>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja SGL [Opinie]

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czemu nie.
Spodobal mi sie ten system tak na goraco.
A jak bedzie pozniej zalezy oczywiscie od jego skutecznoci :mrgreen: :mrgreen:

Mam pytanie odnosnie stawek jakie bedziesz dawal(a) na kolejnych progach(poziomach) progresji.Jaka nastepna stawka?

Drugie pytanie to czy kursy musza sie miescic w przedziale 2 - 2.25 ? Czy mozna postawic kurs ktory jest &quot;troche za gorna granica albo za dolna naprzyklad 1.95 badz 2.30 stawiajac oczywiscie na gospodarza :mrgreen: :mrgreen:

Mysle tak sobie ze spore szanse ten system ma i ole oczywiscie bedziemy dobierac odpowiednie mecze i o ile nie bedziemy mieli pecha w sensie doboru stawki.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie stawek jakie bedziesz dawal(a) na kolejnych progach(poziomach) progresji.Jaka nastepna stawka?
Dawał :wink:

Stawki powinny zależeć od budżetu, bądź też od tego ile się chce wygrać na jednej progresji. Na teście stawki wyglądają następująco:
1 - 10 zł
2 - 20 zł
3 - 40 zł
4 - 80 zł
5 - 160 zł

Z tego co wiem (obserwowałem test osoby, która stworzyła system) najdłuższa seria bez wygrania to 4 poziom - za 5 już weszło ;) Takich spotkań można tygodniowo znaleźć ok. 20 w trakcie sezony, a obecnie, czyli w przerwie między sezonami ok. 8-10 (liga rosyjska, białoruska itp.)

Z tego co pamiętam kursy nie mogą być niższe niż 1.50 (bez zysku), a kurs 2.00 jest po to, aby wygrać wysokość pierwszego poziomu (u mnie 10 zł), a granicy normalnej nie ma, lecz ja ją zastosowałem dla doboru spotkań.

Gra jak w progresji:
- porażka - stawka x2
- wygrana - powrót do 1 poziomu
 
W 0

wimar

Użytkownik
Zaiste jest to megasystem który doprowadzi buków do ruiny ???? . Skończyć 4 progresje obstawiając 10 meczy by wygrać 10zł...
 
picia 13

picia

Użytkownik
No proszę, jakiś nowy użytkownik...

Czy ja gdzieś pisałem, że jest to jakiś megasystem :?:
Nie, to jest jeden ze sposobów gry, więc jeżeli Tobie nie odpowiada to nie znaczy, że innym też...

I coś Ci nie odpowiada :?: Ważny jest zysk - jak ktoś ma kasy na stawkę początkową 100 zł to niech tak gra - wtedy i zyski będą większe...
 
profit 0

profit

Użytkownik
Przy graniu progresja kursy jakie chcemy grac zeby systematycznie udawalo sie osiagnac jakis zysk nie powinien byc mniejszy niz 1.8 , 2. A propo progresji na 1 tercje moze byc to bardzo ciekawe rozwiazanie.
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
stawiasz na faworyta gdzie normalnie kurs oscyluje miedzy 1,40,1-70 a na 1t waha się miedzy 2,0-2,6 nie sprawdzalem tego typu progresji ale musze powiedziec ze stawialem juz kilka razy na 1t i zawsze faworyt wygrywal
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Może sposób i ciekawy ale jak widać początek niezbyt udany. Nie wydaje mi się też, że jeżeli na daną drużynę, do tego gospodarza jest kurs 2.00-2.2 to ta drużyna jest faworytem, ale to takie moje skromne zdanie ????
 
picia 13

picia

Użytkownik
Ucubucu to Ty czytaj ze zrozumieniem :zoltakartka:
SirMavi wypowiadał się odnoście SGL.
Proszę dalej o komentarze co do SGL.
 
Do góry Bottom