>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja na zdobycie bramki w meczu.

stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Witam, zainspirowany tematem kolegi Bary353 postanowiłem utworzyć własny temat, w którym będę opisywał granie progresją na zdobycie bramki w meczu w danym przedziale czasowym ( metoda odwrotna do gry w/w kolegi ). Typy będą podawane przeważnie z Betclicka i Bet365, o czym będę informował przy podawaniu typów. Sposób gry polega na tym, iż obstawiamy, że w danym meczu padnie bramka np. od rozpoczęcia do 10 min. Będę grał do tego czasu, aż bramka padnie, po czym kończę obstawianie danego meczu. Kursy na te zdarzenia się zmianiają ( zwykle spadają z upływem czasu meczu ), więc nie będę podawał generalnego stawkowania ( zmienia się ona stopniowo, np 10 , 10, 15 , 20.... ). Obstawiam mecze live, więc będę podawał typ i na końcu po meczu napisze dokładnie ile kasy dałem na każdy próg oraz wygrana lub przegrana. Moim celem jest podwojenie początkowego kapitału, który wynosi 300j.Jestem od niedawna na forum, więc jeśli był juz podobny temat to można usunąć. Powodzenia ????
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Typ 1.
Piłka nożna - Norwegia Tippeligaen

Rosenborg - Valerenga
I próg - Padnie bramka między rozpoczęciem a 10 min.
Stawka: 10j, Kurs.4.25
Wygrana: 42.5 j
Zysk:32.5j
Budżet: 332.5j.
Bramka padła juz w 2 minucie meczu ( 1- 0 ) ????
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Typ 2.
Piłka nożna - Niemcy Bundesliga 2 - 31. kolejka

Duisburg - Hertha Berlin
I próg- Padnie bramka między rozpoczęciem a 10 min
Stawka: 10j, Kurs:4.75
II próg- Padnie bramka między 11 a 20 min.
Stawka:10j, kurs:4.5
III próg- Padnie bramka między 21 a 30 min.
Stawka: 15j, kurs.3.8
Wygrana: 57j
Zysk:22j
Budżet : 354.5j
Bramka padła w 27 minucie ( 0-1 ) :grin:
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Jestem zwolennikiem tej metody obstawiania gdyż ona polega na wytypowaniu meczu gdzie będzie over 0,5 gola, ale tutaj mamy lepsze kursy na to ????

Poobserwuje temat i sam może zacznę tak grać.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
gorzej jak trafi ci sie jakis remis 0-0 to bedziesz plakal dopiero :razz::razz:
Ryzyko jest zawsze, ale grając przemyślane typy może coś z tego wyjść. Zastanawiam się nad zagraniem przed meczem na dokładny wynik 0-0 , co by zniwelować ewentualne straty.
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
Na takie 0:0 to trzeba nieźle to wszystko obliczyć, ale wydaje mi się że nie da rady u buka zagrać ze 100% zabezpieczeniem.
Już lepiej chyba nad stawkowaniem pomyśleć takim że w razie jednego meczu 0:0 starczy na drugi jeszcze.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Typ 3.
Piłka nożna- Węgry 1 liga-25 kolejka.
Haladas-Ujpest
I próg-Padnie bramka między rozpoczeciem a 10 min
Stawka:10j, kurs:4.25
II próg- Padnie bramka między 11min a 20 min.
Stawka:10j,kurs:3.5
III próg- Padnie bramka między 21min a 30min.
Stawka:10j,kurs:3.3
IV próg-Padnie bramka między 31min a 40 min.
Stawka:15j,kurs:3.3
V próg- Padnie bramka między 41min a 50min.
Stawka:25j, Kurs:3.2
Wygrana:80j
Zysk:10j
Budżet:364.5j
Bramka padła w 44min ( 0-1 )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
5 typ.
Piłka nożna- Węgry 1 liga-25 kolejka.
Paks-Videoton
I próg- czy padnie bramka pomiędzy rozpoczęciem a 10 min.
Stawka:10j, kurs: 4.5
wygrana:45j
zysk:35j
budżet:399.5j
Bramka padła w 6 minucie ( 1-0 )
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Można grać np. tylko 1 połowę, albo drugą samą bo cały mecz jeżeli długo bramka nie pada to już troche problem. Dodatkowo polecał bym mecze typu holenderska liga juniorska i tego typu ligi/mecze w których pada dużo bramek i stosunkowo wcześnie.
edit: tak przeleciałem ofertę bet365 i widzę,że jest mało meczów w których powyższa opcja jest dostępna a to dość mocno komplikuje dobór odpowiednich zdarzeń do powyższego systemu.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Ryzko wystąpienia 0-0 jest zawsze, ale tak jak Aerts pisze , dobór odpowiednich meczy zmniejsza ryzyko , że bramka nie padnie. Betclick ani Bet365 chyba nie oferują tego typu zakładów. Muszę przejrzeć ofertę innych buków.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
W betclicku, ale w betclicku bardzo rzadko są ligi juniorskie , a na bet365 są, tylko nie można stawiać kiedy padnie bramka.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Z powodu braku czasu ,nie przeglądałem innych ofert. Na dzisiaj gram 2 mecze.
6 typ. Karlsruher SC - Fortuna Düsseldorf ✅
Bramka w 28 min ( 1-0 )
wygrana: 52.5j
zysk:17,5j
7 typ. Werder - Wolfsburg✅
Bramka w 22 min
wygrana:54j
zysk: 19 j
Budżet:436j
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Sorry, że nie pisze całych analiz z progami, ale ostatnio mam mniej czasu. Po weekendzie mam nadzieje bedę mógł dokładniej opisywać moją grę.
8 typ. Leeds - Burnley✅
bramka padła w 33 minucie ( 1-0 )
wygrana:68j,
zysk: 13j
9 typ. WBA- Aston Villa✅
bramka padła juz w 4 min ( 0-1 ) ????
wygrana:45j,
zysk:35j
Budżet:484j
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Typ 10.
Heerenveen - Ajax Amsterdam✅
wygrana:31j
zysk:11j
Budżet:495j.
Bramka padła w 19 min( 1-0 )
 
Do góry Bottom