>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja & Sure Bets? - moj własny system:)

rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Witam wrzuce tutaj taki tam sobie system moze komus sie spodoba ???? oczywiscie moglem grac wiekszymi stawkami wiecej bym wyszedł na plus ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
A co mają z tym wspólnego surebety?
Poza tym niezbyt dobrze oceniam ten system - łatwiej jest zbankrutować grając nim, niż podwoić posiadane środki.
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Hmm tylko przy kolejnych losowaniach bez szóstki kursy na 1 i 0 napewno coraz bardziej spadają... jest możliwość że nie wyjdzie się na plus :&gt;?
 
rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
to wtedy nie podwajam stawki tylko np. potrajam... ale zadko sie spotyka przez ostatnie miesiace najwiecej nie padło 3 razy szóstka a wtedy kurs jest około 2.30 wiec nie jest źle:p
 
G 46

ghs

Użytkownik
Szansa, że nie padnie szóstka, to trochę powyżej 50%. Szansa na to, że nie wpadnie szóstka przez 5 razy to ponad 3% - raz na 30 progresji. Jak już Ci się to przytrafi to będziesz musiał na 6 raz wydać niemal 10.000 zł. Masz tyle?
Nawet jeśli masz taki kapitał, to zakładając, że Twój zysk z jednej progresji to 200 zł (bardzo optymistycznie), to w tych 30 progresjach wygrasz 6 tys. zł. A na tej czarnej serii tracisz 10.000 zł. Opłaca się?
To bardzo przybliżone obliczenia; gdybyś podał dokładniejsze dane i kapitał, to można by to dokładnie policzyć.
 
rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
Najwieksza kumulacja była w polsce 6 krotna: ja zaczynam ta progresje zawsze jak nie padnie raz albo 2 pod rząd czyli zostaje mi okolo 4 etapów maksymalnych chodz bardzo malo prawdopodobne zeby tak było :p wiec po 4 etapach nie było by chyba az 10 tys. jak mowisz:p

Wydaje mi się ze to jest wieksze prawdopodobienstwo trafienia i zarobku niz po 5 meczy na kuponie:p
 
rafalp92 0

rafalp92

Użytkownik
HAHA wychodzi nowa gra w Lotto Keno sie nazywa... polegać bedzie na tym, że idziesz do budki z lotto albo czegos tam innego... i co 5 minut bedzie losowanie a wyniki na jakis ekranach xD cos w stylu multi lotka tylko nie raz dziennie ale co 5 minut xDDD
fajną można sobie zrobic progresje... pare progresji na dzien by ci wchodzilo ???? np. puszczasz za 2zł na jedną liczbe jak siadzie grasz dalej jak nie potrajasz stawke i tak co 5minut hahahah xDDDDD
 
G 46

ghs

Użytkownik
Robinmaster, święta racja. Bardzo chętnie umożliwiłbym takiemu chętnemu grę u mnie - losowanie byłoby ile by tylko chciał razy, a ja bym wypłacał wygrane.
 
Do góry Bottom