>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsafe - Europejska Oferta - 2 bonusy na START, aż do 370PLN + koszulka!

B 0

bula2711

Użytkownik
Cześć pośpieszyłem się. Właśnie założyłem konto z myślą o bonusie 100% i przez przypadek nie zarejestrowałem się z powyższego linku ;/ . Jest szansa że dostanę od was bonus ten 100% do 120zl? Jeśli coś trzeba będzie napisać do supportu czy gdzieś to nie ma sprawy.
 
K 33

kailenaa

Użytkownik
sam bonus obracam x6 czy bonus i depozyt?
Tzn: Wplata 100 PLN, Bonus dostaje kolejne 100 PLN czyli mam 200. Zeby wyplacic musze postawic lacznie 600 PLN czy 1200 PLN?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W poniedziałek do południa.
Nie zwlekaj! Nie rób lipy! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;

Odbierz unikalną koszulkę Hardcorowego Koksa gratis!!!


Hardcorowy Koksu rozdaje koszulki!
http://www.youtube.com/watch?v=MFLSz1Ycwgw


Chcesz koszulkę? To nic trudnego.
1. Zarejestruj konto w Betsafe z promocyjnego linku
&gt; kliknij tutaj i załóż konto &lt;
2. Wpłać minimum 50zł
3. Wypełnij formularz i wybierz jedną z kilku projektów koszulki Betsafe &amp; Hardcorowy Koksu
więcej szczegółów tutaj
 
K 33

kailenaa

Użytkownik
Ludzie podaja sprzeczne informacje, wiec pytam once again:
sam bonus obracam x6 czy bonus i depozyt?
Tzn: Wplata 100 PLN, Bonus dostaje kolejne 100 PLN czyli mam 200. Zeby wyplacic musze postawic lacznie 600 PLN czy 1200 PLN?
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Jest regulamin na pierwszej stronie: &quot;BONUS należy obrócić tylko 6 x 1,50 przed możliwością wypłaty w zakładach sportowych&quot;. Co jest niejasne w tym zdaniu? Można to prosciej napisac?? (Pytanie retoryczne - nie odpowiadać)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 0

hansu

Użytkownik
Zarejestrowałem się w czwartek 14.11.2013 z linku z tego tematu, wpisałem w odpowiednim miejscu FORUMBUK, wysłałem maila w ten sam dzień na promocjeMAŁPAbukmacherskie.com, później nawet na pw, a bonusu 120 PLN jak nie było tak nie ma...
edit:
Dzisiaj wpłynął bonus, dzięki
 
M 0

mrgreen

Użytkownik
Pytanko jak wejde w link do rejestracji konta to wyświetla sie że
&quot;Specjalny bonus ekskluzywny dla czytelników forum.bukmacherskie.com 100% do 200zł&quot; a tutaj wszyscy piszą że jest 100% do 120 zł to jak jest w końcu.
Czy nadal można dostać koszulki?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin, mógłbyś mi odpisać co jeśli zapomniałem wpisać kod FORUMBUK przy rejestracji?
Napisać na czacie pytanie, czy &quot;należysz&quot; do FORUMBUK.
Czy nadal można dostać koszulki?
Tak
&quot;Specjalny bonus ekskluzywny dla czytelników forum.bukmacherskie.com 100% do 200zł&quot; a tutaj wszyscy piszą że jest 100% do 120 zł to jak jest w końcu.
100% do 200zł to stara, nieaktualna promocja. Link jest promocyjny, ale teraz jest promocja 100% do 120zł.
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Sprawdź Marcin czy nie zmienili warunków obrotu bo ja mam 12x bonusem napisane w warunkach: Betsafe -&gt; Dostępne bonusy -&gt; Aktywowane Bonusy
 
Do góry Bottom