>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Sportingbet: Darmowy zakład 200PLN!

Status
Zamknięty.
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
ale robiles juz wyplaty? bo mi zablokowali jak tylko zrobilem depozyt i chcieli tylko dowod. nie wiem jak bedzie w momencie gdy zlece wyplate.
komuś poleciłem te 20 spinów na mobilnym Sportingbecie,weryfikacja w ciągu godziny i kasa po trzech dniach na koncie.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
witam zarejestrowalem sie w sportingbecie na komputerze, moje pytanie brzmi czy moge dokonac zakladu przez telefon komorkowy?
Mozna to zrobic adres strony to lajt.sportingbet.com.....Lub tez inne sa adresy do mobilnej strony zalezy z czy korzystasz z iphone czy ze zwyklego telefonu komorkowego....
 
G 1

guerrero

Użytkownik
a jak juz przegram zaklad bez ryzyka i zwroca mi 200zl to bede mógł obstawiac za np. 50zł czy muszę od razu postawic 200zl?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Przeczytaj regulamin i podstawy gry zanim zadasz kolejne pytanie w tym lub innym dziale, jak np.te czy możesz wpłacić sobie kasę od wujka... :]
 
P 43,1K

person100

Użytkownik
Przeczytaj regulamin i podstawy gry zanim zadasz kolejne pytanie w tym lub innym dziale, jak np.te czy możesz wpłacić sobie kasę od wujka... :]
ziom, musisz miec konkretnie, sam wiesz co, jesli sledzisz moje wpisy :grin:
regulamin czytalem, jesli uznajesz to za spam, to mozesz to usunac, jak i ten post.
zeby nie robic offtopu to napisze, ze musiala byc to swietna promocja, ale niestety sie juz skonczyla :cool:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
mam ten darmowy zaklad i moge grac tylko pojedyncze mecze i od razu za 200zl ???? nie wiem o co chodzi :/
Czytałeś regulamin?!
Bonus w postaci darmowego zakładu należy postawić na pojedynczy zakład o kursie 1.5 lub wyższym. Jako gotówkę gracz otrzymuje tylko wygraną z tego zakładu - bonusowa stawka nie jest zwracana na konto.
 
N 59

natraj

Użytkownik
chcialbym sie upewnić. Obstawiam pierwszy zaklad za 200zł. Jest Wtopa. Czy potem moge sobie grac juz normalnie po 5 zeta zaklady z tego co mi oddadzą?

Wszelkie bonusy w postaci darmowych zakładów, które pozostaną niewykorzystane po 30 dniach od daty pojawienia się ich na koncie klienta, zostaną z tego konta usunięte.

Mam miesiac zeby obstawic za te 200zł?

Jesli obstawie jedno zdarzenie 1X2 u trzech roznych bukow z taką promocja to zawsze bede wygrany? (w dwoch przypadkach oddadza kase a w jednym bede zarobiony)
Czy to legalne?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Przegrasz 200zł , dostajesz 200zł do postawienia jednorazowo ( jako freebet = stawka nie jest zwracana tylko wygrana ). Tzn nie mozesz grac po 5 zeta ????
 
B 0

boziafcb

Użytkownik
A ja mam pytanko zrobiłem konto, wpłaciłem 100zł postawilem 4 zaklady ktore mialy kurs powyzej 1.5 ,i kupon przegrany, i moje pytanko brzmi czy dalej biore udzial w przyznaniu bonusu?
 
E 0

efdziejkej

Użytkownik
zarejestrowałem się dzisiaj na sportingbet, ale nie otrzymałem tego zakładu bez ryzyka w &quot;Moje konto&quot; i &quot;Moje promocje&quot; pisze &quot;Niestety, na Twoim koncie gracza nie ma dostępnych Zakładów Bez Ryzyka.&quot;

Wie ktoś dlaczego nie otrzymałem promocji? MoZe temu, że nie wpłaciłem jeszcze nic na konto?
 
L 3

lucassss

Użytkownik
Niestety nie doczytałem i wpłaciłem przez moneybookers i nie otrzymałem bonusu.Czy jeśli jeszcze raz wpłacę przez konto i raz jeszcze postawię zaklad to czy dostanę bonus?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom