>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Unibet: Zakład Bez Ryzyka – 100% do 200 PLN

F 0

frantic

Użytkownik
To nie jest zwrot. Dziś na unibecie wplacilem 200 zł i dostałem 100 zł &quot;premii&quot;.
Nie moge znalesc zadnych info na ten temat. To jest moja juz 3 wplata na unibet, nie pierwsza. Wiesz cos na ten temat ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
aa to taki ukryty bonus ;) Wiele osób tak czasami dostawało :p

Napisz na czacie bo już zapomniałem na jakich zasadach on działa.

@up

już wiem, 6 krotnie.
 
F 0

frantic

Użytkownik
Hmm ale dokładnie rzecz biorąc.

To jak wplaciłem 200 zł i dostałem ten smieszny bonus to teraz nie moge sobie zagrac np. vabank za moje 200 zl i wpylacic kase bo mi ten bonus zablokuje ?
Jak tak to jakies oszustwo z ich strony.
To musze ogolnie postawic 7ktonosc 100 zl ? czyli 700 zl po 1.6 obojetnie w ilu razach? np stawki po 20 zł x 1.6 tak dlugo az bedzie 700 zl ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jak nie chcesz bonusu napisz dziś / jutro na czacie a anulują bez problemów.
Depozyt nie podlega obrotowi (na 99%)
Co do bonusu - uwierz, że chciałbym pomóc ale już tak dawno Uni nie wyskoczył z bonusem widmo ze na forum ucichło to.
 
F 0

frantic

Użytkownik
Dzieki, no dezpozyt nie powinnien podlegac, ale mi wszystko polaczyli razem, że mam(200moje plus 100bonusu) 300 zl i jak zagram teraz 100 zł, a jutro im napisze, że chce anulowac bonus to ciekawe czy sie zgodza. Troszke to jest dziwne.
 
F 0

frantic

Użytkownik
Jakby komus było potrzebne:

Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie bonusu. Uprzejmie informuję , że
otrzymał Pan bonus lojalnościowy od depozytu w kwocie 50%. Podlega on warunkom pieciokrotnego obrotu za zakładach sportowych i lobby gier. Zakłady moga byc pojedyncze lub złożone po kursie nie mniejszym niz 1.60.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
POSTAW NA ŻYWO NA LIGĘ MISTRZÓW - 150ZŁ MOŻE BYĆ TWOJE!
Wraca Liga Mistrzów, a co za tym idzie - wielkie emocje na nowo zagoszczą w naszych zakładach na żywo! Typując w Unibet w zakładach na żywo, możesz stać się szczęśliwym użytkownikiem, który dostanie od nas jedną z 20 nagród po 150zł każda! Jedyne co musisz zrobić to postawić zakład na żywo na jedno ze wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów! (Bayern Leverkusen - Barcelona lub Apoel Nikozja - Lyon)
Zasady promocji:
Wystarczy 1 zakład za min 50zł postawiony w zakładach na żywo na odbywające się spotkania Ligi Mistrzów w dniu 14 lutego (20:45-23:15) na dowolne spotkanie, aby wziąć udział w naszej loterii! Każdy następny zakład zwiększy Twoją szansę na wygraną! Wyniki losowania zostaną podane w środę o 15:00 Nagroda pieniężna będzie objęta 1-krotnym obrotem, przed możliwością wypłacenia jej z konta. Powodzenia!;)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Towarzystwo, sprawdzać skrzynki pocztowe. Rozdają darmowy pekiel z okazji Rolanda. U mnie bonus 50% do 200 zł. Obrót 3x bonus po kursie 1,5.
Pozdro.
 
M 3

mateuszr1

Użytkownik
200 PLN bonus na zakłady!

Mamy jedną najbardziej konkurencyjnych ofert na zakłady! Zakłady na ponad 40 dyscyplin, ponad 60 000 zdarzeń w zakładach live rocznie i ponad 1000 wydarzeń pokazywanych na żywo w miesiącu. Z naszym oprogramowaniem mobile, możesz stawiać zakłady gdziekolwiek jesteś. Ale to nie wszystko! Jeśli przeniesiesz swoje konto do Unibet przed 23:59 CET 30 maja, dostaniesz 100% bonus od depozytu do 200 PLN.

Dostałem cos takiego, wplaciłem 200zł ale nie dostałem bonusu? trzeba wpisac jakis kod?
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
To dostales maila od Bet24 ktore laczy sie z Unibet. Wpisz w googlach bet24 i wejdz na pierwsza strone, bedziesz mogl przeniesc/polaczyc konto z Bet24 z Unibetowskim i 31 maja dostaniesz oficjalne info czy mozesz dostac bonus, tak mi powiedzieli w Unibecie. Jak wejdziesz na ta strone piewrsze dane nalezy wpisac z Bet24 (uzyt,haslo).
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
jaka jest promocja dla nowych klientow??? gdzies wyczytalem ze jakies 50% do 150 na darmowy zaklad ale nie wiem czy to aktualna informacja???
moze ktos zdradzic szczegoly o ile taka pormocja dla nowych jest??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
UNIBET ubezpiecza doliczony czasu gry na ME2012!

Skorzystaj z unikalnej oferty &quot;90+ Ubezpieczenie doliczonego czasu&quot;
Unibet ubezpiecza doliczony czas gry na ME2012 gdy bramka padnie po 90 minucie gry i zwraca wniesione stawki!

Ubezpieczenie ważne od startu do finału turnieju na zakłady typu:

&gt;Dokładny Wynik,
&gt;Do przerwy/Koniec meczu,
&gt;Pierwszego Strzelca/Ostatniego Strzelca
&gt;Na dowolny mecz Mistrzostw Europy 2012, w którym bramka zdobyta jest po 90 minucie!

Jak to zrobić?


1. Zarejestruj się z tego linku.
2. Następnie sprawdź szczegóły na stronie Unibet w zakładce START
(Promocje na Euro Football 2012)
3. Wybierz tę promocje z listy.

Wejdź do gry i obstawiaj do ostatniej minuty!

Warunki Promocji

- Oferta dotyczy zakładów postawionych na mecze Euro 2012. Daty meczów mogą ulec zmianie.
- Zwroty za Dokładny wynik, Do przerwy/Koniec meczu i Pierwszego/Ostatniego strzelca dotyczą tylko przegranych zakładów przedmeczowych.
- Zwroty za Dokładny wynik, Do przerwy/Koniec meczu i Pierwszego/Ostatniego strzelca dotyczą tylko meczów, w których bramki zostały zdobyte po 90 minutach, w doliczonym czasie drugiej połowy (kiedy zegar przekroczy 89:59)
-Gole strzelone w doliczonym czasie pierwszej połowy (po 45 minutach) nie liczą się w promocji. Nie liczą się również Dogrywka i Rzuty karne.
-Zwroty za dokładny wynik dotyczą tylko zakładów postawionych na dokładny wynik w regulaminowym czasie gry.
-Pierwszy/ostatni strzelec dotyczy piłkarza, który strzeli pierwszego lub ostatniego gola w meczu. Bramki samobójcze nie będą brane pod uwagę.
- Wynik będzie zweryfikowany z www.uefa.com i pierwszy wynik ogłoszony przez UEFA będzie użyty do rozstrzygnięcia zakładów, mimo skrócenia meczu, późniejszych zmian oficjalnego wyniku lub błędów.
- Nie ma minimalnej/maksymalnej stawki potrzebnej do kwalifikacji do promocji.
- Stawki będą refundowane na konta użytkowników w ciągu 24h od zakończenia meczu.
- Oferta dotyczy zarówno zakładów pojedynczych jak i wielokrotnych. W przypadku zakładu wielokrotnego, przegrana część - Dokładny Wynik, Do przerwy/Koniec meczu, Pierwszy/Ostatni strzelec – będzie anulowana (i liczona po kursie 1.00), łączny zakład będzie jednak ważny, pomimo unieważnienia przegranej części (Dokładny Wynik, Do przerwy/Koniec meczu, Pierwszy/Ostatni strzelec).
- Unibet zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji w dowolnym momencie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
UNIBET - Wygraj iPada podczas ME2012

Wykorzystaj swoje 19 szans na wygranie iPada z Unibet za zakłady mobile!

Stawiałeś kiedyś zakłady Mobile? Jeśli nie, to podczas trwania Euro Football 2012, będziesz miał idealną okazję, by spróbować, bo oprócz Twoich wygranych dodatkowo możesz zostać jednym z 19 szczęśliwców, którzy zdobędą Nowe iPady.
Jak to zrobić?
1. Zarejestruj się z tego linku
2. Następnie sprawdź na stronie Unibet w zakładce START (Promocje na Euro Football 2012)
3. Wybierz tę promocje z listy
4. Wprowadź swoją nazwę użytkownika
5. Potwierdź przyciskiem SAVE.
6. Użyj telefonu by postawić zakład za minimum 5 EUR na stronie -&gt; m.unibet.com
7. Każdy zakład na Mistrzostwa Europy w każdym dniu meczowym to jedną szansa na wygraną w losowaniu

*musisz zarejestrować się ze przez komputer zanim postawisz zakłady
przez komórkę
,skorzystaj z linka powyżej.

Nie czekaj, wejdź do gry i zacznij obstawiać swoje typy przez komórkę!
 
Do góry Bottom