>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

J 0

jahudra

Użytkownik
Tragedii nie ma ale to i tak spora rozbieznosc miedzy tym:
Liczy się każdy kupon z co najmniej jednym zdarzeniem na kuponie 2.00 (saldo bonusowe i saldo gotówkowe) - dowiedziałem się na live chacie.
A tym:
Zmiana w regulaminie w zakresie liczenia obrotu obowiązuje tylko tych użytkowników którzy zarejestrowali się od 21 kwietnia. Przepraszamy za chwilową niedogodność.
Edit:
Kurs 1,4 zaliczony do obrotu, wiec dziala jak dawniej.
 
J 0

jahudra

Użytkownik
Gram juz za saldo glowne, a wtedy nie ma zadnych dodatkowych warunkow co do kursow. Oczywiscie bonus aktywowany przed 21 kwietnia.
Wymagany obrót : 2 x (Bonus + Depozyt):

• Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
2 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
• Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
• Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać kurs łączny min. 2,00
• Zakłady zawarte z salda głównego zaliczane są do obrotu bez dodatkowych warunków
• Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa), nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Napisz mi, gdzie jest obecnie lepszy bonus na start. 100% do 700zł + freebet bez depozytu...
Najlepiej, niech bukmacherzy rozdają bonusy bez obrotów.... Dziwicie się, że buki zagraniczne nie chcą wejść na polski rynek? Ja nie, bo w Polsce więcej kombinatorów, jak obrócić szybko, łatwo i przyjemnie bonus niż &quot;normalnych&quot; graczy.
Nigdzie nie napisałem, że ktoś ma lepszy, chodziło mi o to, że mieli najlepszy i super warunki do obrotu w porównaniu z innymi i że tym mogli zdobyć rzesze klientów, tylko tyle i aż tyle. Bez żadnych podtekstów i kombinowań.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie proszę o wyjaśnienie bo już się pogubiłem.
Zakładem konto 18.04 nie złożyłem depozytu. Dzisiaj napisałem do Totolotka z pytaniem jak złoże depozyt to jakie będą warunki i otrzymałem taką odpowiedz

&quot;Jeżeli nie dokonał Pan jeszcze wpłaty, to z nowych zasad obowiązuje są :
- warunki obrotu 3 x (bonus + depozyt) oraz
- Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00

To co w Pana przypadku nie dotyczy z zapisu nowych zasad to to, że grając z konta głównego kupony wliczają się do obrotu bez warunku kursu minimalnego (w przypadku graczy zarejestrowanych po 21.04 obowiązuje warunek kursu jednego ze zdarzeń min 2.0)&quot;

Rozumie to tak że obracam depozyt bez min. kursu, po obróceniu depozytu dostaję bonus który obracam 3 razy bez min. kursu tylko by AKO było 2,00 czy tak??
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Stawiasz za bonus to zdarzenie z kursem 2 I jak wygrasz kasa przechodzi na saldo gliwne I reszte obrotu czyli 3,5k po dowolnym kursie obracasz a jak przegrasz bonus I zostaje 700 na glownym koncie tez musisz obrocic na 3,5k po dowolnym przed wyplata
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Chwila.. Rejestrowalem się 20.04 czyli teoretycznie na starych zasadach. Wtedy nie było mowy o jednym zdarzeniu na kuponie po min. 2,0 grając z salda bonusowego (poprawcie mnie jeśli się mylę). Teraz jest taki zapis. Jak mam się nie czuć oszukany? Toż to wał w biały dzień.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wpłaciłem 20.04 czyli jeszcze przed wprowadzeniem nowych warunków.
pewnie kwestia zaksięgowania i przyznania bonusu, napisz do ich supportu, jeżeli udowodnisz, ze wpłaciłeś przed zmianą warunków to pewnie rozpatrzą reklamację.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
pewnie kwestia zaksięgowania i przyznania bonusu, napisz do ich supportu, jeżeli udowodnisz, ze wpłaciłeś przed zmianą warunków to pewnie rozpatrzą reklamację.
Ale co tu udowadniać? Mogą sobie sprawdzić sami kiedy konto założone i kiedy pierwsza wpłata. Nawet 19.04 to zrobiłem, więc na starych zasadach. Patrzę teraz, że mam jeszcze wymagany obrót 2004 zł (wpłaciłem 500 czyli powinienem obrócić łacznie 2k) a już przecież sporo obróciłem.. wysmarowałem im maila i mam nadzieję na pozytywny odzew, przede wszystkim w kwestii obrotu x2 zamiast x3, ale też w kwestii min. 1 zdarzenie o kursie 2,0, zamiast AKO min. 2,0. Nie popuszczę im, a kont tak czy inaczej wkrótce zamykam. Takich praktyk nie zdzierżę po prostu. Za tydzień zmienią na obrót x10 i minimalny kurs 5,0, albo Bóg wie co jeszcze. ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ale co tu udowadniać? Mogą sobie sprawdzić sami kiedy konto założone i kiedy pierwsza wpłata. Nawet 19.04 to zrobiłem, więc na starych zasadach. Patrzę teraz, że mam jeszcze wymagany obrót 2004 zł (wpłaciłem 500 czyli powinienem obrócić łacznie 2k) a już przecież sporo obróciłem.. wysmarowałem im maila i mam nadzieję na pozytywny odzew, przede wszystkim w kwestii obrotu x2 zamiast x3, ale też w kwestii min. 1 zdarzenie o kursie 2,0, zamiast AKO min. 2,0. Nie popuszczę im, a kont tak czy inaczej wkrótce zamykam. Takich praktyk nie zdzierżę po prostu. Za tydzień zmienią na obrót x10 i minimalny kurs 5,0, albo Bóg wie co jeszcze. ????
A zamykaj 1lipiec juz nie dlugo będziesz chodzil do cweloszka :)
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Pełna zgoda, na ten moment Totolotek to zdecydowany numer 1 wśród polskich buków.
Na początku też myślałem ze totek jest ok. ale troche pograłem i widze że to jest słaba opcja. Gram tylko kosza under/over przez telefon z ich apki mobilnej. Chodzi bardzo wolno. A oferta live jest praktycznie zerowa. Brak caschout. Jak dla mnie to polskie buki są 100 lat za
murzynami. Może jak ktoś gra kopaną czy nhl/nba to oferta jakaś jest. Ale koszykówka to dno totalne. Musze chyba jednak pokombinować jak wrócić do bet365.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
A zamykaj 1lipiec juz nie dlugo będziesz chodzil do cweloszka :)
Czy Ty jesteś upośledzony? Skoro firma dopuszcza się zmiany regulaminu w czasie trwania promocji na niekorzyść gracza nie informując go nawet o tym, to czym rozmowa? Ja nie lubię być dymany, ty chyba tak skoro piszesz takie dyrdymały.
Owszem zamknę i dalej będę grał na zagranicznych. Ziemniaki to bagno. Pisanie, że totolotek to nr 1 to już w ogóle parodia na całego :-D Fortunie do pięt nie dorastają i wcale nie myślę tu o bonusach. Tyle, ze nawet ta fortuna w porównaniu chociażby do takiego unibetu to jak niebo i ziemia.
 
Do góry Bottom