotu w ramach tej promocji
twierdzą że ten link uprawnia do promocji w pokerze.. walczę mailowo i na czacie, także zobaczymy jak się skończy.. :-/

po dwóch godzinach rozmów i maili - nic nie udało mi sie ugrać.. twierdzą że link z ktorego się rejestrowałem, a rejestrowaem się z linka z tego tematu.. uprawnia do promocji pokerowej, a przynajmniej tak zapisal to ich system.. próbowałem prosić u pozytywne podejście do problemu i przyznanie mi tego bonusa, bo z pewnościa nie wynika z mojego błędu.. jednak walę głową w mur.. twardo stoją na swoim, zero negocjacji... niestety przez takie podejście do klienta, więcej u nich nie zagram.. odradzam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sprawdzałem linki z pierwszego postu na 2 przeglądarkach - działa bez problemu. Z niego rejestrowało się mnóstwo osób w ostatnim okresie i nikt nie miał problemów.
Zawsze powtarzam - przed rejestracją wyczyśćcie sobie ciasteczka.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja sprawdzałem przed chwilą na dwóch przeglądarkach chrome i firefox, ciasteczka powyczyszczałem po 2 razy. Z twojego linku tutaj przenosi nas na główną stronę unibet, po czym musimy sami kliknąć na rejestrację. Jednak jak sami klikniemy &quot;zarejestruj się&quot; to mimo że na głównej stronie piszą o zakładzie bez ryzyka to już na stronie z formularzem nie ma o tym nic i nie ma regulaminu. Z innego linku o bukmacherce od razu przenosi mnie do formularza rejestracyjnego i jest tam wyraźnie napisane o zakładzie bez ryzyka łącznie z regulaminem. Marcinie a może wcześniej było dobrze jednak unibet coś pozmieniał?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Linki w pierwszym poście na 100% są dobre. Po rejestracji z nich na pewno otrzymacie zakład bez ryzyka do 100zł.
Najlepiej przed rejestracją wyczyścić ciasteczka.
Gdyby ktoś miał problemy po zarejestrowaniu to służę pomocą w rozwiązaniu problemów. Myślę jednak jak do tej pory nie było problemów to ich już nie będzie.
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
sprawę wyjaśniono po długiej korespondencji.. ich oficjalne stanowisko jest takie, że link uprawniał do promocji w pokerze, ale z uwagi na dobro klienta ręcznie dodali mi kwotę bonusa by zamknąć sprawę.. ???? plus dla nich..
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Czy są jakieś ramy czasowe na zrobienie depozytu, aby kwalifikować się do promocji?? Konto założyłem około 2 tygodnie temu poprzez link w temacie i jutro chciałbym zrobić depozyt
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Jeśli chodzi o koszulkę limit został zmniejszony z 150zł na 100zł. Wystarczy albo za łączną kwotę 100zł zagrać albo zakład bez ryzyka za 100zł i już możecie zgłaszać się do losowania.
Ja wniosłem freebet 100 zł, przegrałem, dostałem zwrot i od tego czasu obróciłem załóżmy ok. 80 zł. Czyli w mailu mam podać łączną kwotę, którą postawiłem od czasu rejestracji, tj. 180 zł? Czy to nie ma takiego znaczenia i po prostu ma być min. 100 zł? Piszę, bo nie chciałbym ściemniać.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Mam tam konto, bo kiedyś założyłem, ale nie wpłaciłem jeszcze żadnej kasy. Jeśli teraz wpłacę to otrzymam bonus?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom