>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja

C 0

chinek

Użytkownik
Witam mój pierwszy post :roll:
3 miesiące temu wróciłem do progresji.. ostatnio grałem 3 lata temu i nie powiem dobrze &quot;żarło&quot; ale zdechło - ale tylko przez moją nieuwagę - grałem remisy Sunderlandu chyba i gdy miałem już zainwestowane ok 2000 przegapiłem mały szczegół... Angole grali 1 stycznia i 3 stycznia
Na Expekcie miałem kasę na kupon na 1 stycznia i gdy się zorientowałem że braknie mi kasy na 3 stycznia było na przelew za późno.. miałem iśc do buka w mojej miejscowości ale był nieczynny. Do tego Sunderland grał z ostatnim Gillingam - może się uda?
Jaki padł wynik? oczywiście x
to mnie położyło - a gdybym obstawił wyszedłbym dobrze do przodu.
Kasy nie straciłem bo w następnej kolejce obstawiłem vabank remis Blackburn i wyszedłem ogólnie na zero..

Co do progresji - system jest ryzykowny jak cała bukmacherka - ale podstawą jest dyscyplina - trzymanie się swoich drużyn, konsekwentna gra poparta dobrą analizą. Brak kalkulowania - grają z ostatnimi to wygrają (przykład mój ostatni kupon Blackburn - WHU 1:2)
W sytuacjach trudnych (np 8 poziom) rozbijałem stawkę na 3-5 drużyn - &quot;miękkie lądowanie&quot; pozwalało odetchnąc finansowo i mocno spowalniało progresję.

Obecnie na poczatku zaczalem wychodzić na minus ale wprowadziłem większa dyscyplinę (nie obstawianie pomiędzy kuponami innych drużyn itp) i w 2 weekendy wyszedłem na spory plus - niestety później mnie podkusiło i na dziś jestem na zero

bukmacherka to ryzyko jak na giełdzie - w inwestor musi być zdyscyplinowany i o trzeźwym umysle. Analiza i fart podstawą progresji
Pozdrawiam
 
C 0

chinek

Użytkownik
jak ktoś chce załączam arkusz w excelu do wyliczania sobie progresji.

przypominam o stalowych nerwach 8)

życzę samych ✅
 
Do góry Bottom