>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na "nieparzystna sume pkt"

L 0

lukaas67

Użytkownik
Aby zwiększyć skuteczność, wybieramy, spotkania z zdecydowanym faworytem, gdzie kursy na wygrana jednego zespolu sa bardzo wysokie. Wybieramy takie spotkanie, w którym 1-2 set jest parzysty. Stawki ustalamy na poziomie kursu 2,0. Wtedy prawdopodobieństwo wygranej będzie spore.
Taka progresja będzie bezpieczniejsza i szybsza niz ta na remisy.
Trzeba mieć naprawdę pecha żeby nie trafić 10razy z rzedu.
A szybsza, bo codziennie po kilkanaście spotkań się odbywa i
w każdym spotkaniu można obstawić min. 3 razy.
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Jednak zabiorę się za test. Narazie będę grał na &quot;Sucho&quot;.
Zacznę od stawki 10j i z każdym następnym stopniem
progresji będę podwajać.
Kursy będą wynosić pomiędzy 2,00-3,00,
zatwierdzam w okolicy 10-15pkt.
każdy kurs powyżej 2,00.
Będę grac wszystkie mecze/sety,
bez żadnej segregacji, jak nie będzie szlo,
wtedy zacznę wybierać odpowiednie sety.
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Poziom 2:

Spotkanie:
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów
Set: 1
Typ: Nieparzysta
Stawka: 20j
Kurs: 2,60
Buk: Bwin
EKW: 52j
Wynik: 26-24 ⛔
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Poziom 3:

Spotkanie:
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów
Set: 2
Typ: Nieparzysta
Stawka: 40j
Kurs: 2,50
Buk: Bwin
EKW: 100j
Wynik: 21-25 ⛔
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Poziom 4:

Spotkanie:
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów
Set: 3
Typ: Nieparzysta
Stawka: 80j
Kurs: 3,00
Buk: Bwin
EKW: 240j
Wynik: 25-27 ⛔
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Poziom 5:

Spotkanie:
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów
Set: 4
Typ: Nieparzysta
Stawka: 160j
Kurs: 2,50
Buk: Bwin
EKW: 400j
Wynik: 25-19 ⛔
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Poziom 6:

Spotkanie:
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów
Set: 5
Typ: Nieparzysta
Stawka: 320j
Kurs: 2,65
Buk: Bwin
EKW: 848j
Wynik: 9-15 ⛔
 
R 0

ryba17_lb

Użytkownik
Chyba już powinieneś skończyć testować ten sposób gry. Sam widzisz jak to się może skończyć i to już pierwszego dnia.
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Chyba już powinieneś skończyć testować ten sposób gry. Sam widzisz jak to się może skończyć i to już pierwszego dnia.
Jeszcze sprawdzę czy do 8 poziomu coś trafię, jak nie to zaczynam bardziej dobierać drużyny/sety i wtedy zobaczymy jak będzie szło.
ZAK S.A. Kędzierzyn Koźle vs Asseco Resovia Rzeszów
u buka w tym spotkaniu byly kursy 1,85 na obie druzyny,
a wiec spotkanie bardzo wyrównane
zobaczymy jak pójdzie Polska vs Estonia, gdzie kurs wynosi 1do9
 
R 0

ryba17_lb

Użytkownik
Tylko zwróć uwagę na to, że jeżeli zaczniesz stawkować od 10zł to siódmy poziom wart jest aż 1270zł. Jesteś przygotowany na taki wydatek podczas rzeczywistego obstawiania?
Mając taki kapitał można spokojnie grać single/duble i mieć lepszy zysk zamiast bawić się w taką progresję. Jeżeli masz zamiar w rzeczywistości grać tym sposobem to lepiej przestań obstawiać, bo po co wyrzucać tyle pieniędzy w błoto? Mam nadzieję, że w końcu to zrozumiesz.
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
W sumie masz racje, ale progresja jest bezpieczniejsza, jeśli się niema gdzie &quot;wsadzić&quot; 2tyś ;D No i za bardzo nie zna na sporcie.
a stawki mozna dobierac np: tak: 2,4,8,16,32,64,128, wtedy 7 poziom jest wart ~256,
a 10 -2046zl, i 10 to powinien być max, bo trzeba specjalnie wybierać złe spotkania żeby 10razy nie trafic.
Jak widać 7 poziom wszedł.
Spróbuje wybierać lepsze spotkania.
Bo teraz wybieranie było, typu pierwsze lepsze.
I jak żadne spotkanie nie wejdzie do 6 poziomu,
to zostawię to w spokoju.
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Zmieniam stawki na rozsądniejsze.
I postaram się dobierać spotkania z kursami min. 1do5.

Poziom 1:


Spotkanie:
Estonia vs Polska
Set: 2
Typ: Nieparzysta
Stawka: 2j
Kurs: 2,15
Buk: Bwin
EKW: 4,30j
Wynik: 13-25 ⛔
 
R 0

ryba17_lb

Użytkownik
Jeszcze głupszy pomysł z tym stawkowaniem ponieważ zyski są dużo mniejsze. Możesz doprowadzić do sytuacji, że ryzykujesz powyżej 1tys dla zysku 20-30zł, głupota jakich mało. Prędzej czy później znudzi ci się gra dająca tak małe zyski.
Co do wcześniejszej gry, 7 poziom wszedł, ale trochę przesadziłeś z kursem. Śledziłem ten set i kursy były w granicach 1,95-2,1, swój typ także oddałeś po kursie 2,1. pod sam koniec spotkania edytowałeś na 2,3, może i taki był przy stanie 20-23 dla Polski, ale nie zwróciłem uwagi. Wcześniejsze niektóre typy też troszkę zawyżane.
Nie wiem tylko kogo ty chciałeś oszukać tą edycją? Siebie? Po co zawyżać w teście zyski? Wiem za to, że nikt o zdrowych zmysłach nie ryzykowałby 1270zł przy stanie 20-23, gdy prawdopodobieństwo wyniku nieparzystego jest małe. Rozumiem, grasz na sucho, ale jednak traktuj to też poważnie.
Wiesz dlaczego ci zwracam na to uwagę? Teraz jesteś trochę mądrzejszy, zmieniłeś stawkowanie, potem zmienisz coś jeszcze raz. Ale mądrzejszy będziesz gdy wszystko stracisz. Więc przemyśl to, bo jak zaczniesz poważnie obstawiać to odwrotu nie będzie.
Życzę powodzenia, jednak mam nadzieję, że szybko zrezygnujesz z takiego pomysłu gry.
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Ja, poprostu wybierałem stawki,
które były wystarczająco długo,
żebym mógł zatwierdzić, gdybym grał naprawdę.
Pokazałem jak w najlepszym wypadku można łapać kursy,
gdy się tylko poczeka. A ty pewnie sądzisz że ja edytując zawyżałem - ja tylko używałem strony jako notatnika ;D i wypisywałem aktualny najwyższy kurs.
Ja wiem swoje, ty wiesz swoje. Wiec nie będę dalej z tobą dyskutował
Ja spokojnie łapałem kurs 3,00 grając po 2zł ;D
 
Do góry Bottom