>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Tobet 50% na start do 150 PLN!

maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
jesli zalozylem kiedy konto na tobet ale nie dokonalem wplaty to czy moj brat moze zalozyc konto i skorzystac z bonusu???
 
M 0

marcin80pl

Użytkownik
bonus 300% od 5 zl jeszcze jest??Jesli mam konto na Tobet i jak je zakladalem to dostalem 5zl na start to teraz dostane bonus 300% do wplaty 5 zl?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Bonusy 5 zl na start i 300% były aktywne do 19 stycznia i nie można było ich łączyć.
Aktualnie mamy bonus 50% do 150PLN
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Darmowe 5PLN, bonus 300% normy lub 50% do 150PLN!


Tobet &lt;---
Każdy nowy gracz, który założy konto pomiędzy 1 a 15 kwietnia 2011 ma teraz aż trzy bonusy do wyboru!, Może otrzymać od nas powitalny bonus – 5 złotych,
A jeśli sam zdeponuje na koncie 5 złotych, to Tobet pomnoży jego pieniądze 3-krotnie, bo doda złotych 15!
Trzecią opcją jest tradycyjny bonus 50% do 150PLN!

Na Tobet.com dajemy Ci wybór! Sam decydujesz, która opcja jest dla Ciebie korzystniejsza!

Wolisz darmowe 5 złotych? Podczas rejestracji (lub po rejestracji w zakładce wpłata-&gt;kod promocyjny) wpisz kod &quot;stawiajnaswoich&quot;.

Wybierasz bonus 300% od wpłaconych 5 złotych? Aktywuj promocję podając kod: &quot;300bonus&quot;, a znajdziesz na swoim koncie dodatkowe 15 złotych!

Chcesz zdeponować większą kwotę? Nie ma problemu. Wpisz hasło: &quot;50bonus&quot;, a powiększymy Twój depozyt o 50% aż do 150PLN!

Niezależnie, który bonus wybrałeś, znajdzie się on na Twoim koncie po 5 minutach po dokonaniu depozytu i wpisaniu kodu!

Odbierz swój zadatek na grę i przekonaj się sam, że Tobet.com to bukmacher z największą ofertą na wydarzenia dotyczące Polski - zarówno jeśli chodzi o sport, jak i politykę!
Tobet &lt;---
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
Witam

Mam taki problem założyłem jakis czas temu konto na Tobecie ale nigdy nie używałem. Teraz chce wpłacic kase i załapac się na bonus 50%, więc wpisałem kod bonusowy - przyjeło mi ale dopiero teraz doczytałem, że najpierw trzeba depozyt zrobic a potem kod wpisać. Czy jeśli teraz wpłace depozyt dostane bonus?
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Napisz na support.
Przypominam, że od końca sezonu zasadniczego obniżyliśmy linię bonusową na punkty Marcina Gortata - jeśli zdobędzie 20pkt w meczu, każdy obstawiający handicapy za min. 25PLN otrzyma gratis 25PLN!
 
C 8

crackp

Użytkownik
Moderator moglby czesciej sprawdzac warunki promocji, bo gdy teraz chcialem wpisac kod po rejestracji zwiazany z bonusem do 50% to niestety, ale nawet juz nie widnieje w systemie, bo pormocja z bonusami skonczyla sie 15 kwietnia takze lipa ;)
A pisze na przyszlosc dla tych, ktorzy czytaja ten temat i chcca skorzystac z promocji.
 
R 0

reltih

Użytkownik
dzieki promocji zwiazanej z darmowymi spinami ugralem zlotowke, a nastepne w ruletce pomnozylem to juz do 3 zlotych.
wiecie gdzie mozna sprawdzic jaki obrot sie wykonalo i jaki musi jeszcze byc ten obrot, aby pieniadze moc przeznaczyc na typowanie?
 
fermentarius 0

fermentarius

Użytkownik
W regulaminie jest napisane:
&quot;
Bonus łącznie musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10. &quot;

Przez powyższe należy rozumieć tylko bonus 150zł x 6, czyli 900 zł
; czy może depozyt łącznie z bonusem x 6 ?
Jak jest naliczany obrót, można postawić np. 1 kupon za 1000 zł i będzie zaliczony,jako zrobiony obrót ?
 
ali91 2

ali91

Użytkownik
Wie ktoś może kiedy będzie dostępne 5pln za darmo w bonusie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Przez powyższe należy rozumieć tylko bonus 150zł x 6, czyli 900 zł
Tak jak napisałeś nalezy obrócić BONUS czyli to co dostaniesz od Tobet 6x postawić kupon na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym
 
Do góry Bottom