>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja w oparciu o dokładny wynik

M 0

mkorfel

Użytkownik
Z wielką przyjemnością chciałbym ogłosić publicznie ukończenie przeze mnie prac nad systemem gry na dokładny wynik. W meczach z wyraźnym lub lekko zaakcentowanym faworytem.
Swoje założenia systemowe oparłem na analizie wyników 4137 spotkań ligowych z ostatnich 4 lat we wszystkich ligach oprócz egzotyki. Spotkania które brałem pod uwagę miały kurs na faworyta w przedziale 1.2 - 1.9 (kurs uśredniony pochodzacy z betexplorer)
Badaniami objałem 4 wyniki które najczęściej się pojawiały a więc 0:0, 1:0, 2:0 i 2:1. Na bazie częstotliwości występowania danego wyniku powstała rozpiska systemowa (o tym później)
Oto % wystepowania któregokolwiek z 4 rezulatów w zależności od przedziału kursowego:
*1.2 - 1.4 55.47%
1.4 - 1.5 58%
1.5 - 1.6 48.23%
1.6 - 1.7 54.69%
1.7 - 1.8 47.37%
1.8 - 1.9 47.95%*
Ze stasystyk wynika iż w badanych przedziałach interesujący nas wynik pojawia się co drugi mecz. Gdyby do tego odseparowac ligi overowe wynik byłby znacznie lepszy...
W oparciu o staty czestotliwości wystepowania danego wyniku powstała taka oto rozpiska dla kazdego spotkania:
progresja I
0:0 + 1:0
0:0 + 2:0
progresja II
1:0 + 0:0
1:0 + 2:1
Wszystkim zainteresowanym radze popróbowanie gry albo na sucho albo za drobne. Ja od dziś rozpoczynam progresje których będę prowadził kilkanaście jednocześnie. Z tego względu nie będzie możliwości prowadzenia zapisków online. Aczkolwiek jesli ktoś ma ochotę przeprowadzenia symulacji publicznej w opraciu o kurs 1.2 - 1.7 (gdyż te przyjąłem jako bezpieczne i nadające się) to zapraszam i udostepniam miejsce pod tematem...
 
M 0

mkorfel

Użytkownik
Progresja 0:0 + 1:0 i 0:0 + 2:0 wymaga aby postawic 2 jednostki na 0:0 i po jednej na pozostałe wyniki. Analogicznie w progresji w ktorej dominuje wynik 1:0 Teraz wyobraz sobie ze masz 6 poziom wg mojego aktualnego stawkowania (0,5 , 1 , 2 ,3, 4.5) i stawiasz 6.5

A zatem jedziesz 2* 6.5 na 0:0 i 6.5 na 1:0 oraz 6.5 na 2:0.
Stawiamy w meczu w ktorym Arsenal jest wyraznym faworytem i kurs na 0:0 wynosi 19.5 a kurs na 1:0 wynosi 7.8
Zalozmy 2 scenariusze. W pierwszym pada wynik 0:0 co daje 126.75 euro * 2 wyniki czyli 253.5 euro. Koszt wszystkich zakladów w obrebie tej progresji to 70 euro. Zysk netto zatem to 183.5 euro
Teraz zakladamy ze padlo 1:0. Wynik ten dal zysk brutto 50.7
Zatem czlon 0:0 + 1:0 zostal zakonczony. Z zyskiiem 15,7 euro....zysk ten mozna poswiecic na &quot;ubezpieczenie&quot; swojej progresji.
Poniewaz człon 0:0 + 1:0 został ukonczony zaczynasz go od 1 poziomu. Czlon 0:0 + 2:0 teoretycznie powinien przechodzic na 7 poziom co byloby niewskazane. Kosztowal Cie on 2* 17.5 euro ale mozesz go skonczyc...poswiecajac 15.7 euro swojego zarobku i dodatkowo 20 euro. Dlaczego konczyc bez zysku i dodatkowo ze strata ? Ano dlatego ze Cie stac gdyz 1:0 zarobilo na siebie w progresji II o ktorej za chwile...


Teraz zajmijmy sie progresja II bo ona tez bylaby grana w meczu Arsenalu. Zalozmy ze ona rowniez ma swoje 2 czlony na 6 poziomie.
1:0 + 0:0
1:0 + 2:1
Kazdy wynik na obecna chwile kosztowal nas 17.5 euro, cala progresja II 70 euro.
Wynik 0:0 przynosi 126.75 euro zysku. Odejmujac od tego koszt calej progresji II i tak jestes zarobiony 56,75 euro.
Wynik 1:0 rowniez daje profit. Bowiem zarabiasz 50,7 * dwa wyniki co daje 101,4 euro. Odejmujac koszt progresji II czyli 70 euro zostaje w kieszeni 301.4o euro. Z tej puli odliczamy sobie 20 euro ktore poszly na zakonczenie progresji I. Zatem przy wyniki 1:0 otrzymujemy netto zysk w wysokosci 11.4 euro. Zysk porownywalny z progresja remisowa przy identycznym stawkowaniu a stwarza duzo wiecej mozliwosci...mozna dowolnie zonglowac poziomami kosztem wypracowanych zyskow....
 
M 0

mkorfel

Użytkownik
Dołożyłeś do pieca tym BAH ???? Oczywiscie ze u tego typu śmiesznych buków masz śmieszne kursy na dokladny wynik. I rzecz jasna nie gra sie u nich takich rzeczy.
Co do symulacji to wobec pojawiających się potrzeb przymierzam się w najbliższy weekend. Zajrzyj na progresja-****.pl jesli jestes ciekaw w weekend a ja przygotuje symulację opartą o mecze piątkowo - niedzielne. Przy kursach będą podawane nazwy buków u których zostały zagrane...
 
Do góry Bottom