>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w BetSonic - bonus 100% do 30 Euro

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betsonic

SUPER PROMOCJA: Bonus 100% do 30 euro czeka na Ciebie!!




Witamy w świecie wygranych. Każdy nowy gracz Betsonic możesz odebrać wspaniały bonus powitalny 100% aż do 30 euro! Tylko na forum.bukmacherskie.com
Oferta jest ważna do 30 kwietnia 2013r

Wykonaj poniższe polecenia, by otrzymać go już dziś:

1. Załóż konto w Betsonic

2. Po zakończeniu rejestracji, dokonaj pierwszego depozytu
3. Aby otrzymać ten bonus po dokonaniu depozytu prosimy o kontakt na [email protected] wpisując w tytule “bonus 100%”
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

Więcej informacji o bukmacherze w tym temacie ==&gt;&gt; BetSonic &lt;==
Regulamin Bonusu Powitalnego 100%

1) Bonus oferowany jest dla nowych Klientów, którzy dokonają pierwszego depozytu.
2) Warunkiem otrzymania bonusu jest przeczytanie i zaakceptowanie tego Regulaminu.
3) Oferta składa się z 100% bonusu od pierwszego wpłaconego depozytu do Betsonic.com do 30EUR. Minimalny depozyt to 10EUR. Maksymalny bonus to 30EUR.
4) Oferty promocyjne nie łączą się. Każdy Klient może mieć aktywny tylko jeden bonus na koncie gracza.
5) Firma zastrzega sobie prawo do odmowy dodania jakichkolwiek bonusów dla Klienta bez wyjaśnienia. Ponadto firma zastrzega sobie prawo do odliczenia premii w dowolnym momencie bez wyjaśnienia, nawet jeśli Klient przeprowadza wszystkie niezbędne wymagania obrotowe. Betsonic zastrzega sobie prawo do odliczenia premii i konfiskaty wygranych pochodzących z bonusu.
6) Klient nie może domagać się dodania bonusu jeśli rozpoczął już stawianie zakładów, a te nie mieszczą się w wymogach obrotu bonusem (np. zakłady typu single).

Regulamin obrotu bonusem

1) ) Kwota bonusu i depozytu musi być postawiona przynajmniej dwunastokrotnie (12) w Zakładach sportowych:
- Zakład mieszczący się w wymogach obrotu bonusem musi zawierać minimum dwa (2) zdarzenia lub więcej.
- Minimalna stawka zakładu musi wynosić 1.75.
- Maksymalna stawka zakładu nie może przekroczyć kwoty inicjalnego depozytu..

- Wszystkie zakłady typu single NIE wliczają się do obrotu bonusem
- Wszystkie kupony zawarte z kursem poniżej 1.75 NIE mieszczą się w wymogach obrotu bonusem
- Wszystkie zakłady zawarte za stawkę większą niż inicjalny depozyt NIE wliczają się do obrotu bonusem
- W przypadku kuponu z dwoma (2) zdarzeniami, z kursem poniżej 1.20, będzie liczony jako singiel.
2) Jeżeli warunki bonusu nie zostaną spełnione w ciągu siedemdziesięciu (70) dni, bonus zostanie wycofany automatycznie. Klient nie ma prawa domagać ponownego jego dodania.


&quot;Przepisy i Warunki Bonusu Powitalnego dla Zakładów sportowych&quot; są całkowicie zgodne z &quot;Regulaminem&quot; BetSonic.com i przypisami do niego. Betsonic zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków i / lub wycofania promocji w dowolnym czasie i bez podania przyczyny i bez powiadomienia. Gracze powinni regularnie przeglądać Regulamin, aby nie przeoczyć daty wchodzących zmian.

Każda oferta bonusowa z Betsonic jest ważna tylko jeden raz na konto Klienta, adres IP i w innych miejscach z publicznego komputera (biuro, biblioteka, uniwersytet, itp.). Betsonic zastrzega sobie prawo do anulowania wszelkich premii i / lub wygranych uzyskanych przez nieuczciwe zachowanie (przez gracza i / lub grupy graczy), w tym prawo do odmowy wypłacenia środków, do odliczenia premii z konta oraz do podjęcia niezbędnych kroków w celu odzyskania kwoty utraconej w wyniku oszustwa.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź niejasności odnoście tej oferty nie krępuj się zapytać na [email protected] .
Poprzednia oferta:
BetSonic - bonus 50% do 50 Euro
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Moze ktos wyjasnic ten pkt bo tlumaczenie jest takie sobie:
- W przypadku kuponu z dwoma (2) zdarzeniami, z kursem poniżej 1.20, będzie liczony jako singiel.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Cześć, mam problem z Betsonic, wpłaciłem 50€ na betsonic.com przez przelewy24 via mBank, po wpłacie przekroczono czas oczekiwania i wywaliło mi błąd. Napisałem do przelewy24 co z moimi pieniędzmi i dostałem od nich taką odpowiedź:

Witam,
Transakcja została przyjęta przez sprzedawcę dnia 2014-06-10 22:24. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze sprzedawcą.
Pozdrawiam,
Anna Dobielska

Gdy napisałem do supportu Betsonic, dostałem odpowiedź:

Ticket Ref: xxx
Marek xxx,


Dear sir ,
the only deposit we can see is at xxx 50 euros .There is no deposit at 10.06.2014.

Regards,


Betsonic Support Team

Co zrobić w takiej sytuacji?
 
D 570

duff999

Użytkownik
Nic nie zrobisz. Wpłaciłeś na złego buka , który wali ludzi jak leci. Mi wypłacali kiedyś 2k euro 3 miesiące...
Skonczy tak samo jak te wszystkie mooregames&#39;y i inne z tą śmieszną platformą. Do okradania klientów.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Cześć, mam problem z Betsonic, wpłaciłem 50€ na betsonic.com przez przelewy24 via mBank, po wpłacie przekroczono czas oczekiwania i wywaliło mi błąd. Napisałem do przelewy24 co z moimi pieniędzmi i dostałem od nich taką odpowiedź:

Witam,
Transakcja została przyjęta przez sprzedawcę dnia 2014-06-10 22:24. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze sprzedawcą.
Pozdrawiam,
Anna Dobielska

Gdy napisałem do supportu Betsonic, dostałem odpowiedź:

Ticket Ref: xxx
Marek xxx,


Dear sir ,
the only deposit we can see is at xxx 50 euros .There is no deposit at 10.06.2014.

Regards,


Betsonic Support Team

Co zrobić w takiej sytuacji?
Wyslij betsonicowi potwierdzenie wplaty i pisz codziennie co z twoja kasa mi zalatwili to w 48h po tym jak napisalem z 5 e-maili a z wyplata tak samo ich meczylem.Skonczylo sie ze pisalem im ze zloze skarge i sie ugieli i wyplacili wszystko bez prowizji.Buk smiec jednym slowem ????
 
Do góry Bottom