>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja w oparciu o dokładny wynik

M 0

mkorfel

Użytkownik
Z wielką przyjemnością chciałbym ogłosić publicznie ukończenie przeze mnie prac nad systemem gry na dokładny wynik. W meczach z wyraźnym lub lekko zaakcentowanym faworytem.
Swoje założenia systemowe oparłem na analizie wyników 4137 spotkań ligowych z ostatnich 4 lat we wszystkich ligach oprócz egzotyki. Spotkania które brałem pod uwagę miały kurs na faworyta w przedziale 1.2 - 1.9 (kurs uśredniony pochodzacy z betexplorer)
Badaniami objałem 4 wyniki które najczęściej się pojawiały a więc 0:0, 1:0, 2:0 i 2:1. Na bazie częstotliwości występowania danego wyniku powstała rozpiska systemowa (o tym później)
Oto % wystepowania któregokolwiek z 4 rezulatów w zależności od przedziału kursowego:
*1.2 - 1.4 55.47%
1.4 - 1.5 58%
1.5 - 1.6 48.23%
1.6 - 1.7 54.69%
1.7 - 1.8 47.37%
1.8 - 1.9 47.95%*
Ze stasystyk wynika iż w badanych przedziałach interesujący nas wynik pojawia się co drugi mecz. Gdyby do tego odseparowac ligi overowe wynik byłby znacznie lepszy...
W oparciu o staty czestotliwości wystepowania danego wyniku powstała taka oto rozpiska dla kazdego spotkania:
progresja I
0:0 + 1:0
0:0 + 2:0
progresja II
1:0 + 0:0
1:0 + 2:1
Wszystkim zainteresowanym radze popróbowanie gry albo na sucho albo za drobne. Ja od dziś rozpoczynam progresje których będę prowadził kilkanaście jednocześnie. Z tego względu nie będzie możliwości prowadzenia zapisków online. Aczkolwiek jesli ktoś ma ochotę przeprowadzenia symulacji publicznej w opraciu o kurs 1.2 - 1.7 (gdyż te przyjąłem jako bezpieczne i nadające się) to zapraszam i udostepniam miejsce pod tematem...
 
M 0

mkorfel

Użytkownik
Progresja 0:0 + 1:0 i 0:0 + 2:0 wymaga aby postawic 2 jednostki na 0:0 i po jednej na pozostałe wyniki. Analogicznie w progresji w ktorej dominuje wynik 1:0 Teraz wyobraz sobie ze masz 6 poziom wg mojego aktualnego stawkowania (0,5 , 1 , 2 ,3, 4.5) i stawiasz 6.5

A zatem jedziesz 2* 6.5 na 0:0 i 6.5 na 1:0 oraz 6.5 na 2:0.
Stawiamy w meczu w ktorym Arsenal jest wyraznym faworytem i kurs na 0:0 wynosi 19.5 a kurs na 1:0 wynosi 7.8
Zalozmy 2 scenariusze. W pierwszym pada wynik 0:0 co daje 126.75 euro * 2 wyniki czyli 253.5 euro. Koszt wszystkich zakladów w obrebie tej progresji to 70 euro. Zysk netto zatem to 183.5 euro
Teraz zakladamy ze padlo 1:0. Wynik ten dal zysk brutto 50.7
Zatem czlon 0:0 + 1:0 zostal zakonczony. Z zyskiiem 15,7 euro....zysk ten mozna poswiecic na &quot;ubezpieczenie&quot; swojej progresji.
Poniewaz człon 0:0 + 1:0 został ukonczony zaczynasz go od 1 poziomu. Czlon 0:0 + 2:0 teoretycznie powinien przechodzic na 7 poziom co byloby niewskazane. Kosztowal Cie on 2* 17.5 euro ale mozesz go skonczyc...poswiecajac 15.7 euro swojego zarobku i dodatkowo 20 euro. Dlaczego konczyc bez zysku i dodatkowo ze strata ? Ano dlatego ze Cie stac gdyz 1:0 zarobilo na siebie w progresji II o ktorej za chwile...


Teraz zajmijmy sie progresja II bo ona tez bylaby grana w meczu Arsenalu. Zalozmy ze ona rowniez ma swoje 2 czlony na 6 poziomie.
1:0 + 0:0
1:0 + 2:1
Kazdy wynik na obecna chwile kosztowal nas 17.5 euro, cala progresja II 70 euro.
Wynik 0:0 przynosi 126.75 euro zysku. Odejmujac od tego koszt calej progresji II i tak jestes zarobiony 56,75 euro.
Wynik 1:0 rowniez daje profit. Bowiem zarabiasz 50,7 * dwa wyniki co daje 101,4 euro. Odejmujac koszt progresji II czyli 70 euro zostaje w kieszeni 301.4o euro. Z tej puli odliczamy sobie 20 euro ktore poszly na zakonczenie progresji I. Zatem przy wyniki 1:0 otrzymujemy netto zysk w wysokosci 11.4 euro. Zysk porownywalny z progresja remisowa przy identycznym stawkowaniu a stwarza duzo wiecej mozliwosci...mozna dowolnie zonglowac poziomami kosztem wypracowanych zyskow....
 
M 0

mkorfel

Użytkownik
Dołożyłeś do pieca tym BAH ???? Oczywiscie ze u tego typu śmiesznych buków masz śmieszne kursy na dokladny wynik. I rzecz jasna nie gra sie u nich takich rzeczy.
Co do symulacji to wobec pojawiających się potrzeb przymierzam się w najbliższy weekend. Zajrzyj na progresja-****.pl jesli jestes ciekaw w weekend a ja przygotuje symulację opartą o mecze piątkowo - niedzielne. Przy kursach będą podawane nazwy buków u których zostały zagrane...
 
Do góry Bottom