>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Darmowy zakład na LM

K 0

kolumbus

Użytkownik
A co myślicie o takim rozwiązaniu : stawiamy na coś co ma prawdpodobieństwo 50% np under 2,5 za 40, zaraz po rozpoczęciu meczu na over 2,5. Jeżeli under wejdzie to jesteśmy na 0 i dostejemy freebeta o wartości 40 bo zakład na live nie wszedł. Nie wiem czy dobrze to rozumiem?
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
Granie kuponów &quot;przeciwstawnych&quot; raczej odpada bo mogą się przyczepić. Pierwszy kupon przedmeczowy- over na gole albo kornery a drugi to awans Realu np w dogrywce albo karnych i jak siądzie to pare zl do przodu ????

Real awans po karnych:67 (2680zl)
real awans w dogrywce: 51 (2040zl)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Czizys przecież każdy kretyn, który gra w bet365 może to uznać jako darmowy zakład na kwotę 40 zł. Nie trzeba szukać kursów 1,07 ani 1,01 na pierwszy zakład, bo mogą nie wejść. Wystarczy zagrać np Marcel Halstenberg strzeli pierwszą bramkę @41. Chłopak który nie wystąpił nawet w weekendowym meczu Dortmundu, na 99,999999% nie wejdzie dziś na boisko. Dzięki temu mamy zwrot tych 40 zł i 40 zł do zagrania na live. Et voila.
Nie przekombinujcie ;)
Ja gram właśnie na tego chłopaka jako pierwszego strzelca bramki + zakład po kursie powyżej 2,0 na live. Promocja fajna, jak zawsze ???? Pozdrawiam ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Wlasnie, czy jak zaklad jest potraktowany jako zwrot, jest on uznany za postawiony?
Właśnie też bym się nad tym zastanawiał jak to policzą.Ktoś kiedyś podał tutaj ciekawe rozwiązanie,które moim zdaniem wydaje się być najbardziej pragmatyczne: postawić przedmeczowo 40zł na powyżej 0,5 gola i jeżeli długo ten gol nie będzie padał i na poniżej 0,5 będzie kurs 2 to wtedy skontrować i wyjdzie się na 0(lub minimalnie do przodu przy overze).
 
D 3

dragen

Użytkownik
wlasnie rozpoczal sie mecz. Przed meczem zagralem za 10 zl na overt kartek i teraz jak chce zagrac ten darmowy zaklad to musze cos zrobic ? Czy wystarzy wejsc w zaklady na zywo i zagrac ?
 
H 1

hpiotrekh

Użytkownik
No i cóż, zabrakło odwagi na typowanie dokładnego wyniku.
Chociaż pewnie i tak bym wybrał 2-1.
Teraz pograłem under 2,5. 50zł do przodu. niby mało, ale to w sumie niemała część mojego budżetu.
 
P 1

pavlossj

Użytkownik
U mnie też git. Przed meczem over 1,5, było nerwowo ale siadł. Jakoś tak w 85min gdy było 8rr pograłem over 10rr po 4.33 i ładnie siadło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
seba6 w trakcie live nie można postawić X2, więc jeśli chcę &quot;z podpórką&quot; to tylko przed meczem i tylko w takiej kombinacji jak napisałem - 1X przed meczem i 2 na LIVE.
Czas na okulary... Od kiedy to nie można na live zagrać na bet365 z podpórką... ????
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Panowie już zgłupiałem, to musiały być single (zarówno przedmeczowy jak i live)? Bo ja dałem w obydwu przypadkach ako i zwrotu nie mam za live, a nigdzie nie było linku do regulaminu tej promocji (przynajmniej ja nie znalazłem).
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Panowie już zgłupiałem, to musiały być single (zarówno przedmeczowy jak i live)? Bo ja dałem w obydwu przypadkach ako i zwrotu nie mam za live, a nigdzie nie było linku do regulaminu tej promocji (przynajmniej ja nie znalazłem).


Tylko na Real - Borussia mogłeś stawiać .
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Sam chciałem ako przedmeczowe, na czacie mi powiedzieli że single.
Co do regulaminu, to na końcu oferty pisze Regulamin ma zastosowanie, a co tam mają to musisz w FAQ pogrzebać.
Tylko na Real - Borussia mogłeś stawiać .
Tak ale w Bet365 jest opcja postawienia ako dwóch zdarzeń na to samo spotkanie np kartki + rożne (chodzi o zakłady które nie kolidują ze sobą)
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Sam chciałem ako przedmeczowe, na czacie mi powiedzieli że single.
Co do regulaminu, to na końcu oferty pisze Regulamin ma zastosowanie, a co tam mają to musisz w FAQ pogrzebać.

Tak ale w Bet365 jest opcja postawienia ako dwóch zdarzeń na to samo spotkanie np kartki + rożne
No własnie, ciężko im dać jakiś odnośnik z regulaminem w wiadomościach o bonusie. Nie raz korzystałem z tego bonusu i zawsze jechałem na singlach, teraz popróbowałem dać ako na live kartki + rogi + gole i nie weszło . A tu zonk - zwrotu nie ma.
@Down
http://pics.tinypic.pl/i/00376/oybwf7r2uzjd.png
Wiadomość betu, nie ma odnośnika do regulaminu. Reg bonusów czytam zawsze, bo nie raz się już na tym przejechałem. Oczywiście wina moja bo nie znalazłem regulaminu, ale tez brak profesjonalizmu b365, że &quot;ciężko&quot; im dodać regulamin promocji, na którą mnie niejako namawiają.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Polecam czytanie regulaminów drodzy Panowie(o dziwo był na dole odnośnik pod promocją) :
O darmowy zakład można ubiegać się dla pierwszego pojedynczego zakładu na żywo postawionego na mecz Ligi Mistrzów: Real Madryt v Borussia Dortmund, który zostanie rozegrany we wtorek 30. kwietnia 2013.
 
Do góry Bottom