>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja na remis Chelsea

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
teraz koniec jak napisałem w pierwszym poście po remisie koniec progresji, fart weszło za 1 razem, teraz Chelsea zremisowała, zakończyła się długa passa bez remisów więc niema bardzo co liczyć że kolejne tez będzie remisować chociaż jak ładnie ktoś powiedział „ To są zdarzenia niezależne”

temat do zamknięcia
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Miał farta i tyle. Po co wogóle wdajęcie się w dyskusje na temat takiego systemu? Każdy kto ma duże doświadczenie z bukmacherką zna zapach progresji i wie czym grozi. Mnie dziwi że banda amatorów nie chce skorzystać z tego doświadczenia i na własnym portfelu musi się przekonać że tamci jednak mieli rację. A że jednemu na bardzo wielu się UDA to inny szczegół
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Miał farta i tyle. Po co wogóle wdajęcie się w dyskusje na temat takiego systemu? Każdy kto ma duże doświadczenie z bukmacherką zna zapach progresji i wie czym grozi. Mnie dziwi że banda amatorów nie chce skorzystać z tego doświadczenia i na własnym portfelu musi się przekonać że tamci jednak mieli rację. A że jednemu na bardzo wielu się UDA to inny szczegół
co z tego ze mial farta? A na czym miala by polegac progresja na remis CFC jak nie na farcie? Trafil i tyle jezeli w ogole to gral ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Miał farta i tyle. Po co wogóle wdajęcie się w dyskusje na temat takiego systemu? Każdy kto ma duże doświadczenie z bukmacherką zna zapach progresji i wie czym grozi. Mnie dziwi że banda amatorów nie chce skorzystać z tego doświadczenia i na własnym portfelu musi się przekonać że tamci jednak mieli rację. A że jednemu na bardzo wielu się UDA to inny szczegół
Taka ludzka natura ze sie wola na wlasnych bledach uczyc i tego sie nie zmieni. Jednej rzeczy w tym watku nie rozumiem, jest masa tematow o progresji i teraz kazdy kto bedzie gral na jakas druzyne bedzie zakladal temat? :?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
po długiej przerwie bez remisów w Lidze Angielskiej Chelsea rozsypała worek i ostatnio często remisuje ale każda passa kiedyś się kończy tak jak grała 15 meczy bez remisu tak też aby patrzeć jak sytuacja powróci do normy i Chelsea znów wróci na właściwy tor

___


tak z innej beczki, nie wiem czy za uwarzyliście że minęło 15 kolejek La Liga a Barcelona jeszcze nie przegrała :cool:, w ostatnim sezonie zdarzyło je się to 5 razy a w przed ostatnim aż 9, wiem że wtedy dysponowała innym składem, sztabem trenerskim itp. ale w rzeczywistości nie ma drużyny która jakiegoś meczu w lidze nie przegra, zresztą ostatni Barca wygrywa ale nie robi tego w jakimś niesamowitym stylu i myślę że drużyna złapała lekką zadyszką i ktoś może to wykorzystać, więc co myślicie o zastosowaniu progresji na przegraną blaugrany, kursy też będą w okolicy 4,5/6,0
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
eee, teoretycznie moze nie przegrac ani razu - teoretycznie i w rzeczywistosci
no niby tak ale trzeba wziąć pod uwagę że piłkarze to też ludzie, mają słabsze i lepsze dni, skoki i spadki formy, nieraz o wyniku meczy może zadecydować jeden błąd obrońcy czy bramkarza, a nieraz po prostu gra się nie klei i nikt na to nie wpłynie, sezon jest długi i wyczerpujący i każdemu może przydarzyć się wpadka
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Masz racje jednak ja na razie bym nie obstawial progresji na nich. U siebie maja mecze z Sevilla i Villareal i cos mi sie nie widzi porazka na camp nou tym bardziej ze jeszcze nawet tam nie zremisowali. Poczekalbym z ta progresja z 3-4 mecze i zaczal od jakiegos ciezkiego wyjazdu.
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Faktycznie jest to jakiś pomysł aczkolwiek na pewno ryzykowny...moim zdaniem jeśli obstawiać progresje na przegraną Barcelony to tylko i wyłącznie na wyjazdach. Dobrym rozwiązaniem było by też wstrzymanie się z tą progresją do czasu aż Barca zacznie rozgrywki w LM wtedy sam chyba zaryzykuje...zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
no faktycznie tak było w sezonie 2003/2004, wiedziałem że jakiś klub znajdziecie :razz: , ale nic to nie zmienia bo przypadek Arsenalu był wyjątkiem, poziom na jakim obecnie gra się w Premiere League czy Primera Division praktycznie wyklucza taką możliwość, zresztą porównując tamten sezon Arsenalu z obecnym Barcy można zauważyć że Hiszpanie mają o wiele trudniej, obecnie tak jak przed rokiem graja o pełna pule, więc albo złapie ich zmęczenie, albo dopadną ich kontuzje i w końcu przegrają ????
 
Do góry Bottom