>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promo. w betsson

baz 25

baz

Użytkownik
Cześć Piotr,
Obstaw podwójny zakład na EURO 2008!
Zbliżają się decydujące mecze na EURO2008 a my chcemy jeszcze bardziej zwiększyć Twoje szanse na wygranie gotówki w Betsson.com! To bardzo proste. Wnieś podwójny zakład na mecze półfinałowe, jeśli przegrasz my pokryjemy Twoje straty (lub odpowiednią wartość w walucie, której używasz). Oczywiście możesz obstawić mniej lub więcej niż 10 Euro, ale maksymalna kwota, którą możesz odzyskać to 10 Euro.
W nowych Zakładach serwisu Betsson oferujemy ponad 100 sektorów do obstawiania na każdy mecz w czasie Euro 2008. Szanse na trafienie wygranej dwójki wydają się zatem spore.
Jeśli przegrasz swój zakład, wystarczy że prześlesz maila na adres [email protected] z numerem Twojego kuponu zakładów w temacie i stawką w tekście.



Warunki i zasady
- Oferta jest skierowana osobiście ( tylko posiadacz konta, na ktorego został wysłany mail może z niej skorzystać )
- Liczy się tylko Twój pierwszy podwójny zakład zawierający typy na oba mecze.
- Pieniądze na Twoim koncie będą w przeciągu 36 godzin od zakończenia drugiego z półfinałów.
- Mail w sprawie odbioru Twojego bonusu musi zostać wysłany na adres [email protected] do 29.06.2008, do 20:45 CET.
- Bonus musi zostać jednokrotnie obrócony zanim będzie mógł zostać wypłacony lub przeniesiony do innego produktu.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Skoro 1 punkt regulaminu mowi: &quot;Oferta jest skierowana osobiście ( tylko posiadacz konta, na ktorego został wysłany mail może z niej skorzystać )&quot; to po co tu zamieszczasz informacje o takiej promocji?
 
baz 25

baz

Użytkownik
aby inni sprawdzili czy otrzymali takiego maila,i mogli skorzystać z tej promocji, ja np. miałem go w spamie na gmailu i tylko przez przypadek go odczytałem, a z promocji napewno skorzystam.
 
S 0

sorvali

Użytkownik
to ja się może podepnę pod temat aby ni zakładać nowego, w sumie jak promo betsson to promo betsson.
przejrzyjcie wasze konta w kasynie, w grze Excalibur oraz Beetle Frenzy powinno czekać na was po 10 darmowych spinów ????
następnie kilkukrotnie prawdopodobnie należy obrócić wygraną w kasynie, nie wiem dokładnie ile razy bo nei liczyłem tego , wydaje mi się że obstawiłem ok 5-6 razy sumę którą wygrałem dzięki tym darmowym spinom i przelałem następnie na zakłady.
pozdrawiam
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Obstaw podwójny zakład na EURO 2008! Zbliżają się decydujące mecze na EURO2008 a my chcemy jeszcze bardziej zwiększyć Twoje szanse na wygranie gotówki w Betsson.com! To bardzo proste. Wnieś podwójny zakład na mecze półfinałowe, jeśli przegrasz my pokryjemy Twoje straty (lub odpowiednią wartość w walucie, której używasz). Oczywiście możesz obstawić mniej lub więcej niż 10 Euro, ale maksymalna kwota, którą możesz odzyskać to 10 Euro.
W nowych Zakładach serwisu Betsson oferujemy ponad 100 sektorów do obstawiania na każdy mecz w czasie Euro 2008. Szanse na trafienie wygranej dwójki wydają się zatem spore.
Jeśli przegrasz swój zakład, wystarczy że prześlesz maila na adres [email protected] z numerem Twojego kuponu zakładów w temacie i stawką w tekście.



Warunki i zasady
- Oferta jest skierowana osobiście ( tylko posiadacz konta, na ktorego został wysłany mail może z niej skorzystać )
- Liczy się tylko Twój pierwszy podwójny zakład zawierający typy na oba mecze.
- Pieniądze na Twoim koncie będą w przeciągu 36 godzin od zakończenia drugiego z półfinałów.
- Mail w sprawie odbioru Twojego bonusu musi zostać wysłany na adres [email protected] do 29.06.2008, do 20:45 CET.
- Bonus musi zostać jednokrotnie obrócony zanim będzie mógł zostać wypłacony lub przeniesiony do innego produktu.

Betsson - Co Ciebie kręci?
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
to ja się może podepnę pod temat aby ni zakładać nowego, w sumie jak promo betsson to promo betsson.
przejrzyjcie wasze konta w kasynie, w grze Excalibur oraz Beetle Frenzy powinno czekać na was po 10 darmowych spinów ????
następnie kilkukrotnie prawdopodobnie należy obrócić wygraną w kasynie, nie wiem dokładnie ile razy bo nei liczyłem tego , wydaje mi się że obstawiłem ok 5-6 razy sumę którą wygrałem dzięki tym darmowym spinom i przelałem następnie na zakłady.
pozdrawiam
dokladnie korzystajcie z tych spinów w kasynie ja ogoleni ugrałem 20Euro na Beetle Frenzy hehe super gierka...ale przelałem na zakłady i gramy dalej...polecam jak najabrdziej BETSON
 
H 0

haldj

Użytkownik
ja też dzisiaj ugrałem coś na excaliburze i tez w spamie na gmailu mam maila z tą promocją! ;) ogólnie betsson fajna sprawa
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
własnie, kto wie jaki jest wymagany obrót tych darmowych spinow, bo jak chce przelac na zaklady to jest komunikat ze bonus zablokowany ????
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
Z darmowych spinow nakrecilem jakies 18 ojro po czym nacislem anulus bonus , zostalo mi 16,80 , ktore bez problemow przelalem na zaklady.
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Z darmowych spinow nakrecilem jakies 18 ojro po czym nacislem anulus bonus , zostalo mi 16,80 , ktore bez problemow przelalem na zaklady.
Chyba coś Ci się pomyliło. Z darmowych spinów mozesz ugrać jakiś euro-bonus. Po czym z tego euro-bonusu wszystko ponad normę co ugrasz możesz przelać na konto po uwcześniejszym anulowaniu tego bonusa.
A z tego co rozumiem, co Ty napisałeś to z darmowych spinów nakręciłeś 1,20 Euro. Pozdrawiam
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie rozumiem Cie. Ugral 18 euro, anulowal bonus i dlatego zabralo mu 1,20 wiec zostala mu reszta, czyli 16,80.
Z moich doświadczeń &#39;bonus&#39; to wszystko to co wyciagniesz z darmowych spinów. Przelać na zakłady można wszystko to co ugra się ponad to co wyciągniesz z darmowych spinów. W tym wypadku, gdyby wyciągnął z darmowych spinów 18E i anulował bonus zostałoby 0.

Opieram się tylko i wyłacznie na tym czego sam doświadczyłem. Możliwe, że coś się pozmieniało ;).
 
Do góry Bottom