>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na gol

ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Witam serdecznie !
Przykladowo mamy dzisiaj w Eliminacjach Do Mistrzostw Świata mecz pomiędzy Francją i Białorusią.
Jeszcze przed meczem w Unibecie kursy na gol w minutach 0-14.59 wynosi 3.15 a w przedziale 0 do 29.59 wynosi 1.79.

Natomiast na to samo zdarzenie w Bet365 przed meczem na przedial 0-10 min kurs wynosi 5.00.

I teraz moje pytanie gdzie lepiej grac progresje na bramke i w jakim przedziale czasowym. W bet 365 jako ze jest 9 przedzialow zacząłbym od 1zl, pozniej 2,4,8,16,32 itd. W unibecie na przedzial 0-30 zaczolbym np.8zl, pozniej 16 i 32, a na przedzial 0-15 np.od 2zl albo 3.
Jak myslicie?
Moze jeszcze jakis bukmacher oferuja ciekawą oferte na bramki w danym przedziale czasowym?
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
zacząłbym od kupna słownika.
podoba mi się kurs na Unibet i przedział 1-15. Natomiast na pewno nie grałbym progresją co 10 minut, no ale kto co woli(jak dla mnie na tym można zarobić tylko jak Hiszpania gra z Liechtensteinem, w sumie ciekawe jakie były wtedy kursy na bramkę) ????
osobiście skłaniam się ku graniu tylko początków spotkań, bo potem na bet365 kursy jakoś nie powalają, ale to tylko moja obserwacja.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Witajcie ponownie, z moich obserwacji wynika ze na uni podczas trwania meczu albo tuz przed jego zaczeciem jest juz tylko opcja od 0 do 30 min , chociaz i tak mozna zlapac niezle kursy. Moze ktos jeszcze wyrazi swoja opinie na ten temat, lepiej 3 progi na uni wieksze stawki czy moze jednak na bet365 grac co 10 min ?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Tak wlasnie na sucho sobie na kartce rozpisalem jakbym zagral i przy spotkaniu Grecja- Gibraltar na uni zarobilbym +3.04zl, natomiast na bet365 wziolbym juz drugi przedzial postawil a gol padl w 9/10 minucie wiec zysk 7zl.Tylko najgorsze że cały czas trzeba być przy kompie i w odpowiednim czasie stawiać kolejny przedział.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Na ten moment planuje grać od początku spotkania do końca ale jeszcze mogę zmienić zdanie, narazie planuje działania ???? czytałem też gdzieś ze ktos grał co 15 min ale omijał 1 i ostatni etap meczu a wiec grał od 15 do 75.wiadomo ile ludzi tyle sposobów a metodą prób i błędów na własnej skórze trzeba się przekonać który pomysł jest dla Ciebie najlepszy.
Znalazłem w bet at home przedział czasowy 0-15 ale niestety tylko na niektóre spotkania , dla przykladu Francja-Białoruś mniej więcej w tym samym czasie : bet365 80-end kurs 2.25 a w bah 76-90 kurs 2.10
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Ty się nie ekscytuj kursami ... to sprawa wtórna. Lepiej się zastanów nad całością rozgrywki.
A co zrobisz jak mecz zakończy się wynikiem 0-0? Tylko mi nie mów, że &quot;odpowiedni dobór meczy&quot; to załatwi, bo ci odpowiem , że Real Madryt czy Barcelona potrafiły zremisować 0-0.
To ile % kasy wtopisz ze swojego banku w takim przypadku?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Oczywiscie istnieje mozliwosc bezbramkowego remisu ,dlatego tez na poczatku zamierzam grac malymi stawkami aby w razie porazki bylo to malo odczuwalne dla mojej kieszeni. Mysle jeszcze nad dodatkowym zabezpieczeniem przed meczem,a mianowicie typem na dokladny wynik 0-0. Dzis przeanalizuje sobie ten pomysl.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
A więc tak weźmy np. spotkanie w ktorym raczej spodziewamy się bramek , a więc Real Madryt-Osasuna bet365 daje kurs 34 na wynik 0-0 w calym meczu, na 2 polowe wynik 0-0 kurs 10.
Teraz np. Bundesliga mecz Schalke-Bayern wynik 0-0 w calym meczu kurs 17, 2 polowa wynik 0-0 kurs 5.
Liga holenderska NEC-PSV wynik 0-0 kurs 17.
Mozna by bylo stawiac wczesniej przed meczem na wynik 0-0 po duzym kursie, zabezpieczy to nas przed ewentualna przegrana ale rowniez zmniejszy nasze potencjalny zyski.
Myslę, że po prostu tez trzeba zdac się na swoją intuicję i jesli uwazamy ze w danym spotkaniu te gole padną i to szybko to nie ma co zabezpieczać się dodatkowo, jesli do przerwy wciąż będzie remis bezbramkowy wtedy mozna w przerwie pomyśleć o dw:0-0 tylko ze trzeba tez zaobserwowac jak to bedzie wygladac w praktyce podczas takiego meczu bo ten kurs np.Realu z Osasuna w momencie przerwy zrobi się juz duzo mniejszy i więcej trzeba by było w niego zainwestować aby wyjść w miarę na zero licząc ze zagramy progresją do końca spotkania.
Myślę grać ciągiem Fibonacciego a wiec kolejna liczba jest sumą dwoch poprzednich. Pierwotnie zakładam stawkowanie : 1,1,2,3,5,8,13,21,34. Aczkolwiek nie wykluczam zmiany pierwotnej stawki w zależności od spotkania i mojej intuicji czy padnie gol w miare szybko czy nie. Wtedy tez zaczynamy np. 3,3,6,9,15itd.
Teraz wezmy przyklad Bayern Schalke grajac najnizszą progresją , czyli zaczynając od 1. Całkowity koszt 9 progow wynosi 88 zł. Stawiając jeszcze przed spotkaniem na kurs 17 ze wynik bedzie 0-0 musimy dać 5,18zl .Niestety jesli gol padnie juz w pierwszych minutach jestesmy stratni. Gdyz gol 0-10 min kurs 4.35 zysk wynosi 3,35 ale trzeba odjąc to 5,18 co postawilismy na 0-0. Więc nie jest to takie proste. Natomiast przykład Real -Osasuna, potrzebujemy 2,89zl po kursie 34 aby wyrownac nasze straty, gol pada w pierwszych 10 minutach, kurs :3.50 zysk 2,50 a więc strata. Dopiero gdyby gol padał w poźniejszych przedziałach czasów możemy wyjść na plus. Teraz muszę prześledzić sobie jakieś wybrane spotkanie gdzie do przerwy nie padną bramki, licząc ze grałem tam od początku na gola i zobaczyć jak w przerwie meczu rozkładają się kursy na to że będzie 0-0 w 2 polowie.
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Byś nie musiał &quot;śledzić&quot;... mam kilka wyników odnotowanych. ;)
1 Ligi europejskie. Kursy BETFAIR.
1. Początek: 16,5 w przerwie gdy jest 0-0 (/):4
2. 19/5,4
3. 12/4,2
4. 16/5
5. 18,5/4,8
6. 17/4,6
7. 14,5/4,8
8. 10/4,3

Myślę, że to Ci da jakiś obraz sytuacji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
A więc tak : po pierwsze dzięki Bogart za zaoszczędzenie mi czasu ;) rep poszedł.
Popodstawiałem sobie troche liczby i wychodzi na to ze granie w 2 polowie na 0-0 jest bez sensu bo i tak przynosi straty nawet gdy ktorys z progow wejdzie po drodze to przy tak niskim kursie trzeba duzo zainwestowac do wyrownania straty i tak czy siak wychodzimy na minus.No chyba ze nie gralismy od poczatku spotkania tylko wchodzimy od 45 min i zakladajac ze kurs na dw:0-0 wynosilby 4,00 to wychodzimy na plus wygrywajac w progach:50-60,60-70 i 70-80 . Przy ostatnim rowniez ponosimy straty chyba ze kurs bylby wyszy ale watpie ja liczylem przy 2.25(taki byl we wczorajszym meczu Francja-Białoruś). A więc wychodzi na to ze jedynie przy spotkaniach ktore np.z jakiegos powodu nie sledzilismy od początku a chcieliśmy postawić, wynik do przerwy wynosi 0-0 to mozemy postawic dodatkowy zaklad na bezbramkowy remis w 2 polowie aby zniwelowac poniesione straty, wtedy tez gol w przedziale od 50 do 80 min przynosi nam czysty zysk;)
 
Do góry Bottom