>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja BetClic - zakład bez ryzyka do 200 zł!

Status
Zamknięty.
orinar 18

orinar

Użytkownik
Witam, mam pewne zapytanie dotyczace bonusu.
Konto załozylem jeszcze w wakacje płaciłem pieniadze za pomoca &quot;przelewy24&quot; wiec maja moje konto zweryfikowane. jednakze o bonusie zapomniałem i zagrałem inne zdarzenie nie kwalifikujace sie do regulaminu.
Wchodze dzisiaj i widze ze mam aktywny bonus &quot;cashback&quot;.
Moge wpłacic teraz juz za pomoca &quot;Skrill-a&quot; i spokojnie skorzystac z oferty?
Bardzo prosze o odpowiedz
pozdrawiam.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Najlepiej takie zapytania kierować bezpośrednio do Live chatu, ale skoro w zakładce bonusy masz ten cashback aktywny to pewnie możesz z niego skorzystać.
 
T 0

tymczasowy110

Użytkownik
czesc, mam pytanie bo chcialem skorzystac z tego pierwszego darmowgo 200zl bonusu i postawilem, przegralem i kasy nie widze? Dlugo trzeba czekac? Bo wydaje mi sie, ze sie troche przewalilem bo jak klikne w bonsuy to mam napisane, ze &#39;Moje oczekujące bonusy
Cashback 200,00 zł dla następnego zakładu.&#39;
wiec co jest? czyzbym zagral w jakis zaklad, ktory nie podlega tej promocji ;/ ?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
powiedz mi kiedy grales dokladnie? bonus cashback 200zl zostal dzis zmienionu na cashback 55zl
kasa odrazu po rozliczeniu kuponu odrazu powinna byc na koncie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pewnie w lutym założył konto i ma prawo do cashbacku 200zł.
Prawdopodobnie problem tkwi w tym, ze zagrał zakład dwudrogowy (1 lub 2) np. tenis, a nie zakład z trzema możliwymi wynikami (1,2 lub X)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zagrałem wczoraj, czyli 29 luty. Był to jeden zakład, typu że wygrają 3 drużyny które tam były podane, piłka nożna. czyli jak w koncu?
taki zakład nie jest obejmowany zwrotem.
trzeba było postawić 1 mecz z 3 opcjami wyniki czyli 1 - remis - 2. A stawianie zakładów Real, Barcelona , Arsenal wygrają chyba nie jest brany pod cashback. Jakbyś zagrał to osobno to tak , ale nie jednym zakładem.
 
T 0

tymczasowy110

Użytkownik
no to ładnie się wkopałem. Dobra, ale mogę wykorzystać ten cashback 200zł tak? Więc, powiedźcie mi jakie to zakłady są obejmowane zwrotem, żebym drugi raz nie wpadł?????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Konrad Ci napisał, zakład z 3 możliwymi rozstrzygnięciami: zwycięstwo gospodarzy, zwycięstwo gości lub remis.
Oczywiście, możesz skorzystać z cashbacku 200PLN.
Punkt 3:
3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady BetClic14 nie są objęte tą ofertą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom