>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na "nieparzystna sume pkt"

L 0

lukaas67

Użytkownik
Progresja na &quot;nieparzysta sume pkt&quot;
Witam,
Moj pomysl na progresje opiera się na graniu na nieparzysta sume pkt-ow w secie w siatkówce. Kursy wahają się pomiędzy 2-3, a czasem 4.
Co o tym sadzicie?
pozdrawiam
 
M 1

_mario_

Użytkownik
Wszystko fajnie super ok... tylko powiedz mi gdzie Ty masz kursy tak jak mówiłeś 2/3/4 na nieparzystą sume pkt w siatkówce? Bo z tego co wiem to na kurs parzysta/nieparzysta ilość pkt zawsze jest kurs zależy u jakiego buka ok. 1,80-1,90... więc skąd kursy 2+? Chyba że masz na myśli granie ako to wtedy by sie zgadzało.
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Kursy na nieparzysta przed rozpoczęciem meczu wynoszą ok.2,0-2,3, ale mozna troche poczekac tak do ok 15-18pkt, jesli wtedy obie druzyny maja tyle samo pkt, to kurs wzrasta do ok 3,0. A schodza poniżej 2 w skrajnych przypadkach gdy jest np. 18-8.
A co do nietrafienia 12 razy z rzędu, to należałoby wybierać wydarzenia gdzie np. 2 sety z rzedu byly parzyste
 
M 1

_mario_

Użytkownik
To u jakiego buka tak masz?
Bo jak na nieparzysta jest kurs 2,0-2,3... to żeby nie było taki sam % szansy jest trafienia na parzystą... czyli też powinien być ten kurs mniej więcej taki sam jak na nieparzystą... czyli z tego co Ty napisałeś to to jest sure bet i to jeszcze jaki opłacalny ;D ale coś wierzyć mi sie w to nie chce...
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
Widze ze sami &quot;znawcy&quot;.
W siatkówce nie jest to az tak losowe, bo gdy obie drużyny prezentują wyrównany poziom to jest mniejsza szansa na nieparzysta. powyzej 23-25 juz same parzyste i dlatego kursy sa wyzsze niz w innych sportach.
Dodałbym screena, ale narazie niemoge.
Wiec musicie uwierzyć na słowo.
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
ja mam zamiar grac po kursach min 2,5. i się pytam naprawdę doświadczonych osób czy to będzie odpowiednia progresja, jakie sa szanse na wpadke itd.
 
M 1

_mario_

Użytkownik
Nie moge powiedzieć że nie albo tak... bo nie gram zakładów live... a akurat na siatkówce sie trochę znam bo sam gram w siatkówkę... ale nawet przy stanie 22-24 jest równa szansa czy będzie wynik parzysty czy nieparzysty... a od wyników 23-25 w górę są same parzyste więc nie zagrasz już tam zakładu na nieparzyste/nieparzyste...
Screena nie dodasz ale możesz dodać załącznik chyba więc jak pokażesz i udowodnisz to uwierzę ;)
 
M 1

_mario_

Użytkownik
To w takim bądź razie to żeby nie było to sie opłaca grać progresją... bo masz ok 50% szansy że taki zakład będzie wygrany.
Np. wczoraj na 7 spotkań były 3 wyniki nieparzyste więc jest duże prawdopodobieństwo na trafienie... i jeszcze jak pokazałeś że kurs jest ponad 2 to to się opłaca...
Ale... zawsze można trafić na czarną serie i dosyć dużo przegrać... bo grając progresją na kurs ok. 2 to trzeba co każdy próg ok. +/- 3 razy mnożyć poprzedni wkład
PS. a przy jakim stanie był ten kurs wystawiony?
 
M 1

_mario_

Użytkownik
To jak najbardziej to się opłaca grać... a jak można też grać na pkt parzyste/nieparzyste w drugim, trzecim i ewentualnie czwartym i piątym secie to dopiero się to opłaca grać progresją bo dajmy dla przykładu 14 kolejkę Plus Ligi:
Fart 1:3 Resovia 16:25, 16:25, 30:28, 18:25
Skra 3:1 AZS 19:25, 25:22, 25:14, 27:25
JW 0:3 ZAKSA 21:25, 18:25, 28:30
Pamapol 2:3 Indykpol 25:20, 20:25, 25:20, 23:25, 13:15
Politechnika 3:0 Delecta 25:21, 25:22, 25:21
Czyli najmniej raz w całym spotkaniu padł wynik nieparzysty w każdym meczu.
Grając progresją to niezły wynik by się otrzymało ;)
 
R 0

ryba17_lb

Użytkownik
_Mario_, przykłady spotkań, które wymieniłeś nie mają nic wspólnego z tym co chce przetestować autor wątku.
lukaas67 chce łapać kursy ~2.5, a nie złapie takiego jeśli drużyna prowadzi 4-5 punktami. Aby złapać taki kurs wynik musi oscylować w granicach 19-19, a wtedy szanse wcale nie są 50/50, bo tylko wyniki 25-20 i 25-22 dają wygraną.
 
M 1

_mario_

Użytkownik
Ryba17_lb &gt;&gt;&gt; lukaas67 napisał:
&quot;Kursy wahają się pomiędzy 2-3&quot;
Czyli nie powiedział że nie chce grać kursów ledwo ponad 2... więc wymieniłem spotkania aby pokazać że przy kursie 2,15 przed meczem da się wygrać... bo autor wątku powiedział że mogą być kursy od 2 do 4... ale nie powiedział że chce grać tylko te wysokie...
A to że przy wyniku 19:19 ciężej już jest trafić nieparzystą liczbę pkt to każdy kto kojarzy co to jest siatkówka to wie o tym ;)
PS. Więc Ryba17_lb przeczytaj dokładnie co chce autor grać ;) nie mówię tego oczywiście w złośliwości ;)
 
M 1

_mario_

Użytkownik
Tak więc fajnie by było jakbyś lukaas67 przetestował tu na forum ten system ;)
Bo może być dosyć ciekawy i wart uwagi... bo z reguły wiadomo że praktyka pokaże jak to wygląda w rzeczywistości ;)
 
L 0

lukaas67

Użytkownik
przed chwila wygarnalem kurs 2,55, przy wyniku 8:7, zobaczymy czy wejdzie.
A co do testowania to nie jestem zainteresowany, może ktoś bardziej kompetentny tym się zajmie. Bo ja bukmacherki narazie się tylko uczę.
 
R 0

ryba17_lb

Użytkownik
_Mario_, może na siatkówce się znasz, ale na obstawianiu już nie za bardzo. Na początku tematu nawet nie wiedziałeś o co chodzi pisząc, że to surebet oraz, że prawdopodobieństwo trafienia wyniku nieparzystego jest mniejsze od parzystego. Jeżeli Resovia gromi Fart 25:16, to w trakcie trwania seta ciężko będzie znaleźć nawet kurs 2.0.
 
M 1

_mario_

Użytkownik
Otóż przed meczem prawdopodobieństwo że będzie wynik nieparzysty jest minimalnie mniejsze ale i tak jest na granicy 50%, bo połowa spotkań kończy się nie na 25:23 (+) tylko niżej np. 25:22 (-).
A odnośnie tego że aniby się nie znam na obstawianiu to... wiesz nie gram u buków w necie... nie gram na live... ale popatrzyłem na parę spotkań i zobaczyłem takie kursy jakie w załączniku podam w tej odpowiedzi.
Powiedziałeś że: &quot;Jeżeli Resovia gromi Fart 25:16, to w trakcie trwania seta ciężko będzie znaleźć nawet kurs 2.0. &quot; ale przed meczem jest kurs ponad 2 u tego buka co podał lukaas67...
A myślałem że to jest sure bet bo nie wiedziałem że takie kursy są u innych buków (ale już wiem bo pokazał to lukaas67 w załączniku parę postów wcześniej).
 
Do góry Bottom