>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Bet365: Darmowy zakład na LM

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Real v Borussia - Zakład za darmo

We wtorek 30. kwietnia, Real Madryt zmierzy się z Borussią Dortmund na Santiago Bernabéu w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów UEFA i aby zwiększyć emocje towarzyszące temu spotkaniu, oferujemy fantastyczny zakład za darmo.
Postaw zakład przedmeczowy na mecz Real Madryt v Borussia Dortmund, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Twój darmowy zakład na żywo musi zostać zapłacony i postawiony w zwykły sposób, i jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN*).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w czasie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele, wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem za darmo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.

więcej informacji: www.bet365.com
 
H 1

hpiotrekh

Użytkownik
Jakieś propozycje na zakłady?
Na pierwszy myślę postawić, że Real strzeli @ 1,07, albo Powyżej 0,5/ Poniżej 7,5 @ 1,01.
A drugi kusi mnie przewidzieć odpowiedni wynik 2-0 @ 11 albo 2-1 @ 8
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Nie lepiej od razu nieco zaryzykować i postawić na awans Realu po kursie 5,0 , dla wygranej 400zł ryzykujemy 40zł, a nie kaleczyć tak doskonałą promocję....
Ja tak gram
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Tego typu zakład (zwrot pieniędzy jak się nie trafi) warto grać tylko na wysokie kursy, jaki ma sens granie kursu 1.07 i 1.01? Jak trafisz no to zyskujesz po prostu 1.07 i 1.01 - a jak nie trafisz, no to zwracają Ci stawkę - czyli de facto nic nie zyskujesz.
Ja skorzystałem z promocji, jako zakład regulaminowy wybrałem powyżej 2.5 gola (1.36) a jako zakład na żywo za tę stawkę planuję dać, że Lewy strzeli 1 gola, przynajmniej będzie ciekawe się oglądało mecz.
 
R 2

r4fau

Użytkownik
Mógłby ktoś trochę objaśnić promocję? Jestem świeżak i nie do końca jeszcze to wszystko ogarniam.
Jeśli przed meczem postawię, że borussia wygra, na żywo również obstawię, że borussia wygra (każdy zakład za 40zł?) to w przypadku przegranej zwracane są mi pieniądze? 80 zł czy może kwota darmowego zakładu nie jest pobierany z konta?

edit:
Przeczytałem to jeszcze raz i jeśli dobrze rozumiem to muszę postawic jakieś wydarzenie przed meczem żeby móc obstawić coś live za 40zł? Dalej nie wiem tylko czy darmowy zakład jest pobierany z konta czy nie
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f22/man-utd-real-darmowy-zaklad-w-bet365-88992.html
Przeczytaj ten temat , te bonusy się pojawiają co jakiś czas.
Kwota 80zł jest pobierana z konta !
A w skrócie :
-wpłacasz 80zł
-stawiasz 40zł przed meczem na co chcesz z tego meczu
- na żywo grasz 40zł na co chcesz
Jeżeli wygrasz 2 zakłady to dobrze.
Jeżeli przegrasz pierwszy (przedmeczowy), a wygrasz na live to będziesz miał tylko to co na live wygrałeś.
Jeżeli wygrasz pierwszy , a przegrasz drugi (czyli na live) to za drugi ci zwrócą 40zł ( w formie bonusu , czyli do obrotu ) jeżeli grasz w Bet365 to i tak ci nie robi.
Jeżeli przegrasz obydwa to zwrócą ci stawkę tego drugiego czyli 40zł ( w formie do obrotu.
To tak chyba w skrócie.
2 Sposoby :.
-Tak jak obserwator napisał zagrać 2 razy to samo i masz value wtedy.
- albo zagrać przedmeczowy po kursie 1,01 (raczej pewniak) chociaż czasami też nie wchodzą i odblokować sobie drugi zakład i wtedy można poszaleć ( po wysokich kursach) nie ryzykując teoretycznie nic .
Resztę doczytaj..
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
Ja na tą promocję mam troche inny pomysł. Bez stresu, pewny zysk choć nie wielki.
Przed meczem postawić 40zł(max) na &quot;Real lub remis&quot; po kursie 1,16 aktualnie, a zaraz na początku meczu postawić na wygraną Dortmundu po kursie 5,5 aktualnie. W ten sposób wygramy w każdym z przypadków, choć tylko wygrana Dortmundu da nam spory zysk.
Real wygra - 6,4zł zysku (zwrot LIVE)
Remis - 6,4zł zysku (zwrot LIVE)
Dortmund wygra - 140zł zysku
Dobrze liczę?
 
H 1

hpiotrekh

Użytkownik
Tego typu zakład (zwrot pieniędzy jak się nie trafi) warto grać tylko na wysokie kursy, jaki ma sens granie kursu 1.07 i 1.01? Jak trafisz no to zyskujesz po prostu 1.07 i 1.01 - a jak nie trafisz, no to zwracają Ci stawkę - czyli de facto nic nie zyskujesz.
Tak, tylko że wtedy ryzykuje te 40zł, a może ja po prostu chcę mieć freebet&#39;a bez większego stresu. Dlatego pytam o najpewniejszą opcję uzyskania go, bo zwracają tylko zakład live.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ja na tą promocję mam troche inny pomysł. Bez stresu, pewny zysk choć nie wielki.

Przed meczem postawić 40zł(max) na &quot;Real lub remis&quot; po kursie 1,16 aktualnie, a zaraz na początku meczu postawić na wygraną Dortmundu po kursie 5,5 aktualnie. W ten sposób wygramy w każdym z przypadków, choć tylko wygrana Dortmundu da nam spory zysk.

Real wygra - 6,4zł zysku (zwrot LIVE)
Remis - 6,4zł zysku (zwrot LIVE)
Dortmund wygra - 140zł zysku

Dobrze liczę?

Trochę źle policzyłeś. Np przy wygranej realu wygrywasz 46.40 zł , ale tracisz 40 postawione na Borussie czyli będziesz na minus.

Jak juz się bawić tak to zagrajmy:

Real przed meczem po kursie 1.57 . 1.57 x 40 = 62.80 zł
Borussia lub remis (live darmowy zaklad) po kursie 2.40. 2.40 x 40 = 96 zł

Czyli jak real wygra wygrywamy 62.80 + zwrot Borussia lub remis = 102.80 zł ZYSK 22.80 zł
Jak Borussia lub remis to wygrywamy 96 zł ZYSK 16 zł
 
widurr 13

widurr

Użytkownik
Trochę źle policzyłeś. Np przy wygranej realu wygrywasz 46.40 zł , ale tracisz 40 postawione na Borussie czyli będziesz na minus.
Jak juz się bawić tak to zagrajmy:
Real przed meczem po kursie 1.57 . 1.57 x 40 = 62.80 zł
Borussia lub remis (live darmowy zaklad) po kursie 2.40. 2.40 x 40 = 96 zł
Czyli jak real wygra wygrywamy 62.80 + zwrot Borussia lub remis = 102.80 zł ZYSK 22.80 zł
Jak Borussia lub remis to wygrywamy 96 zł ZYSK 16 zł
Nie będzie na minus bo dostanie zwrot tej stawki na live ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie żartujcie ludziska że na takie drobne bonusy kombinujecie by być choć pare złotych na +, bez bonusów wogóle nie gracie?
Przed meczem stawia się zakład na coś co czujemy że jest bardzo prawdopodobne, w trakcie łapiemy dobre kursiwa najlepiej pod koniec meczu.
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
seba6 w trakcie live nie można postawić X2, więc jeśli chcę &quot;z podpórką&quot; to tylko przed meczem i tylko w takiej kombinacji jak napisałem - 1X przed meczem i 2 na LIVE.
TommyTSW według mnie okazje trzeba łapać wszędzie, nie każdy gra budżetem na poziomie 1000+zł. Zysk mały ale pewny i nic nie kosztuje więc w czym problem.
 
andro 15

andro

Użytkownik
Czytając opis tego darmowego zakładu nie wyczytałem nigdzie że trzeba robić depozyt, więc wnioskuję że można go otrzymać z aktualnych środków na koncie, lecz chciałbym się upewnić co do tego, kiedyś otrzymałem gdy był na Man City z Chelsea chyba ale nie pamiętam czy wpłacałem wtedy specjalnie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czytając opis tego darmowego zakładu nie wyczytałem nigdzie że trzeba robić depozyt, więc wnioskuję że można go otrzymać z aktualnych środków na koncie, lecz chciałbym się upewnić co do tego, kiedyś otrzymałem gdy był na Man City z Chelsea chyba ale nie pamiętam czy wpłacałem wtedy specjalnie
Nie, nie musisz robić depozytu jeśli masz środki na koncie, tylko pamiętaj że oba zakłady musisz zagrać za swoje pieniądze.
E:
@dawczan chodziło mi o to że niektórzy myślą że jak zagrają zakład przedmeczowy to później na live dostaną freebeta, a jak wiadomo tak nie jest i na live trzeba zagrać za swoje środki.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Mam pytanko - jak to jest, jesli sie np postawi handicap azjatycki na livie +0,75? Jak jest ze zwrotem jeśli drużyna na którą stawiam, przegra jedną bramka? Z urzedu otrzymuję połowę stawki a drugą połowę jako zwrot od Bet365? Tak sobię kombinuję, czy ktos ma doswiadczenia z tego typu zakladem?
 
Do góry Bottom