>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promo Jetbull

typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Promo zapożyczone z innego forum.....
Witam.
Piszemy meila po angielsku z prośbą o kod bonusowy na [email protected]
Np.
Hi!
Please at my code to bonus
Thanks [swoj nick z
Jetbu ll ]

Czekamy kilka godzin i przesyłają nam kod z bonusem. Otrzymany kod wklepujemy po wybraniu jakiegoś meczu.Można go wpisać od 8.00 do 16.00 i jest ważny 48 godzin.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Pisałem Support działa od 8 do 16 a tą promocję dopiero co przeczytałem jak chcesz to możesz wysłać teraz maila to przyjdzie Ci e-mail że jutro ktoś z supporty wyśle ci ten bonus
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Wysłałem meila i napisali mi odpowidz cała po angilsku a ja nie widze zeby był tam gdzieś jakiś kod . MOze powiesz gdzie go miałeś ??
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Wysłałem meila i napisali mi odpowidz cała po angilsku a ja nie widze zeby był tam gdzieś jakiś kod . MOze powiesz gdzie go miałeś ??
pisałem już że support działa do 16.00 kod dostaniesz jutro wiadomość wysłał do Ciebie automat!!!!
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Czy ma to cokolwiek wspolnego z tym wczesniejszym freebetem z jetbulla, tym ktorego dostawali ludzie, ktorzy napisali co niepodoba im sie w jetbullu?
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
Thank you for contacting Jetbu ll Customer Desk.
This is to confirm we have received your enquiry regarding &quot;Bonus&quot;, a summary of which appears below.
Our Customer care representatives are available Monday � Friday from 9 am to 4 pm CET in English, German, Polish, Russian and Ukrainian language and you can expect a response from our desk within 48 hours since the receiving of your email.
There is no need to reply to this message right now. Your enquiry has been
assigned an ID of [ Jetbu ll.com #16.....].
Please include the string [jetbull.com #16.....] (including the brackets) in the subject line of all future correspondence about this issue.
Thank you.

Jetbu ll Customer Desk


dostalem takie cos... jak wklejam kod ten 16... to nie chce przyac zakladu...
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
koles mi powiedzial, ze Ci, ktorzy skorzystali z tamtego freebeta(co, co napisali, dlaczego im sie jeetbull nie podoba), z tego juz skorzystac nie moga. to tak dla informacji ;-)
 
A 0

agna

Użytkownik
Ludzie przeciez byla promocja w Jetbu ll kto od nich dostal e-mail i odpisał to dostawał bonus , a wy jakis nowy bonus sobie wymyslacie i kłamiecie ludzi ze dostana darmowa kase????
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Ja dostałem tez od nich maila ze jak im napisze opinie o nich to mi przyslą 5euro ale do dzisiaj nic nie dostałem choc wysłałem juz 3 maile.Wielka ściema albo napiszcie co trzbe im napisac zeby otrzymac te 5 euro?
 
A 0

agna

Użytkownik
Witam przeciez w Jetbu l l byla akcja ze jak dostaniech od nich e-mail i na niego odpowiesz to dostajesz bonus. A wy tu wymyslacie jakis inny bonus i ludzi wkręcacie ????ze dostana pieniądze
 
Do góry Bottom