>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja NHL

trutana 211

trutana

Użytkownik
narescie na tym forum jest konkret gosciu który ma dowody ze wygrywa BRAVO - powiedz mi tylko jaką miałeś najdłuższą serie porażek jak wiesz progresja ma to do siebie ze im dalej tym gramy za wiecej a to krok do bankructwa , drugie pytanie jesli masz załóżmy 3 drużyny które są bliskie badz równe kursu 2 to czym kierujesz sie wybierajac daną drużynę
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Napisałem w pierwszym poscie.
Ilość wygranych pod rząd - 6
Ilość przegranych pod rząd - 4.
Gram od 3 miesięcy. W NHL mecze są każdego dnia, wiec postawiłem już ok 90 zakładów.
drugie pytanie jesli masz załóżmy 3 drużyny które są bliskie badz równe kursu 2 to czym kierujesz sie wybierajac daną drużynę
Może to śmieszne, ale wybieram pierwszą z brzegu ???? a to dlatego, ze obiecałem sobie, ze juz nie będę patrzył na żadne statystyki.
 
P 0

poli_x

Użytkownik
Gratuluje,sproboje ???? to prawda,pierwsza nie &quot;goloslowna osoba&quot; ma to sens,jestem ciekaw nowego typu x2,pochwal sie jaki wynik
 
P 0

poli_x

Użytkownik
Tak przeanalizowałem Twojego screna i według niego obstawiasz gospodarzy prakatycznie ponad połowa Twoich kursów to jedynki,czasem obstawiasz 2-kę
więc nie wiem czym bardziej się sugerujesz tą najbliższą 2.0 czy jak....
jednak zwracam honor,to buk tak dziwnie wystawia kupon,między drużynami jest &quot;u&quot; czyli że drużyna 1 gra u drugiej...głupie no ale co buk to inaczej ????
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Gram tylko i wyłącznie wyjazdy.

Kaczki przegrały. Na dzis daję Diabły z New Jersey.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

poli_x

Użytkownik
A czemu nie zagrasz czegos z dzisiaj jeszcze z kursem bliskim 2.0?ewentualnie czemu nie grasz gospodarzy z kursem bliskim 2.0 tez czesto sie trafiaja...
Kaczki tez graja znow i maja nizszy kurs 2.10,podczas gdy diably maja 2.15
 
M 0

milosz01

Użytkownik
Pewnie dlatego, że rano to diabły stały niżej niż kaczki. Sam sprawdzałem.
A pomysłodawca &quot;systemu&quot; bierze &quot;pierwsze z brzegu&quot; :]
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
ja bym puscił dallas zwyciestwo z vancuver ci pierwsi maja 3 porazki z rzedu czas na przełamanie vancover nie gra praktycznie o nic majac chyba z 15 pkt przewagi na drugim z tabeli rywalem
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
ja bym puscił dallas zwyciestwo z vancuver ci pierwsi maja 3 porazki z rzedu czas na przełamanie vancover nie gra praktycznie o nic majac chyba z 15 pkt przewagi na drugim z tabeli rywalem
Tak grałem kilka lat i dlatego juz nie patrze na żadne statystyki ????
Diabły do przodu a na dzisiaj dałem Washington..
PS. Kursy sie zmieniają. Gram to co w danej chwili najbardziej mi odpowiada.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kurdzio 0

kurdzio

Użytkownik
Diabły do przodu a na dzisiaj dałem Washington..
Może będziesz zamieszczał swoje typy w tym lub oddzielnym temacie? Wiadomo, że nie zawsze jest czas usiąść przed kompem, ale w miarę możliwości jakbyś dał radę będę wdzięczny, za pewne nie tylko ja.
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Washington na ✅
Dzisiaj nie ma zbyt dużej oferty, więc dałem na Florida Panters ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 0

szulmar

Użytkownik
ja postawilem Twoim systemem w sobote na Anaheim Ducks w niedziele na Washington Capital i nie weszlo dzis postawilem na Chicago Blackhawks i zobaczymy
btw bbiskup1 u jakiego buka obstawiasz?
Pozdro
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Obstawiam na BWIN - pisałem wcześniej.
Kaczki w sobotę przegrały ale Washington wczoraj wygrał, wiec nie wiem czemu piszesz, ze nie weszło?
 
Do góry Bottom