>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w ComeOn- wygraj m.in Galaxy S4, Asus Nexus7, bonusy i spiny...

K 33

kailenaa

Użytkownik
Witam.
Wlasnie sie zarejestrtowalem i obstawilem oba zaklady, single, za laczna stawke depozytu.
Czy jesli te zaklady zostana rozliczone za chwile, moge te pieniadze wyplacic i dalej brac udzial w konkursie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy jesli te zaklady zostana rozliczone za chwile, moge te pieniadze wyplacic i dalej brac udzial w konkursie?
Teoretycznie tak, ale takie praktyki powodują, że w przyszłości nie będzie podobnych konkursów czy zostaną wprowadzone gorsze bonusy powitalne.
Spróbuj szczęścia, pograj troszkę w zakładach (dużo mamy spotkań w weekend, w tygodniu liga mistrzów oraz liga europy), może troszkę w kasynie pokręcisz (wówczas otrzymasz na 100% darmowe spiny, bo one są gwarantowane).
 
D 0

dankan

Użytkownik
Witam.
Interesuję się zagraniem na ComeON, i wykorzystaniem bonusu 300%.
No więc wpłacam 50 zł dostaje +150zł. Musze obrócić kasę po minimalnym kursie 2.01 przy zakladzie min 2 zdarzenia za kwotę 2000 zł do końca roku 2015. I teraz 3 pytania.
1) Czy są jakieś jeszcze wymagania bonusu?
2) Jak to działa w przypadku zakładów kombinacyjnych czy jak to na ComeON sie nazywa akumulacyjnych, no po chłopsku popularne 3z5 załóżmy?
3)Zakładając że nie uda mi się obrócić taką kasą to co się wtedy dzieje. Np mam 500 zł na koncie to czy zostanie mi po prostu odjęte te 150 zł bonusu czy tracę całość ?
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
1) Trzeba obrócić depozyt wraz z bonusem 10x (czyli tak jak napisałeś do 2000zł), innych wymagań raczej nie ma.
2) Do bonusu zaliczane są tylko zakłady aku przy łącznym kursie min. 2.00, bez względu jaki system obierzesz.
3) Raczej nie uda Ci się nie obrócić tej kwoty w tak długim okresie czasu. Jeżeli jednak jakimś cudem tego nie zrobisz - tracisz bonus wraz z ewentualną wygraną.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Przed nami piąta runda rozgrywek. Emocje są coraz większe więc postaraliśmy się o dobry bonus na nadchodzące mecze. Już dziś możesz zdobyć nasz 50% bonus. Możesz zrobić depozyt nawet za 1000 PLN a grać za 1500 PLN już dziś.
Żeby uaktywnić bonus zaloguj się na swoje konto i przejdź do MOJE KONTO &gt; KODY BONUSOWE i wpisz kod: SPORT50 Następnie przejdź do MOJE KONTO &gt; MOJE BONUSY &gt; DOSTĘPNE BONUSY, kliknij na nasz 50% bonus i dokonaj depozytu. Upewnij się, że Twój bonus jest wybrany podczas depozytu, w kroku 2. Warunki promocji
- Przed dokonaniem depozytu musisz wpisać kod: SPORT50 w MOJE KONTO &gt; KODY BONUSOWE żeby aktytwowac bonus
- Oferta jest ważna tylko do 28 Listopada 2013, do 23:59 CET.
- Jeden bonus dla jednego klienta
- Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN.
info mail
Comeon
 
K 33

kailenaa

Użytkownik
Minimalna wyplata z ComeOn to 84zl.. wiec jesli ktos wplacil 50 i obrocil po zbyt malym kursie, to tak latwo nie wyplaci ????
Mozna po prostu przelac brakujaca kwote do 84zl i ja wyplacic, czy trzeba to wszystko po jakims kursie obracac?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Skoro juz po czasie na zglaszanie.. to chyba mozna zapytac. Ile osob i kiedy MNIEJ/WIECEJ..wyniki?
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 15 grudnia
Zgłoszenia muszą przejść przez weryfikacje, więc ciężko stwierdzić.
 
Do góry Bottom