>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na zakłady losowe

capone 0

capone

Użytkownik
Najgorsza rzecz jaka może istnieć to właśnie progresja na
zdarzenia losowe , zawsze kończy sie tak samo sromotna porazka
ktorej szczerze radze unikac.

Inwestycja w zdarzenia losowe jest sensowna tylko wtedy jezeli
sie opracuje system ktory w 90 procentach bedzie przynosil zyski.
Swego czasu udalo mi sie taki system znalezc ale niestety bardzo
szybko zostal wycofany z oferty naziemnej ,
ale przynajmniej na pamiatke zagoscilo sie kilka
razy na drugiej stronie ulotki ;)

 
E 0

eliot

Użytkownik
Widze Capone ladnie rozpracowałeś buki Gratki :] Szkoda ze zauwazyli ze cos jest nie tak :p Mysle ze to dobry moment by zaczac grac progresja na Twój Szczesliwy Numerek ze wypadnie liczba Parzysta i cos do tego dorzucic ;)
 
E 0

eliot

Użytkownik
Miałem racje ze dobry moment, dzisiaj padła liczba 14 wiec Parzysta :] szkoda ze niemiałem czasu dzisiaj postawic, bo zamierzałem postawic 50 zł
 
W 0

weektorm

Użytkownik
Zacząłem kiedyś grać progresją na to że wypadnie dana liczba w Multilotku. Kurs po odjęciu podatku był 2,88zł. Szybko jednak dokonano zmian w ofercie i już niestety nie można grać jednej liczby (trzeba zagrać minimum 2) ???? szkoda
 
polewka 0

polewka

Użytkownik
ja zastanawiam się właśnie nad progresją na to czy padnie 6 kurs ok. 2 zł i stawka x 3 na każdym poziomie. Z tego co zaobserwowałem to najwięcej przez 6 losowanie nie padła wtedy co było 20 mln do wygrania. W związku z tym mam pytanie czy ktoś to gra ? czy 7 poziomów by wystarczyło ?
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja uwazam dobre zaklady na kulki w milenium.
jesli obstawimy jakas liczbe w multi lotku(20 z 80) to kurs na tak jest 3.2 , a uwazam ze tutaj nie bedziemy musieli jakos bardzo dlugo czekac bo procentowo jest nawet niemala szansa na trafienie .
 
S 0

sot

Użytkownik
Najgorsza rzecz jaka może istnieć to właśnie progresja na
zdarzenia losowe , zawsze kończy sie tak samo sromotna porazka
ktorej szczerze radze unikac.

Inwestycja w zdarzenia losowe jest sensowna tylko wtedy jezeli
sie opracuje system ktory w 90 procentach bedzie przynosil zyski.
Swego czasu udalo mi sie taki system znalezc ale niestety bardzo
szybko zostal wycofany z oferty naziemnej ,
ale przynajmniej na pamiatke zagoscilo sie kilka
razy na drugiej stronie ulotki ;)

ludzie czyli jest nadzieja iż progresja na zdarzenia losowe ma sens ???
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Dla mnie ma sens w przedziałach, jeśli chodzi o szczesliwy numerek...
Na to, ze wypadnie liczba w przedziale od 1-6 lub inne, ale ja sobie wybralem pierwszy przedzial i tak gram...
Do tego, jesli jest coś do obstawiania z koszykówki (choc susza teraz) to dodaje jedno spotkanie, zwykle NBA...

kurs na przedział w totomixie waha się od 4,50 do 5 coś...
mecz nba, zwykle od 1,65 do 2,20 jak dodaje do kuponu, kurs jest potężny wtedy, NBA dość dobrze typuje, więc nim się nie martwię... a przedział wpada zwykle max na 5 poziomie...
 
I 0

irbis22

Użytkownik
Ja gram progresja na multi lotka plus czy plus bedzie parzysty czy nieparzysty stawka razy 3 gwarantowany stały zysk ???? na razie jestem bez wiekszych sukcesów bo dopiero zacząłem.
 
Do góry Bottom