>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja SGL [Opinie]

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czemu nie.
Spodobal mi sie ten system tak na goraco.
A jak bedzie pozniej zalezy oczywiscie od jego skutecznoci :mrgreen: :mrgreen:

Mam pytanie odnosnie stawek jakie bedziesz dawal(a) na kolejnych progach(poziomach) progresji.Jaka nastepna stawka?

Drugie pytanie to czy kursy musza sie miescic w przedziale 2 - 2.25 ? Czy mozna postawic kurs ktory jest &quot;troche za gorna granica albo za dolna naprzyklad 1.95 badz 2.30 stawiajac oczywiscie na gospodarza :mrgreen: :mrgreen:

Mysle tak sobie ze spore szanse ten system ma i ole oczywiscie bedziemy dobierac odpowiednie mecze i o ile nie bedziemy mieli pecha w sensie doboru stawki.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie stawek jakie bedziesz dawal(a) na kolejnych progach(poziomach) progresji.Jaka nastepna stawka?
Dawał :wink:

Stawki powinny zależeć od budżetu, bądź też od tego ile się chce wygrać na jednej progresji. Na teście stawki wyglądają następująco:
1 - 10 zł
2 - 20 zł
3 - 40 zł
4 - 80 zł
5 - 160 zł

Z tego co wiem (obserwowałem test osoby, która stworzyła system) najdłuższa seria bez wygrania to 4 poziom - za 5 już weszło ;) Takich spotkań można tygodniowo znaleźć ok. 20 w trakcie sezony, a obecnie, czyli w przerwie między sezonami ok. 8-10 (liga rosyjska, białoruska itp.)

Z tego co pamiętam kursy nie mogą być niższe niż 1.50 (bez zysku), a kurs 2.00 jest po to, aby wygrać wysokość pierwszego poziomu (u mnie 10 zł), a granicy normalnej nie ma, lecz ja ją zastosowałem dla doboru spotkań.

Gra jak w progresji:
- porażka - stawka x2
- wygrana - powrót do 1 poziomu
 
W 0

wimar

Użytkownik
Zaiste jest to megasystem który doprowadzi buków do ruiny ???? . Skończyć 4 progresje obstawiając 10 meczy by wygrać 10zł...
 
picia 13

picia

Użytkownik
No proszę, jakiś nowy użytkownik...

Czy ja gdzieś pisałem, że jest to jakiś megasystem :?:
Nie, to jest jeden ze sposobów gry, więc jeżeli Tobie nie odpowiada to nie znaczy, że innym też...

I coś Ci nie odpowiada :?: Ważny jest zysk - jak ktoś ma kasy na stawkę początkową 100 zł to niech tak gra - wtedy i zyski będą większe...
 
profit 0

profit

Użytkownik
Przy graniu progresja kursy jakie chcemy grac zeby systematycznie udawalo sie osiagnac jakis zysk nie powinien byc mniejszy niz 1.8 , 2. A propo progresji na 1 tercje moze byc to bardzo ciekawe rozwiazanie.
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
stawiasz na faworyta gdzie normalnie kurs oscyluje miedzy 1,40,1-70 a na 1t waha się miedzy 2,0-2,6 nie sprawdzalem tego typu progresji ale musze powiedziec ze stawialem juz kilka razy na 1t i zawsze faworyt wygrywal
 
S 0

sirmavi

Użytkownik
Może sposób i ciekawy ale jak widać początek niezbyt udany. Nie wydaje mi się też, że jeżeli na daną drużynę, do tego gospodarza jest kurs 2.00-2.2 to ta drużyna jest faworytem, ale to takie moje skromne zdanie ????
 
picia 13

picia

Użytkownik
Ucubucu to Ty czytaj ze zrozumieniem :zoltakartka:
SirMavi wypowiadał się odnoście SGL.
Proszę dalej o komentarze co do SGL.
 
Do góry Bottom