>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja remisowa .

1 0

1906tomek

Użytkownik
Witam! Planuje zagrać progresją remisową 2 drużynami z polskiej ekstraklasy ale mam problem z wytypowaniem drugiej drużyny. Pierwszą jest Jagiellonia . Proszę o pomoc i wytłumaczenie właśnie dlatego ta drużyna.
 
1 0

1906tomek

Użytkownik
?
No nie wiem bardziej myślałem nad koroną . Wisły ma okrojony skład ale jednak to
najlepsza drużyna XXI wieku w polsce. Jak im się chce mogą wygrać z każdym a słyszałem jeszcze o 3 transferach.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Na Smudowe obietnice bym patrzał lekko przez palce. W wielu meczach tego sezonu remis będzie postrzegany jako sukces drużyny. A mówię to, jako wieloletni fan Białej Gwiazdy.
 
brykenjr 3

brykenjr

Użytkownik
Ja również mam zamiar grac progresje na remisy którejś z drużyn i najbardziej zastanawiam sie nad Wisełką ????
W zeszłym sezonie grałem ogolnie na lige polska, niestety kilkanascie spotkan bez remisu i koniec kasy :/ teraz wybiore 1-2 kluby i jazda, Wisła to chyba najlepszy wybor
 
N 1

nels0n

Użytkownik
W zeszłym sezonie grałem ogolnie na lige polska, niestety kilkanascie spotkan bez remisu i koniec kasy
Kilkanaście? Żadna drużyna u nas nie miała chyba takiego pasma meczy bez remisu (Legia 11, ale to wyjątek). Graj na jedną drużynę. Przerywaj progresję po określonym progu.
Ja dopiero to testuję. Startuję od 2zł i cisnę do 7mego progu. Obstawiam np Tereka Grozny. Raz zwrot na 2gim progu, raz na 1-ym. Zysk marny, ale do przodu.
Poza tym, czy jest sens obstawiać tak naszą &quot;ekstraklasę&quot;? Zimowa przerwa, meczy niewiele itd. Lepiej jakaś druga liga włoska. Tam remisów jest w pyte
 
L 14

lsz

Użytkownik
O ile dobrze pamiętam, to Górnik Zabrze miał długą serię bez remisu w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
N 1

nels0n

Użytkownik
Zwracam honor. Rzeczywiście Górnik miał długą serię.
Nie zmienia to jednak faktu, że na tym załóżmy 7-mym progu przerywa się progresję, żeby nie umoczyć więcej.
 
Do góry Bottom