>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja w Expekt
PROMOCJA: Free bet 50 zł na start!


1. Zaloguj się do swojego konta gracza, złóż depozyt zawrzyj zakład za sumę minimum 10 PLN.
2. Jeżeli zakład okaże się wygrany - oczywiście otrzymasz wygraną na konto gracza.
3. Jeżeli twój zakład okaże się przegrany - wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, podając swój numer ID gracza.
Zwrócimy Tobie stawkę przgranego zakładuaż do 50 PLN (€12), w przeciągu 48 h.
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

Warunki i przepisy:
1.1 - Ta oferta welcome bonus w zakładach sportowych dotyczy pierwszego zakładu bez ryzyka (free bet). Jeżeli pierwszy złożony zakład okaże się przegrany, my zwrócimy Ci zainwestowaną w niego stawkę, aż do maksymalnej kwoty 50 PLN (12 EUR). Przykład zakładu: Manchester United (1X2), wygrana po kursie 1.75 za stawkę 40 PLN.
1.2 - Aby być upoważnionym do skorzystania z tej oferty powitalnej, stawka za pierwszy zakład musi wynosić co najmniej 10 PLN, (lub równowartość w innej walucie) i zakład musi zostać złożony z wpłaconego na konto gracza depozytu. Dla uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości, środki z bonusu otrzymanego w innym produkcie nie mogą zostać wykorzystane do wzięcia udziału w tej promocji.
1.3 - Oferta jest ważna wyłącznie dla graczy rezydujących w: Polsce.
Inne oferty powitalne są dostępone dla klientów będących rezydentami: Belgii, Chorwacji, Republiki Czech, Danii, Finlandii, Grecji, Niemiec, Norwegii, Słowacji, Słowenii and Szwecji.
Jeżeli przebywasz w innym kraju nie jesteś upoważniony do skorzystania z tej promocji. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany, przedłużenia bądź wycofania oferty w każdym czasie, wedle własnego uznania.
1.4 - Zwrot stawki jest prawdziwymi środkami i nie wymaga żadnego obrotu.

2.1 - Jeżeli Twój pierwszy zakład okaże się wygrany, nie możesz skorzystać z tej oferty.
2.2 - Promocja ta nie może być łączona z żadną inną ofertą promocyjną / bonusową.
2.3 - Jeżeli gracz kiedykolwiek wcześniej otrzymał jakikolwiek bonus, NIE MOŻE skorzystać z tej oferty.
2.4 - Tylko jedne zwrot jest możliwy na jedną osobę/domostwo/ adres IP.
2.5 - Jakiekolwiek naruszenie przepisów promocji będzie skutkowało zablokowaniem konta gracza. W takim przypadku wpłacony depozyt nie zostanie zrefundowany. Rozpatrywanie takich spraw jest indywidulane i wyłącznie wedle własnego uznania Firmy.
2.6 - Rezerwujemy sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku naruszenia bądź domniemanego naruszenia regulaminu oferty przez gracza. Rozpatrywanie takich spraw jest indywidulane i wyłącznie wedle własnego uznania Firmy.
2.7 - Rezerwujemy sobie do wystosowania prośby o przesłanie kopii dowodu osobistego, kopii jakiegokkolwiek rachnku potwierdzającego dane osobowe oraz adresowe (jeżeli zajdzie taka konieczność) oraz kopii potwierdzenia dokonanej na konto gracza wpłaty.
2.8 - Konto gracza w expekt.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, której dane zostały na nim zarejestrowane. Naruszenie tego będzie skutkować zablokowaniem konta gracza i natychmiastowym wykluczeniem z promocji.
2.9 - Powyższe przepisy i warunki są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków Mangas Gaming Malta Limited. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany Przepisów i Warunków i/lub wycofania promocji w dowolnym czasie bez wcześniejszego o tym powiadomienia. Po stronie graczy leży odpowiedzialność sprawdzania przepisów i warunków, jak również śledzenie dokonywanych w nich zmian.
2.10 - W przypadku jakichkolwiek rozbieżności pomiędzy polską a angielską wersją językową powyższych przepisów i warunków - obowiązującą jest wersja angielska.
2.11 - Rezerwujemy sobie prawo do wstrzymania wypłaty kwoty bonusowej jeżeli mamy podstawę do stwierdzenia naruszenia przepisów i warunków promocji, bonusu, serwisu, bądź w przypadku stwierdzenia zawierania zakładów przeciwstawnych na to samo zdarzenie. Decyzja Firmy w tej kwestii jest finalna.
2.12 - Firma rezerwuje sobie prawo, wyłącznie wedle własnej woli i uznania, do zażądania zwrotu warości bonusu i/lub zadecydowania o wprowadzeniu zakładu z poprawnymi kursami i/lub uznania za nieważne free bets i/lub uznania za nieważny zakład zawarty z bonusowej kwoty, jeżeli zostanie stwierdzone, że zakład ten bądź zakłady zostały złożone przez gracza lub grupę graczy, w sposób umożliwiający im i gwarantujący pozyskanie nierelatywnych profitów i niezależnie od zysków ze spotkania. Ponadto, zakłady składane w ten spsób, badź zakłady przeciwstawne nie będą wliczane do wymaganego promocją obrotu.
Oferta Powitalna Expekt
Data Publikacji: 2010-06-07 00:00 CET.
Data Wygaśnięcia: 2010-11-30 23:59 CET.
Wersja Numer: 1.1

&gt;&gt;&gt; Poprzedni temat- Promocja w Expekt nawet 150zł gratis &lt;&lt;&lt;
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Jak dla mnie wielki krok w tyl dla expekta - 150zl bylo do zaakceptowania, a teraz smieszne 50zl i to jeszcze w postaci freebeta? lipa i tyle..
 
S 2

stevie

Użytkownik
uwazam tak samo. ciekaw jestem czy niedlugo zdejma bonus za polecenie przyjaciela... na stronie obecnie info o bonus z polecenia 100 pln jest.
czyzby niedlugo z polecenia dawali freebet 5 pln ? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak dla mnie wielki krok w tyl dla expekta - 150zl bylo do zaakceptowania, a teraz smieszne 50zl i to jeszcze w postaci freebeta? lipa i tyle..
Też jestem podobnego zdania...
Ten bonus był od lat ciągle taki sam.
Faktycznie to już trochę inne czasy niż 3-5 lat temu, gdzie firmy dawały bonusy 100% po 300-500 zł na start.
Ale powoli chyba czasy mijają, że formy kuszą bonusami. Choć też mnie to dziwi. Bo teraz pieniędzy na marketing nie mogą wydawać. Mam tutaj na myśli swobodne reklamowanie.
Ale przecież zawsze warto skorzystać z jakiejkolwiek promocji zakładając konto u buka.
Jak to mówią... lepsze to niż nic ;)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Też jestem podobnego zdania...
Ten bonus był od lat ciągle taki sam.
Faktycznie to już trochę inne czasy niż 3-5 lat temu, gdzie firmy dawały bonusy 100% po 300-500 zł na start.
Ale powoli chyba czasy mijają, że formy kuszą bonusami. Choć też mnie to dziwi. Bo teraz pieniędzy na marketing nie mogą wydawać. Mam tutaj na myśli swobodne reklamowanie.
Ale przecież zawsze warto skorzystać z jakiejkolwiek promocji zakładając konto u buka.
Jak to mówią... lepsze to niż nic ;)
Patrzac wlasnie na obrot i kwote jaka mozna bylo dostac, to juz chocby betsafe wyprzedza. Owszem czasy sie zmienily, ale cofajnie sie w tyl nie jest dobrym pomyslem - tak naprawde jakbym mial znow konto u nich zakladach to taki freebet mnie nie przekona - ludzie, a w wiekszosci nieletni dalej do BAHa beda woleli wplacic kase, bo i czytelniej i dowodu nie trzeba slac. Dla mnie 50zl to nic wiec w sumie jest tak jakby bonusa nie bylo. A skoro beda mniej wydawac na reklame - to chyba powinny byc wieksze bonusy a nie mniejsze ? ????
 
danni 8

danni

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo fajny bonus na dobrych warunkach, ale to zależy kto co lubi i jak traktuje bukmacherkę. Żadne obracanie 6 razy po kursie minimalnym 2.0 w ciągu 1 miesiąca, które najczęściej kończy się wtopą, tylko wystarczy wpłacić 50 zeta postawić po kursie 1.5 i można od razu wypłacić te wygrane 75 złotych, a jak się zagra większy kursy to więcej, a jak się przegra to dostajemy zwrot... Jeżeli coś źle zrozumiałem to proszę mnie poprawić. I jeszcze pytanie. Czy jeżeli wpłacę te 50 zł, postawie całość po kursie 1.5 lub wyższym i przegram i oni mi dadzą zwrot to czy będę musiał jeszcze raz tą kasą obrócić czy liczy się ten obrót przegrany i będę mógł ją od razu wypłacić na konto?
 
vde 119

vde

Użytkownik
jak wpłacisz 50 pln, postawisz all in zgodnie z ich wymaganiami co do kursów (nie czytałem regulaminu) to oni ci w ciągu chyba 24h (ale zawsze szybciej to trwa) zwrócą te 50 pln na konto i chyba żeby wyplacic jeszcze raz musisz te 50 pln obrocic (standard wszędzie że trzeba chociaż raz depozytem obrócic)
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
uwazam tak samo. ciekaw jestem czy niedlugo zdejma bonus za polecenie przyjaciela... na stronie obecnie info o bonus z polecenia 100 pln jest.
czyzby niedlugo z polecenia dawali freebet 5 pln ? ????
Gdzie można to znaleźć? :-|
 
K 1

kami-31051

Użytkownik
No cóż... zmienił się właściciel to i zapewne zmieni się ich strategia. Ja mam tylko nadzieję, że zmienią stronę internetową i usprawnią live bo to mnie u nich irytuje ????
 
A 0

absolwent365

Użytkownik
Wielki krok w tył dla expekta. Najpierw bonus 100%, a teraz polecenie przyjaciela. Niestety miałem się tam rejestrować ale jestem teraz zmuszony do zmiany bukmachera. Podobnie sądzą moi kumple. Cóż... mam nadzieję, że wróci promocja, bo inaczej słabo to dalej widze.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
jak wpłacisz 50 pln, postawisz all in zgodnie z ich wymaganiami co do kursów (nie czytałem regulaminu) to oni ci w ciągu chyba 24h (ale zawsze szybciej to trwa) zwrócą te 50 pln na konto i chyba żeby wyplacic jeszcze raz musisz te 50 pln obrocic (standard wszędzie że trzeba chociaż raz depozytem obrócic)
NIe standard bo w BetClic jest 50 zł bez obrotu w przypadku wygranej jak i przegranej ;D moim zdaniem najlepsze promo w sieci!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
czy promo dotyczy osób już zarejestrowanych?
Nie spamuj :|
Przecież Vader już raz Ci odpowiedział na to pytanie:
1. Przyłącz się, zaloguj do swojego konta gracza i złóż zakład za stawkę co najmniej 40 PLN (£9, $15, bądź równowartość w innej walucie)
1.1 - Ta oferta welcome bonus w zakładach sportowych dotyczy pierwszego zakładu bez ryzyka (free bet).
Tak. Dla nowych użytkowników.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
kurs 1.5 wymagany do obrotu może składać się z kilku zdarzeń(np. zdarzenia z kursami 1.2,1.3,1.10 )??
ogólnie fajne promo i bardzo dobrze że na to zmienili-bonusy typu 100% od depozytu i obrót 3 krotny jest praktycznie w każdym buku,a tu nowość i nie trzeba nic obracać-i tak z reguły obót się nie udaje,
a tak tego typu promocja przynajmniej mnie zachęca do tego bukmachera.
podobne promo na betclick(tam nawet 1 krotnie jednak nie trzeba obracać jak przegramy1 zakład),czy istnieją jeszcze firmy bukmacherskie o tego typu promocjach?
czy w expekcie występują często jakie bonusy,promocje?bo szczerzę mówią zastanawiam się nad expektem i promocja to jest jedna z najważniejszych rzeczy na które patrzę
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Jak dla mnie wielki krok w tyl dla expekta - 150zl bylo do zaakceptowania, a teraz smieszne 50zl i to jeszcze w postaci freebeta? lipa i tyle..
Nic dodać, nic ująć.
Od kiedy BetClic kupił Expekt&#39;a, jest z tym bukiem coraz gorzej :? :-(
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
kurs 1.5 wymagany do obrotu może składać się z kilku zdarzeń(np. zdarzenia z kursami 1.2,1.3,1.10 )??
ogólnie fajne promo i bardzo dobrze że na to zmienili-bonusy typu 100% od depozytu i obrót 3 krotny jest praktycznie w każdym buku,a tu nowość i nie trzeba nic obracać-i tak z reguły obót się nie udaje,
a tak tego typu promocja przynajmniej mnie zachęca do tego bukmachera.
podobne promo na betclick(tam nawet 1 krotnie jednak nie trzeba obracać jak przegramy1 zakład),czy istnieją jeszcze firmy bukmacherskie o tego typu promocjach?
czy w expekcie występują często jakie bonusy,promocje?bo szczerzę mówią zastanawiam się nad expektem i promocja to jest jedna z najważniejszych rzeczy na które patrzę
1. zaklad pojedynczy musi miec kurs co najmnej 1.50
2. zaklady akumulacyjny - laczny kurs AKO musi wyniesc minimum 1.50
3. zaklad systemowy -- kazdy z zakladow powinien miec kurs minimum 1.50

Inne promocje w postaci Free betu:
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-ladbrokes-free-bet-150zl-28099-16.html#post1402049
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-betway-dajemy-ci-100-bonusu-5799.html#post77642
Nic dodać, nic ująć.
Od kiedy BetClic kupił Expekt&#39;a, jest z tym bukiem coraz gorzej :? :-(
Już pisałem... wyrazić opinie możecie w innym temacie.
Tutaj jest temat o promocji...
http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-expekt-free-bet-50-zl-41046.html#post1437483
Ok panowie temat jest o promocji Expekt. A nie opinie na temat na temat firmy.

http://forum.bukmacherskie.com/f36/

Tam jest dział o bukmacherze i temat do wyrażania opinii.
W tym temacie już wystarczy opinii ;)
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
dzieki vader,zapomniałeś dodać o betclicku,ale tak poza tym to z freebetów to expekt ma chyba najlepsze warunki promocji,lepsze niz betway i ladbrokes(pierwsi zakład gdzie stawka odjęta,drudzy wpłacić 6 stów trzeba)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dobra. mam takie pytanie :
Zalozmy ze postawilem te 40 zl powiedzmy na mecz o kursie 1,1 no i moja druzyna wygrywa, wszystko ladnie, pieknie jestem do przodu 4 zl, na koncie mam 44 zl - i czy ja musze tez ta kwote &#39;obrocic&#39; czy moge juz wyplacic te pieniadze?
Przecież wszystko jest w regulaminie
2. Jeżeli Twój zakład okaże się wygrany - po prostu otrzymasz wygraną kwotę.
Co prawda nie widzę sensu gry w taki sposób jeśli masz zapewniony zwrot ale...
Tak możesz zagrać po kursie 1.1 i cieszyć się z wygranej bez konieczności obrotu :cool:
 
Do góry Bottom