>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

progresja na kurs 2.0 dzielona na dwa, czyli jak przerwać czarną serię

czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Forumowicze, gracze, traderzy, typerzy... Jako, że co dwie głowy to nie jedna, skorzystam z waszych konstruktywnych opinii, pozytywnych i negatywnych. Progresja wydaje się być systemem idealnym... wydaję się być, gdyby nie czarne serie. Każdy, kto gra progresją na pewno się ich obawia. Wobec tego co sądzicie, gdyby ryzyko czarnej serii eliminować w następujący sposób:
jako, że krótkie serie to w progresji rzecz nagminna początkowo gramy zwykłą progresją: kurs 2.0
etap 1. stawka 1j,
etap 2. stawka 2j,
etap 3. stawka 4j,
etap 4, stawka 8j,
etap 5, możemy już np. teraz rozpocząć rozbijanie progresji, tzn stawiamy na dwa zdarzenia o kursie 2.0 po 8j. Możliwe scenariusze:

optymistyczny: trafiamy oba zdarzenia, zwrot 32j, jesteśmy na +1j, kontynuujemy od 1 etapu,

neutralny: trafiamy 1 zdarzenie, kontynuujemy progresję po 8j na dwa zdarzenia, scenariusze powtarzamy do podwójnego trafienia

pesymistyczny: nie trafiamy obu zdarzeń, kontynuujemy progresję na dwa zdarzenia po 16 j.na zdarzenie. Scenariusze powtarzamy do podwójnego trafienia.

Wydaje mi się, że czarne serie na dwa nietrafione zdarzenia o kursie 2.0 mogą trafiać się rzadziej, niż nietrafione pojedyncze zdarzenie. Ktoś ma doświadczenie w tej sprawie? Podrzucajcie wszystko.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jak nie trafisz jednego zdarzenia, to jak chcesz trafić 2 ?
Lepszym rozwiązaniem jest stawianie do pewnego progu (nawet z malejącym zyskiem), a później pogodzić się z ewentualnymi stratami i zacząć grać od początku.
Wersja standardowa:
1+2+4+8+16 = ⛔ 31
= 5 progów
Moja wersja:
stawiasz 1+2+4+8 = ⛔15j
stawiasz 1+2+4+8 = ⛔15j
razem ⛔ 30j = 8 progów
 
M 64

miszczpawel

Użytkownik
Nie wydaje mi sie zeby jakakolwiek progresja byla dobrym sposobem gry, kazda seria kiedys sie konczy ale to kiedys moze przekraczac nasze budzety, tymbardziej ze kazde zdarzenie jest odosobnione i nie jest powiazane ze soba, tzn. jesli druzyna nie zremisowala w ostatnich 20 meczach to nie jest powiedziane ze w ciagu 5-6 najblizszych meczy ktorys zremisuje.
 
Do góry Bottom