>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja P/NP

K 107

krisu3

Użytkownik
8 progów to za mało. Co najciekawsze, nie wiem przy jak kosmicznej liczbie progów będzie można stwierdzić, że teraz się nie wtopi ;) Ale na pewno to nie jest 8. Bardziej kierowałbym się w stronę 12 (żeby nie było,przy tylu też można wtopić), tylko jak to finansowo wytrzymać. Symulowałem też ucinanie progresji po różnych liczbach przegranych progów i to też nie działa. Straty są zbyt duże.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Ja gram(sporadycznie) tak:
Wchodzę na live w przypadkowym momencie i jak widzę że dwie pierwsze kwarty miały taką samą wartość (np.obie parzyste) wtedy obstawiam 3cia na przełamanie i ew. 4ta. Stawke potrajam-pierwszy zakład za 10j drugi 30j.Kursy zawsze 1.90+. Jak widać progresja ma tu tylko 2 progi (b.rzadko trzy gdy mamy dogrywkę) więc czarna seria nam nie grozi. Oczywiście nie oznacza to, że jej nie będzie, a gdy się przydarzy jesteśmy w plecy &quot;tylko&quot; 40j co w kilku następnych spotkaniach spokojnie odrobimy.Zagrałem tak ok 50 spotkań i póki tylko raz przegrałem &quot;progresje&quot;.Zaletą jest oszczędność czasu potrzebnego na śledzenie dwóch pierwszych kwart, oraz zdecydowane mniejsze nakłady na progresję
Pzdr
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Ja gram(sporadycznie) tak:
Wchodzę na live w przypadkowym momencie i jak widzę że dwie pierwsze kwarty miały taką samą wartość (np.obie parzyste) wtedy obstawiam 3cia na przełamanie i ew. 4ta. Stawke potrajam-pierwszy zakład za 10j drugi 30j.Kursy zawsze 1.90+. Jak widać progresja ma tu tylko 2 progi (b.rzadko trzy gdy mamy dogrywkę) więc czarna seria nam nie grozi. Oczywiście nie oznacza to, że jej nie będzie, a gdy się przydarzy jesteśmy w plecy &quot;tylko&quot; 40j co w kilku następnych spotkaniach spokojnie odrobimy.Zagrałem tak ok 50 spotkań i póki tylko raz przegrałem &quot;progresje&quot;.Zaletą jest oszczędność czasu potrzebnego na śledzenie dwóch pierwszych kwart, oraz zdecydowane mniejsze nakłady na progresję
Pzdr
Gram właśnie od jakiegoś czasu takim sposobem i ostatnio ładnie na tym zarobiłem ????
 
K 0

klorel

Użytkownik
@Krisu3 ma rację.
Generalnie testowałem ten pomysł i początki były dość obiecujące. Jednak sam stres dla 10 zł powiedźmy, przy 7-8 progu gdy gra się za dużo większe stawki jest dość dziwnym uczuciem. Próbowałem zarówno poczekać na kolejny mecz jednej z dwóch drużyn lub też znalazłem taką, gdzie wynik pierwszych czterech kwart był parzysty/nieparzysty. No i kolejne cztery okazały się wtopą ;]
Także trafienie 8 takich samych wyników pod rząd jest...możliwe ;]
Skłaniałbym się raczej na wyszukiwaniu drużyn, które zaliczyły ów 8 kwart parzystych/nieparzystych. Wtedy należałoby zagrać kolejne cztery razy. Pytanie tylko czy trzeba przeglądać drużyny ręcznie czy są jakieś stronki które takie serie wyłapują?
Ktoś się orientuje?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Fajnie, że idzie.
Niestety widzę pewien mankament w takiej grze - wybitna losowość zdarzeń obciążona wysoką marżą. Drużyny nie grają by zdobyć parzystą ilość pkt czy nie, lecz o wygraną.
Nie zastanawiałeś się nad graniem zwycięzcy kwarty ze wskazaniem na underdoga? Zauważ, że w większości meczów dochodzi do wygrania pewnej kwarty przez drużynę niefaworyzowaną, a uzyskany kurs jest dużo atrakcyjniejszy.
 
K 0

klorel

Użytkownik
@Cock
Underdog - to drużyna niefaworyzowana jak mniemam? Nie znam tego określenia ????
Tak, tylko jak to rozpisać? Na ile kolejek? Jakie są kursy? Próbowałeś grać w ten sposób?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Underdog to nie faworyt. Nie próbowałem. Wydaje mi się, że widziałem ofertę live na koszykówkę &quot;wygra 1/2/3/4 kwartę&quot;. Chętnie to sprawdzę, może nawet tak zagram. Zobaczę jak kształtuje się kurs, ale z góry zakładam, że będzie wyższy niż 2,00 i wtedy ruszę . ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mam pierwszy wynik obserwacji, w dodatku bardzo interesujący jeśli chodzi o skrajności...
Faworytem spotkania był Seoul Thunders 1,66 vs 2,10
Underdog wygrał już pierwszą kwartę, ale mimo znaczącej przewagi po 10 minutach gry nadal w ofercie live pozostał underdogiem. Przewaga niefaworyzowanej drużyny z każdą kwartą rosła, a ta wbrew wszystkiemu u-dogiem została... Poza tym zaobserwowałem wzrost kursu na kolejną kwartę.
Bardzo ciekawi mnie sytuacja odwrotna, kiedy to faworyt będzie kolejne kwarty wygrywać.
 
badsantaclaus 2,3K

badsantaclaus

Użytkownik
Mam pierwszy wynik obserwacji, w dodatku bardzo interesujący jeśli chodzi o skrajności...

Faworytem spotkania był Seoul Thunders 1,66 vs 2,10

Underdog wygrał już pierwszą kwartę, ale mimo znaczącej przewagi po 10 minutach gry nadal w ofercie live pozostał underdogiem. Przewaga niefaworyzowanej drużyny z każdą kwartą rosła, a ta wbrew wszystkiemu u-dogiem została... Poza tym zaobserwowałem wzrost kursu na kolejną kwartę.

Bardzo ciekawi mnie sytuacja odwrotna, kiedy to faworyt będzie kolejne kwarty wygrywać.


Akurat kiepski mecz dales jako przyklad.
Bardzo mocno &quot;siedze&quot; w koreanskim koszu i tak naprawde niewiem skad byly kursy na ten mecz.
Ja mialem pograne +3,5 na gospodarzy i czysty win.

Kursy dobrane niewiem na czym ? kontuzji brak, a roznica w tabeli miedzy dwoma zespolami to tylko 2 miejsca. poza tym seul na wyjazdach slabo.

Twoj pomysl bardzo ciekawy jednak branie na przyklad tego meczu jest moim zdaniem nie trafione. POZDRAWIAM
 
cock 756

cock

Użytkownik
Akurat kiepski mecz dales jako przyklad.
Świetny. ;) Interesowała mnie kwarta, którą miał wygrać słabeusz wg buka. Wpadło 4/4, choć i tak kolejnych bym nie grał. ;)
Santa, jak siedzisz w koszu, czy zauważyłeś kursy powyżej 3,00 na wygranie jednej z kwart, czy oscylują w granicach 2,10 - 2,60?
 
K 0

klorel

Użytkownik
Napiszę moje przemyślenia po kilku dniach.
Ostatnio wpłaciłem 100 zł. Spokojnie ugrałem z tego lekko ponad stówę przy stawkowaniu 10 - 40 zł, ale jednego dnia nie zamknąłem progresji i przegrałem 50 zł. Następnego dnia odegrałem to, co przegrałem. Jednak znów trafiły mi się 2 przegrane progresje pod rząd.
Lekko się zirytowałem i wypłaciłem wszystko co miałem. Łącznie 130 zł.
Wczoraj postanowiłem znów spróbować szczęścia i zacząłem grać 30-90. Łącznie jestem na plusie +330 zł.
Zagrałem dosłownie kilkanaście meczy jednak nie trafiłem 3 progresji, w tym dwie pod rząd. Wracam do stawkowania 10-30, całą resztę wypłaciłem. Dam znać za kilka dni jak rezultat ;) Komentarze mile widziane.
O dziwo wszystkie trzy progresje przegrane...były parzyste.
 
M 0

marcin1982k

Użytkownik
Witam,
ja gram na wyniki p/np w siatkówce ???? oczywiście obstawiam np i staram się grać krótko w ciągu dnia, tak żeby zawsze wyjść na plus, mój rekord to 27 dni na plusie wyciągnałem 2700PLN niestety później przyszły 2 dni i straciłem 600pln, a zaczynałem z 100pln. Teraz staram się ugrać 200pln dziennie i przerywam grę, ale nie zawsze wychodzi i trzeba się nasiedzieć ;) jeśli ktoś z Wam gra tak samo jak ja niech napisze jestem ciekaw czy ktoś wpadł na ten sam pomysł co ja ;)
Pozdrawiam i powodzenia
Marcin
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do góry Bottom