>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Interwetten - Zgarnij 50% bonus powitalny

sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Z przelewem bankowym na ich konto to ja mam problem,jest to przelem zagraniczny Interwetten Malta,bank Raifhaissen mam swift mam iban ale mój bank żąda adresu dokładnego odbiorcy, bo ich system przy przelewach za granicę takich danych wymaga???
Nie rozumiem po co się męczysz z przelewami podczas gdy masz do wyboru przelewy24 i karty kredytowe.
 
K 0

kolorowanka

Użytkownik
Normalnie przelałbym to przez moneybookers ale wtedy bonus który przyznają jest mniejszy o połowę,karty kredytowej nie mam i nie chcę,jednak moje pytanie pozostaje,czy ktoś tam wpłacał przelewem z banku?
 
B 0

bono0805

Użytkownik
problem z weryfikacja
W itam mam problem z tym bukiem otoz wyslalem juz chyba pieciokrotnie kopie umowy otwarcia rachunku bankowego poniewaz tego zarzadali i nadal chcac wyplacic kase pojawia sie komunikat ze mam im wyslac kopie umowy otwarcia rachunku bankowego.Ktos wie jak rozwiazac ten problem?Prosze o pomoc,pisalem do nich juz chyba z dziesiec razy i nie otrzymalem zadnej odpowiedzi.Czy ich support odpowiada w jezyku polskim?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
W itam mam problem z tym bukiem otoz wyslalem juz chyba pieciokrotnie kopie umowy otwarcia rachunku bankowego poniewaz tego zarzadali i nadal chcac wyplacic kase pojawia sie komunikat ze mam im wyslac kopie umowy otwarcia rachunku bankowego.Ktos wie jak rozwiazac ten problem?Prosze o pomoc,pisalem do nich juz chyba z dziesiec razy i nie otrzymalem zadnej odpowiedzi.Czy ich support odpowiada w jezyku polskim?
Tak odpowiada w języku polskim, wyślij najlepiej skan przelewu jakiegokolwiek, skan dowodu osobistego oraz zdjęcie lub skan jakiejś umowy z pieczątką żeby widniało Twoje nazwisko. To wszystko wyślij jednym milem i kłóć się że musi wystarczyć. Ten buk to wielkie szambo, ale udaje się z niego jakoś wydostać.
 
N 0

nowmat

Użytkownik
Mam pytanie co do tego bonusu czy jak zrobię 1. etap to muszę robić 2. etap?
Jak nie zacznę robić 2. etap to mi odbiorą te 105 zł bonusu?

Bo mi wystarczy te 105 zł z 1. etapu a jak dobrze zrozumiałem żeby robić 2 i 3. etap trzeba ponownie wpłacać pieniądze.
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Polecam promocję oraz bukmachera,przeszłem 3 etapy promocji,mniej więcej czystego zysku wyszło tyle ile jest bonusu,weryfikacja dokumentów po kilku godzinach,pieniądze na koncie po 3 dniach roboczych.Żadnych problemów nie robili w trakcie obrotu oraz wypłaty.Polecam.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Również polecam, dzisiaj robiłem weryfikacje, wysłałem &quot;trochę&quot; dokumentów: skan dowodu, prawka, fakturę imienną, i zrzut z konta z numerem iban i bic i przyjęli po 4 godzinach. W tej nowej promocji do 105 zł obrót trzeba pięciokrotnie zrobić i to po kursie 2.0 ale za to czas jest nieokreślony.
 
Do góry Bottom