>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Unibet: Zakład Bez Ryzyka – 100% do 200 PLN

P 58

pyzza

Użytkownik
bo jeżeli polecieliście na sposób opisany kilka postów powyżej to rozsądny bukmacher conajmniej powinien wam kasy nie zwrócić (ja bym na ich miejscu wykluczył tych użytkowników z dalszych promocji)
przecież za friko nikt by wam kasy nie dał, ryzyko musi jakieś być
 
D 5

dami21

Użytkownik
bo jeżeli polecieliście na sposób opisany kilka postów powyżej to rozsądny bukmacher conajmniej powinien wam kasy nie zwrócić (ja bym na ich miejscu wykluczył tych użytkowników z dalszych promocji)
przecież za friko nikt by wam kasy nie dał, ryzyko musi jakieś być
Ja zagrałem 20 euro na kolor i nawet wygrałem , zreszta nic nie ma do tego sposobu w regulaminie , to jest promo i tyle ... co ci do tego koleś !! Idź pyzzo 16 letnia na pyzy
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Nie chcę tutaj rozwijać żadnej dyskusji, tylko po prostu niech sobie osoby które zagrały &quot;sprytnie&quot; na kolor jeden i drugi oraz przy okazji zero podczas jednej gry zdają sprawę, że zwrotu w takim wypadku wielce prawdopodobne nie dostaną.
A na prowokację nie będę odpowiadał...
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Nie chcę tutaj rozwijać żadnej dyskusji, tylko po prostu niech sobie osoby które zagrały &quot;sprytnie&quot; na kolor jeden i drugi oraz przy okazji zero podczas jednej gry zdają sprawę, że zwrotu w takim wypadku wielce prawdopodobne nie dostaną.
A na prowokację nie będę odpowiadał...
Mylisz się pyza! Właśnie dostałem kaskę !
Proszę, nie wprowadzaj więcej zamętu ! Rzeczniku buczków !
 
P 58

pyzza

Użytkownik
No to się zdziwiłem
Niby buk ma na graczach zarabiać, a tutaj ewidentny przekręt a buk płaci. Nic tylko się cieszyć ????
 
P 58

pyzza

Użytkownik
W unibecie zawsze dawali zwrot 50% kwoty zakładu, więc analogicznie najprawdopodobniej jest tutaj.
Maksymalny zwrot 40 zł dostaną osoby, które zagrały za minimum 80 zł,a zwrot 20 zł przy obstawieniu za 40zł. Tutaj powinieniem mieć już rację, nie to co wczoraj ????
pozdro
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
World Champions 2010! To nasza najnowsza gra przygotowana z myślą o nadchodzącym mundialu! Poczuj wielkie emocje już teraz!? Dodatkowo, od środy do czwartku, zwrócimy ci kasę za grę u nas! Właśnie tak - dostaniesz od nas 20zł bonusu za wejście do świata fantastycznych gier Unibet!


Promocja
Wypróbuj naszą nową grę World Champions 2010, od środy do czwartku (2,3 czerwca) a dostaniesz od nas 20zł bonusu!
Jedyne co musisz zrobić, to zagrać w nasze gry w ten weekend za minimum 20zł
Maksymalny zwrot to 20zł.
Pieniądze będą dostępne na koncie zakwalifikowanych użytkowników w Piątek od godziny 15:00
Promocja trwa od 2 do 3 czerwca od godziny 00:01 w środę do 23:59 w czwartek


To musze zagrać dwa razy- 2 i 3 czerwca czy tylko jeden raz?

&quot;Jedyne co musisz zrobić, to zagrać w nasze gry w ten weekend za minimum 20zł&quot;

Dlaczego w weekend? NIe kumam!

Wypróbuj nasze gry, pokochaj je i graj kiedy tylko masz ochotę!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Kolejna promocja Unibet tylko do dzisiaj!!!
World Champions 2010! To nasza najnowsza gra przygotowana z myślą o nadchodzącym mundialu! Poczuj wielkie emocje już teraz!? Dodatkowo, od środy do czwartku, zwrócimy ci kasę za grę u nas! Właśnie tak - dostaniesz od nas 20zł bonusu za wejście do świata fantastycznych gier Unibet!

Promocja
Wypróbuj naszą nową grę World Champions 2010, od środy do czwartku (2,3 czerwca) a dostaniesz od nas 20zł bonusu!
Jedyne co musisz zrobić, to zagrać w nasze gry w ten weekend za minimum 20zł
Maksymalny zwrot to 20zł.
Pieniądze będą dostępne na koncie zakwalifikowanych użytkowników w Piątek od godziny 15:00
Promocja trwa od 2 do 3 czerwca od godziny 00:01 w środę do 23:59 w czwartek
Wypróbuj nasze gry, pokochaj je i graj kiedy tylko masz ochotę!


Krotko mowiac wystarczy zagrac w ich gre czy najlepiej w obie strony po 10zl kurs 1,89 daja tracisz 1,10zl a oddaja ci az 20zl PROMOCJA godna polecenia
 
F 0

florentino

Użytkownik
Z okazji Mundialu, Unibet.com wszystkim swoim nowym klientom oferuje na start DARMOWY ZAKŁAD 50zł!!!
może ktoś coś więcej powiedzieć o tym bonusie? jak go otrzymać? z tego co mi sie wydaję podstawowym warunkiem jest założenie konta i minimalny depozyt, tak?
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Z okazji Mundialu, Unibet.com wszystkim swoim nowym klientom oferuje na start DARMOWY ZAKŁAD 50zł!!!
może ktoś coś więcej powiedzieć o tym bonusie? jak go otrzymać? z tego co mi sie wydaję podstawowym warunkiem jest założenie konta i minimalny depozyt, tak?
Może mi ktoś pomóc, nie widzę info o tym na stronie Unibet, a chciałbym założyć konto zaraz ????
 
Do góry Bottom