>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie trzeba tego traktować jako promocję a możliwość zagrania zakładu bez podatku u naziemnego buka.po drugie kursy na tym poziomie w oferowanych meczach czy to pre czy live to sobie zwykły gracz wyłapię mając własną filozofię grania.Ja sobie np w totku znalazłem lepszy kurs na Juve z Barcą niż jest w Unibet.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Europejskie puchary bez podatku w totolotek!
Promocja ważna na mecze we wtorek, środę i czwartek
Zobacz szczegóły na stronie totolotek
 
S 11

shrom

Użytkownik
Witam.
Czy bonus można obracać grając nawet stawkami po 20zł? czy należy zagrać za całość?
Ile czasu dają na obrót?
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Nie było chyba tego pytania w temacie. Jak wygląda kwestia braku konta bankowego, czy w tych sts/totolotek/fortuna itp. bukach przy rejestracji można podać konto innej osoby i tam wypłacić?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Do kiedy trwa promocja?
Dokładnie do końca 2017 Totolotek ostatnio mocno próbuje przejąć inicjatywę. Mam nadzieje że postarają się jeszcze bardziej..... by zdobyć graczy oby nie promocjami 10 czy 20 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 6

bonusbet

Użytkownik
Jeśli wprowadzą azjany i będą wprowadzać przede wszystkim promocje na mniejszy podatek, jak np. forbet, to będą chyba najlepsi w PL.
Pełna zgoda. Totolotek przejmuje polski rynek. Azjany już wkrótce - info na głównej stronie. Oprócz tego brakuje jak dla mnie cashouta. Ale to też widzę, że wprowadzają. Ciekawe jak ze Skrillem będzie, czy będzie można tylko wpłacać, czy wypłaty też?
 
P 51

piecka90

Użytkownik
Dobry bonus, ciekawe promocje na poszczególne dni (nie licząc tych po 5-10zł) ,6% podatku w przypadku grania przez aplikację. To mi się podoba, urozmaicona i coraz lepsza oferta (niedługo handicapy) - starają się o klienta. Polecam jeśli chodzi o dostępne opcje w Polsce. Oby tak dalej, a będą mieli więcej klientów.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Potwierdzam ....dodajcie jeszcze handi na rzuty rożne i rzuty rozne w niższych ligach i bedzie już jakieś malutkie światełko w tunelu
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Czy jezeli pieniądze z bonusu, 700zl obróce i zrobie z tego np. 2100 stawiając tylko kursy min.@2 jak mowi regulamin, to moge wypłacic całe 2100 czy tylko te 700zl ktore było bonusem?
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
musisz obrócić bonus x2 po kursie @2 i depozyt x2 bez wymaganego kursu, czyli wpłacając 700 PLN, musisz obrócić 2800 PLN i dopiero możesz wypłacać.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
No dobrze, ale mowie o wygranej a nie obrocie. Sa dwa konta,bonus i główne. I jak na koncie bonusowym obroce te 700 na 2tys, spelnie wszystkie warunki, umowy itd. To moge wyplacic cala wygraną z konta bonusowego czy tylko te 700zł?
 
Do góry Bottom