>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Expekt
MEGA PROMOCJA: Zakład bez ryzyka 200PLN!!!


Jako nowy gracz Expekt możesz skorzystać ze wspaniała oferty powitalnej! Zakład bez ryzyka do kwoty 200PLN! W przypadku przegranego pierwszego zakładu otrzymasz zwrot, który może od razu wypłacić, bez obrotu!

Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:
1. Zarejestruj się w expekt.com ze specjalnego linku:
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Po zakończeniu rejestracji, dokonaj pierwszego depozytu za pomocą przelewu bankowego, przelewu24 lub karty debetowej/ kredytowej. 3. Postaw pierwszy zakład do 200 zł z co najmniej 3 możliwymi wynikami np. mecz piłki nożnej 1X2.
4. Jeśli trafisz, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie, oddamy Ci całą stawkę aż do 200 zł w ciągu 14 godzin.
Wyślij maila na adres [email protected] a my zwrócimy Ci postawione pieniądze w ciągu 14 godz od zgłoszenia . To oferta bez żadnego ryzyka!
Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
Regulamin i zasady:
Oferta &lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;null&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;JoakimText2&quot;&gt; 1.1 - W ramach oferty powitalnej gracz może wnieść pierwszy zakład sportowy bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki do 200 zł.
Na przykład: zakład na zwycięstwo Manchesteru United (1X2) po kursie 1,75 wniesiony za 40 zł.
1.2 - Aby skorzystać z powitalnego cashbacku gracz musi wnieść zakład za co najmniej 40 zł (lub równowartość w innej walucie). Zakład musi zostać postawiony za środki wpłacone na konto. Środki przeniesione z innego działu w Expekt nie będą brane pod uwagę.
1.3 - Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla graczy zamieszkałych w Polsce.
Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz skorzystać z tej oferty. Zastrzegamy sobie prawo, by zmienić ten warunek wedle własnego uznania i w dowolnym momencie.
1.4 - Zwrot zostanie przyznany jako gotówka niepodlegająca obrotowi.

1.5 - Aby skorzystać z cashbacku, gracz musi dokonać pierwszej wpłaty przy pomocy karty kredytowej, przelewu bankowego lub przelewów24.

1.6 - Cashback jest przyznawany tylko za zakłady na wydarzenia z co najmniej trzema możliwymi wynikami. &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

&lt;table style=&quot;&quot; align=&quot;center&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;&quot; valign=&quot;top&quot;&gt; &lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td align=&quot;justify&quot;&gt;
2) Inne warunki

&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;null&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;JoakimText2&quot;&gt;2.1 - Jeśli pierwszy zakład będzie trafiony, gracz nie będzie mógł skorzystać z oferty powitalnej.
2.2 - Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi promocjami.
2.3 - Gracze, którzy w przeszłości skorzystali z jakiejkolwiek oferty powitalnej w Expekt, nie mogą skorzystać z tej promocji.
2.4 - W ramach oferty powitalnej przyznajemy tylko jeden zwrot na dany adres IP.
2.5 - Jakiekolwiek nadużycie oferty powitalnej zakończy się zamknięciem konta i konfiskatą depozytu. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
2.6 - Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania próby wypłaty jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
2.7 - Zastrzegamy sobie prawo do zażądania okazania dowodu tożsamości oraz/ lub potwierdzenia wpłaty na konto.
2.8 - Konto w Expekt jest osobiste i może z niego korzystać tylko osoba, która je założyła.
2.9 - Regulamin oferty powitalnej obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt. Zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
2.10 - W przypadku rozbieżności między angielską wersją regulaminu a jego tłumaczeniami na inne języki, wersja angielska będzie nadrzędna.
2.11 - Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania wypłaty, jeśli zainstnieje podejrzenie o nadużycie lub warunki promocji nie zostaną wypełnione. Decyzja Expekt w tej kwestii jest ostateczna.
2.12 - Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania cashbacku i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
KLIKNIJ i zarejestruj się na [URL='http://www.Expekt.com']www.Expekt.com[/URL]
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Po rejestracji wyskoczyla informacja, ze moge skorzystac z promocji 100 % do 200 zl, czy promocja cashback 200 zl laczy sie z tym bonusem?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Po rejestracji wyskoczyla informacja, ze moge skorzystac z promocji 100 % do 200 zl
Mało prawdopodobne, żeby taka informacja wyskoczyła. Chyba, że wchodzisz z bardzo starego i nieaktualnego linku.
Teraz jest tylko i wyłącznie promocja cashback 200PLN.
Sprawdzony i pewny link - tutaj
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
A jeżeli posiadam konto w Expekt od paru miesiący, a nigdy z niego nie korzystałem, nigdy nie wpłaciłem żadnych pieniędzy, to czy teraz mam prawo skorzystać z cashbacka wpłacając po raz pierwszy 200zł i zagrać bez ryzyka? Istnieje taka możliwość czy nie?
 
J 5

jastov

Użytkownik
A jeżeli posiadam konto w Expekt od paru miesiący, a nigdy z niego nie korzystałem, nigdy nie wpłaciłem żadnych pieniędzy, to czy teraz mam prawo skorzystać z cashbacka wpłacając po raz pierwszy 200zł i zagrać bez ryzyka? Istnieje taka możliwość czy nie?
Ja równierz chciałem się o to zapytać. Na czacie piszą mi ,że jeśli konto zostało założone wcześniej, wtedy przysługuje taka promocja jaka w dniu założenia konta była oferowana. Zaś później napisano mi ,że jeśli nie dokonano depozytu to aktualna promocja przysługuje równierz mi...
 
S 4

spychu

Użytkownik
ja chciałem zapytać jak to jest z tym podpunktem:
3. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski – 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.

Mam to rozumieć tak, że jeśli gram kilka zdarzeń to już nie muszą być z 3 możliwymi wynikami, tylko mogę sobie pograć np. tenisa też?
Proszę o odpowiedź
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Regulamin w trakcie trwania promocji uległ zmianie i obecnie punkt brzmi:
1.6 - Cashback jest przyznawany tylko za zakłady na wydarzenia z co najmniej trzema możliwymi wynikami.
Oznacza to, iż na kuponie muszą być zdarzenia, w których są możliwe trzy wyniki. (np. 1,x lub 2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 0

mzeromski

Użytkownik
wie ktoś może czy jak miałem na expekcie kiedyś konto ze 3 lata temu..( które już jest zamknięte ) które było na mnie , miałem tam wpłate z tego samego konta bankowego z którego teraz wpłaciłem na nowo założone to ta promocja mnie obejmuję ? niby dostaje info że tak ale jak to sprawidzć czy na pewno.. nie chcę przegrać wszuystkiego co wpłaciłem od razu ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli nie korzystałeś z promocji 3 lata temu to prawdopodobnie możesz skorzystać z tego bonusu. Najlepiej napisz do supportu.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
ja chciałem zapytać jak to jest z tym podpunktem:

3. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski – 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.


Mam to rozumieć tak, że jeśli gram kilka zdarzeń to już nie muszą być z 3 możliwymi wynikami, tylko mogę sobie pograć np. tenisa też?

Proszę o odpowiedź
Pytałem o to na livechat i kobieta odpowiedziała, że można w ramach tego cashbacka zagrać dubla na mecze siatkówki, także tenisa również.
 
M 0

magic99

Użytkownik
czy jeżeli zarejestruje się, a następnie postawie 200zł na mecz (np. Extraklasy) i nie trafie, to mogę od razu te 200zł sobie przelać z powrotem? nie ma żadnych haczyków?
i czy mogę obstawić na &quot;klub X wygra lub REMIS&quot; ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma żadnych haczyków, możesz od razu wypłacić.
Pamiętaj tylko o:
1.6 - Cashback jest przyznawany tylko za zakłady na wydarzenia z co najmniej trzema możliwymi wynikami. (1,x, 2)
 
M 0

magic99

Użytkownik
ok czyli jak jest mecz z możliwościami wygrana-remis-przegrana to wiadomo, a jak jest :
wygrana drużyny X lub remis - Wygrana X lub wygrana Y - Wygrana drużyny Y lub remis
to rozumiem, że też to obowiązuje ;)?
sory ale ja nowy w zakładach przez internet jestem ;)
 
I 0

imeusz

Użytkownik
Witam mam taki pomysł że, postawił bym dwa mecze piłki nożnej wygrana gości remis lub wygrana gospodarzy. wszystkich kombinacji by było 9 i postawił bym to bez ryzyka na kontach dziewięciu znajomych. Z przegranych meczy bym wypłacił pieniądze czyli wyszedł bym na zero a na jednym z tych kont które by wygrało to bym wypłacił. Proszę was o opinie czy by było coś z tego było
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tutaj jesteśmy za tym, że każdy powinien mieć tylko jedno swoje konto i koniec. Przez takie kombinację, jest coraz mniej promocji dla Polaków.
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Kiedyś chyba zakładałem konto na expekcie (nie pamiętam już i tu jest problem) ale nie wpłacałem na nie nic, nie korzytsałem z niego itp. Teraz założyłem nowe i pytanie jest takie czy bonus mnie obejmuje?
 
Do góry Bottom