>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na dokładną ilość goli

L 2

lasek18

Użytkownik
Witam!
Jestem nowy tutaj i przeglądając różne tematy wpadł mi taki pomysł, by grać progresją na dokładną ilość goli w meczu. Myślę, żeby grać na 2 gole, ale czasem będę też próbował na 3.
Mile widziane pomysły i propozycje, które ligi mógłbym typować.
Na początek będę próbował na wirtualne jednostki.
Kursy brane z bet365
Na początek:
1#
Meksyk
Monarcas Morelia vs Atlante
Typ: 2 gole ⛔ padły 3
Kurs: 3.40
1j

Będę starał się korzystać z tych lig:
Francja National
Serbia SuperLiga
Grecja Football League Północ
Albania Super Liga
Argentyna Primera B
Ekwador Serie A
Rosja I liga
Argentyna Primera
Portugalia Liga de Honra
Włochy Serie C2/B
Grecja Football League Południe
Ukraina Persha Liga
 
M 2

matoung

Użytkownik
Proponowałbym grać wyniki underowe, a co za tym idzie ligi underowe, bo tam może paść 1 gol lub 2 a nawet 0. A jeżeli liga jest overowa to może paść strasznie dużo bramek i uwierz mi, ciężko trafić dokładnie trafić poprawną ilość goli. Podzieliłbym to również na 2 progresje. Jedną na 1 bramkowy mecz drugą na 2 bramkowy mecz. Opcjonalnie dla zabezpieczenia 3 progresję na 3 bramkowy mecz. Moim zdaniem nie opłaca się tworzyć progresji na bezbramkowy mecz.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f18/ile-padnie-bramek-live-103397-3.html tu była testowana dwu drogowa progresja na ilość goli no ale jak uważasz że zrobisz to lepiej typując tylko jedną opcje to czekam na efekty ????
I ja na twoim miejscu zastanowił bym się nad correct scorem 1:1. Co prawda zawężasz możliwość trafienia ale 1:1 w niektórych ligach to nawet około 20% wszystkich wyników a zapewne są drużyny które mają jeszcze większą ilość takich rozstrzygnięć a kurs za takiego beta pozwoli na dużo łagodniejsze stawkowanie co przy ograniczonym budżecie może być zbawienne ????
 
L 2

lasek18

Użytkownik
Proponowałbym grać wyniki underowe, a co za tym idzie ligi underowe, bo tam może paść 1 gol lub 2 a nawet 0. A jeżeli liga jest overowa to może paść strasznie dużo bramek i uwierz mi, ciężko trafić dokładnie trafić poprawną ilość goli. Podzieliłbym to również na 2 progresje. Jedną na 1 bramkowy mecz drugą na 2 bramkowy mecz. Opcjonalnie dla zabezpieczenia 3 progresję na 3 bramkowy mecz. Moim zdaniem nie opłaca się tworzyć progresji na bezbramkowy mecz.
Dzięki za odzew, dobre pomysły.
Co do dokładnego wyniku też o tym myślałem, ale najpierw sprawdzę, jak ten sposób będzie działał, a najwyżej później się pobawię w dokładny wynik.
W pierwszym poście dodałem listę lig, z których będę korzystał, a zaraz podam 2 typy na 1 bramkę i 3 bramki.

EDIT:

1# 1 gol, 1 poziom
Grecja
Aris Saloniki vs OFI Kreta, 18:30
Typ: 1 gol ⛔⛔⛔ 0 bramek
Kurs: 3.75
1j




1# 3 gole, 1 poziom
Portugalia
Pacos Ferreira vs Maritimo, 02.03, 17:00
Typ: 3 gole ⛔⛔⛔ padły 4
Kurs: 4.33
1j
 
L 2

lasek18

Użytkownik
3# 2 gole, 1 poziom
Francja
Brest vs Angers, 19:30
Typ: 2 gole zwrot
Kurs: 3.25
1j





1# 1 gol, 2 poziom
Argentyna
Colon vs Godoy Cruz , 21:00
Typ: 1 gol ⛔⛔⛔ 2 gole
Kurs: 3.75
2j




1# 3 gole, 2 poziom
Argentyna
Gimnasia LP vs Atl. Rafaela , 23:10
Typ: 3 gole ⛔⛔⛔ 2 gole
Kurs: 4.5
2j
 
Do góry Bottom