>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja Tyskiego!!WEJDZ I PRZECZYTAJ!!

K 0

kapi1

Użytkownik
Dowiedzialem sie o bardzo fajnej promocji tyskiego w ktorej mozna CODZIENNIE wygrac:
1 wyjazd z Reprezentacja do Niemiec
3 Telewizory marki Philipsh LCD 26&#39;
500beczek piwa(kazda po 5 litrow)

w calej promocji chodzi o to ze jak sie wysle sms-a to przysylaja pytanie i od czasu przyslania pytania licza czas.Czeba jak najszybciej wyslac odpowiez i czekac az odesla sms-a czy odpowiedzieliscie poprawnie jesli tak to czekajcie do godziny 21 kazdego dnia az przysla sms-a czy wygrales cos czy nie

wiecej informacji na stronie http://www.tyskie.pl

PS. Moj kolega wygral WYjazd z REprezentacja do NIemiec prze farciarz prze typ
 
K 0

kapi1

Użytkownik
Ale Sluchajcie jakii dzis mialem ubaw z ta promocja a mianowicie:
Wczoraj wyslalem do nich sms-a i czekalem na sms-a od nich z pytaniem konkursowym.Czekalem czekalem czekalem az sie nie moglem doczekac,trzymalem juz palec na telefonie mialem wybrana odpowiedz C i nawet nie czytajac pyania chcialem juz wyslac odpowiedz zeby jak najszybciej to bylo.Gdy wlaczyla sie melodia ze przyszedl sms-a odrazu przycisnalem przycick i zadowolony ze po 30minutach wkoncu przyszlo pytanie.Chcialem jeszce sprawdzic to pytanie i zobaczylem ze to nie oni wyslali tego sms-a tylko moj kumpel
Pomyslalem ze juz nie bede wiecej probowac do nich wysylac sms-ow bo to oszusci.(Sms kosztuje 61groszy a wiec stracilem 1.22 wiec to nie sa jakies pieniadze duze ale zawsze cos jak tak kazdego naciagna to zarobiom fortune).
Ale dzis rano gdy popatrzylem ze przyszedl do mnie sms myslalem ze sie usmieje na smierc.
przyszedl sms z pytaniem konkursowym (wtedy jeszcze sie nawet troche zdenerwowalem ze dopiero teraz a wlasciwe w nocy wyslali tego sms-a i nie zdarze juz odpowiedziec szybko i nie wygram)
Lecz chwile poznmiej przyszedl kolejny sms w ktorym tresc byla nastepujaca:
,,Dziekujemy za oddanie prawidlowej odpowiedzi w konkursie o wyniku powiadomimy cie okolo 21 wieczorem&quot;(nie wiem czy taka dokladnie tresc bo skasowalem tego sms-a ale o to chodzilo)
Smialem sie przez jakies 10minut i mysle sobie ze chyba trafilem wczora z ta odpoweidzia C tylko nie wiem jaki byl czas na moje to o kilka godzin przed pytaniem chyba rekord hehe ale ciekawe jak oni to policza zobaczy sie wieczrem ???? ???? ???? ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
no ja 2 razy próbowałem i nic. Miałem raz łatwe pytanie i odrazu odp.... czas był z ok.20s. I nic nie wygrałem... żeby niezmieścić się w 504 nagrodach to musi być coś źle albo inni są fenomenalni... i jakim cudem codziennie pisze do nich ponad 500 osób...?? Tak to by powiększyli szereg nagród, a nie... myśle, że to są wałki.... może ten wyjazd jest tylko do wygrania i TV, a te beczki piwa to wałki jak nic. Spróbuje jeszcze raz Twoim sposobem. Jak się nie uda to spadówa z taką promocją.
 
B 0

berbec

Użytkownik
nie grajcie w to, w angorze był artykuł o profesjonalistach, którzy grają w takich konkursach, oni czekają na to z kilkoma telefonami w rękach, nie macie szans wygrać
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no to fest, to mi kiedys przuslali smsa ze mozna wygrac wyjazd na final LM wiec ja glupi dalem sie w to wciagnac, ale dopiero potem sie dowiedzialem ze tu chodzi o czas w jakim wysle im tego smsa. Czas chyba liczyl sie od tego jak ja go dostalem i potem przychodzily 3 pytania i na kazde trzeba bylo szybko odp. probowalem ze dwa razy chyba ale i tak mialem dopiero gdzies 340 czas czy jakos tak ???? ???? a wydalem na to ponad 8zl ????
 
K 0

kapi1

Użytkownik
no chyba to jednak lipa jak dotad nie przyslali nic czy wygralem czy przegralem ale patrzac zeczywiscie na czas to bylem pierwszy........bo kto mogl wyslac sms-a kilka godzin przed pytaniem?? chyba nikt ???? ale i tak pewnie nawet mi nic nie napisza zadnego sms-a wiec walic ich ja juz wiecej sms-ow do nich nie napisze bo to sa walki
Tylko ciagle mnie jedno neka.......jakim cudem moj kolega wygral ten wyjazd :?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:
 
Do góry Bottom