>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na gole w minutach 30-45, 75-90

a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Ja, na poczatku grywalem to tak ze jechalem caly mecz i progresje kontynuowalem na kolejnym meczu ale to bylo wieki temu i kursy byly o wiele lepsze.Teraz pewnie coraz wiecej ludzi tak grywa.Czasami gralem tylko do pierwszego gola gdy mialem watpliwosci co do meczu,jednak jesli gol padam baardzo szybko tj juz w pierwszym przedziale to jechalem do kolejnego gola i wtedy pas.Mysle ze wszystko zalezy od meczu i wielu czynnikow w danym momencie.Dajmy na to ze, mega faworyt traci jakiegos gola przypadkowego w 5minucie i co dalej?Odpuscisz?Prawdopodobienstwo ze padna kolejne gole jest bardzo duze.
Teraz gralbym to tak ze, tylko do pierwszego gola.Zamiast grac jeden mecz do kilku goli np 3ech ,o wiele lepiej bedzie zagrac trzy rozne mecze w tym samym momencie to jednej bramki.

Co do stawkowania to zawsze gralem progresja na staly zysk czyli tak dobieralem stawke na kolejny poziom aby zwrocil mi sie wklad z poprzednich poziomow i dodatkowo wpadlo 10%.
Dla stawek ktore podales bedzie to wygladalo tak.
Budzet 1000zl ,zakladana wygrana 1% czyli 10zl
Poziom 1. stawka 5zl
Poziom 2. stawka 8.83zl
Poziom 3. stawka 18.34zl itd.
Jesli masz jakies problemy z obliczaniem to wal.

Ligi oczywiscie Holenderskie,Anglielskie, Hiszpanskie,Szwajcarskie.Takie ja gralem.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Pozostaje jeszcze dylemat przy np.30u meczach na live ktore akurat wybrac.Czesto sie zastanawialem i akurat ten ktory wybralem byl do przerwy bez goli a w tym drugi juz ze trzy ???? .Trzeba wtedy opanowac nerwy .
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Będziesz stawkował kwoty nawet dwa miejsca po przecinku? Co z zainteresowaniem buków Twoim kontem? Wydaje mi się, że limity mogą przyjść dość szybko...
 
D 77

dalik

Użytkownik
PaddyPower ma jakąś lipę
bo 10 min przedziały
0-10
21-30
31-40
i tutaj jakś luka między 40 a 45. A co bedzie jak wpadnie tutaj brameczka?
46-55
Jakieś inne buki ?
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Tam sa rzeczywiscie inaczej te przedzialy skonstruowane ale to kompletnie niczego nie zmienia i na pewno nie ma zadnej luki.
Kazda minuta jest do obstawienia a przez to ze przedzialy sa krotsze, stawki sa wyzsze.
Na betclicku chyba tez sa 10cio min przedzialy ale za to masz kurs np.3.20 a w 15o min mialbys ze 2.70.
Wyjdzie na jedno tak czy siak.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Ok, już wszystko opatentowałem. Wpłaciłem na Sportingbet. Są tam fajne zdarzenia i dużo meczów.
Zagrałem w nocy jeden mecz (gospodarze ostatnio zremisowali 0:0 więc myślałem ,że nie powtórzą tego wyczynu)
Oczywiście trafiłem na jakieś badziewie.
76 min i wynik 0:0
:minus:60j
Idę spać. Pomodlę się przed snem by weszło ;)
To miałem napisane, chciałem dać wyślij a tu bramka ???? 78 min 0:1.
✅ 7,5j
Mogę iść spać
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
Jesli masz jakies problemy z obliczaniem to wal.
Mógłbyś napisać w jaki sposób stawkujesz mając 1000zł? 1 poziom 5zł, 2 poziom 8.83zł, co dalej?
Czegoś nie rozumiem...spójrzcie na załączniki. Spotkanie klubowe w lidze, gdzie na 6 ostatnich spotkań padło łącznie 20 bramek - średnio 3.(3) bramki na mecz. A kursy - @3.20 na gola między 1-15 minutą.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Nie ma sie czemu dziwic.Takie kursy to norma.

Stawke na kolejny przedzial liczysz korzystajac ze wzoru na staly zysk.

X=(Y + Z)/K-1

X- stawka jaka musisz postawic
Y- suma jaka wydales na poprzednie przedzialy
Z-zysk jaki chcesz uzyskac
K- kurs na dany przedzial

SLOWNIE: Dodajesz do siebie kase jaka wydales na poprzednie przedzialy oraz kwote jaka chcesz wygrac.Ta sume dzielisz przez kurs od ktorego najpierw odejmujesz 1.
Zalozmy ze grasz juz 4ty przedzial(45min-60min) bo nadal masz 0:0. Na poprzednie trzy wydales juz 38zl a chcesz dodatkowo wygrac 10zl.Czyli 48zl dzielisz przez kurs ale od niego najpierw odejmij jedynke.Zalozmy ze kurs bedzie 2.60.
Wiec 48zl dzielisz przez 1.60 i wychodzi ci 30zl.
Stawiajac 30zl odzyskasz wklad i dodatkowo wyjdziesz swoje zalozone 10zl na plus.

Jasne?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Mógłbyś napisać w jaki sposób stawkujesz mając 1000zł? 1 poziom 5zł, 2 poziom 8.83zł, co dalej?

Czegoś nie rozumiem...spójrzcie na załączniki. Spotkanie klubowe w lidze, gdzie na 6 ostatnich spotkań padło łącznie 20 bramek - średnio 3.(3) bramki na mecz. A kursy - @3.20 na gola między 1-15 minutą.
To jest rynek przedmeczowy. Jego po rozpoczęciu spotkania już nie będziesz miał
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
No tak, ale na pierwszy przedział mogę obstawić na rynku przedmeczowym gdzie kurs jest zdecydowanie wyższy od kursu w rynku live na ten sam przedział 1-15 minuta.
Jakich kursów można oczekiwać przy obstawianiu live na przedziały?
Aha...można zaobserwować, że kursy w przedziale 76-90 minuta na gola są sporo niższe od kursów w pozostałych przedziałach - często poniżej @2.00.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Np.w meczu ktory podales 61m-75m 2.20. Wiadomo, ile dluzej trwa mecz i nie ma ciagle goli tym kursy mniejsze.

Na sportingbet jesli taka wada ze kolejny przedzial znika juz okolo 2min przed uplywem poprzedniego wiec to jest ryzyko_Obstawisz juz kolejny przedzial na sek.przed zniknieciem a gol moze pasc w samej koncowce poprzedniego przedzialu.Polecam bardziej BetClick
 
D 77

dalik

Użytkownik
W Betclicu jest tragiczna oferta.
ja tak robię
Pierwszy typ stawiam z wyżeszym kursem (GKS mi tak weszło)
ale też ogólnie zaczynam grać od 16-30, zawsze to o jeden próg mniej mam do obstawienia
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jeszcze raz chciałem poruszyć sensu gry od początku meczu na każdy przedział czasowy.
Weźmy to na moim przykładzie:
Ślęczymy cały mecz uważnie lookając na każdą minutę meczu aby nie spóźnić z obstawieniem - cholernie to męczące i czasochłonne.
budżet = 80zł
Zagrałem 4 mecze na których zyskałem 13zł tracąc parę godzin na obserwacje meczów
Gdybym zagrał te 4 mecze za 70zł każdy puszczając over 0.5 po kursie 1.05 wygrałbym 3,50 z każdego meczu czyli razem 14zl
Jaki więc sens gry na przedziały czasowe? Można pomyśleć, że bramka wpadnie w 2min meczu... co z tego jeżeli musimy i tak zabezpieczyć budżet na 6 poziomów?

Czy coś źle rozumuję ?
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
budżet = 80zł Zagrałem 4 mecze na których zyskałem 13zł tracąc parę godzin na obserwacje meczów
Ale zauważ, że jest to aż 16.5% zysku z podanej przez Ciebie kwoty.
Jaki więc sens gry na przedziały czasowe? Można pomyśleć, że bramka wpadnie w 2min meczu... co z tego jeżeli musimy i tak zabezpieczyć budżet na 6 poziomów?
W takim razie warto opracować stawkowanie na więcej niż 6 poziomów jeżeli bramka w 2min meczu ma być tą jedyną i ostatnią w danym spotkaniu. Po prostu progresja musiałaby być kontynuowana w kolejnym spotkaniu.
Edit://a co ze spotkaniami kiedy bramka pada w np. 92 minucie? Czy jest &#39;podciągana&#39; pod ostatni przedział 76-90 minut, czy na niej nie da się już zarobić?
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Oczywiscie ze jest podciagana pod ostatni przedzial stad takie kursy na koncu.Wiadomo jak czesto pada gol pod koniec meczu a na dodatek ostatni przedzial tak serio to trwa jakies 20minut srednio a nie 15min.
 
B 0

bartizielu

Użytkownik
A czy kalkulowałeś jak wychodziłaby progresja na strzelenie gola w konkretnej minucie? Kursy &gt; ~32-34 (na Sportingbet) - imo świetne do grania progresji. Czy ktokolwiek liczył to kiedykolwiek czy może pomysł jest od razu skazany na porażkę?
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Panowie szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem po co są te wszystkie dywagacje. Moim zdaniem ten pomysł jest lekko mówiąc &quot;idiotyczny&quot;. Jest to kompletnie nie opłacalna gra. Już lepiej grać po 5 minutach meczu kurs 1,10 niż bawić się w progresje. Dlaczego ? Zobaczcie ile pieniędzy musicie przeznaczyć na zabezpieczenie progresji i wtedy pomyślcie co zrobicie jeżeli mecz zakończy się wynikiem 0-0. Jednym słowem - bankrut. Pozdrawiam i nie polecam !
 
Do góry Bottom