>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promocja w unibet 20 zł za darmo poker

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Siem . sluchajcie juz sie zalogowalem i jak biore join/leave to wyskakuje jakies okienko z NO i YES jak biore YES to pisze zeby wykupic 1 $ mimo wczesniej wpisanego kodu .
Pomoze ktos
Bede bardzo wdzieczny
Pozdro
 
M 211

morenowe

Użytkownik
wpisalem ale byle co wpisze jakis error i ze accunt locked pleas contact suuport i error tam sie pokazuje ale na samym pocztakuw piszpel wlasnie to i to wysakawilo pojebne to i juz niewejde
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Siem . sluchajcie juz sie zalogowalem i jak biore join/leave to wyskakuje jakies okienko z NO i YES jak biore YES to pisze zeby wykupic 1 $ mimo wczesniej wpisanego kodu .
Pomoze ktos
Bede bardzo wdzieczny
Pozdro
Nic oczywiście nie musisz wpłacać.
Ten 1$ to tak zwany &#39;rebuy&#39;.
Czyli jezeli np. przegrasz juz wszystko, to za tego 1$ dostaniesz 1500 zetonow.
Jest to opcjonalne, nie wymaga wpłaty na konto turnieju ???? ????
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
wpisalem ale byle co wpisze jakis error i ze accunt locked pleas contact suuport i error tam sie pokazuje ale na samym pocztakuw piszpel wlasnie to i to wysakawilo pojebne to i juz niewejde
Może bardziej po polsku ?
 
M 211

morenowe

Użytkownik
wpisalem nazwisko panienskie matki i wyskoczyl error i napis account lockkd pless cotnact support. A probowlaem wpisywac swoj nick, damapik, i rozne rzeczy i zawsze to samo wyskakiwalo
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
MAzaq czyli jak juz jestem zalogowany to nie musze brac nawet join/leave
Nie wystarczy samo zalogowanie się.
Zapisałeś się na turniej czy nie ?
Bo nie za bardzo rozumiem.
Jeżeli już sie zapisałeś (join/leave), możesz mieć nawet wyłączony komputer, a te 20 zł dostaniesz na swoje konto.
Jedynym warunkiem jest zarejestrowanie się w turnieju.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Jestem juz na liście :jupi:
Pozdro i dzieki za wszystko
Moge teraz juz to wszystko wyłączyc jak jestem na liscie ?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
wpisalem nazwisko panienskie matki i wyskoczyl error i napis account lockkd pless cotnact support. A probowlaem wpisywac swoj nick, damapik, i rozne rzeczy i zawsze to samo wyskakiwalo
Z jakiegoś powodu zablokowali Ci konto.
Ale z jakiego to nie wiem
Pisz do supportu żeby wyjaśnić sprawe.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Jestem juz na liście :jupi:
Pozdro i dzieki za wszystko
Moge teraz juz to wszystko wyłączyc jak jestem na liscie ?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
AKTUALNIE ZAREJESTROWANYCH: 880 OSÓB.

Mysle, że turniej wystartuje z maksymalnie 2000 graczy ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
jesli nawet nie założyłeś sobie konta na pokerze ( czytaj nie zarezerwowałeś nicka /aliasu jak kto chce) to nie wejdziesz
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
wpisalem nazwisko panienskie matki i wyskoczyl error i napis account lockkd pless cotnact support. A probowlaem wpisywac swoj nick, damapik, i rozne rzeczy i zawsze to samo wyskakiwalo
Wskazuje Ci że masz już jedno konto z tego kompa na pokerze i drugiego aliansa nie otworzysz...a próbował ktos dwa alianse tworzyc z tego samego kompa na inne osoby w Unibecie?
 
Do góry Bottom